2002 Pan Pacific Swimming Championships - Pánská štafeta na 4 × 100 metrů volný způsob - 2002 Pan Pacific Swimming Championships – Men's 4 × 100 metre freestyle relay
Pánská štafeta na 4 × 100 metrů volný způsob na Pan Pacific Swimming Championships 2002 | |
---|---|
Místo | Mezinárodní plavecký bazén v Jokohamě |
Termíny | 24. srpna 2002 (rozjížďky a finále) |
Vítězný čas | 3: 15,15 |
Medailisté | |
2002 Pan Pacific Swimming Championships | ||
---|---|---|
Volný styl | ||
50 m | muži | ženy |
100 m | muži | ženy |
200 m | muži | ženy |
400 m | muži | ženy |
800 m | muži | ženy |
1500 m | muži | ženy |
Znak | ||
100 m | muži | ženy |
200 m | muži | ženy |
Prsa | ||
100 m | muži | ženy |
200 m | muži | ženy |
Motýl | ||
100 m | muži | ženy |
200 m | muži | ženy |
Individuální směs | ||
200 m | muži | ženy |
400 m | muži | ženy |
Štafeta volného stylu | ||
4 × 100 m | muži | ženy |
4 × 200 m | muži | ženy |
Medley relé | ||
4 × 100 m | muži | ženy |
The pánské 4 × 100 meter freestyle relé soutěž na Pan Pacific mistrovství plavání 2002 se konalo 24. srpna v Yokohama International Swimming Pool . Poslední mistr byla Austrálie.
Tento závod se skládal z osmi délek bazénu. Každý ze čtyř plavců absolvoval dvě délky bazénu. První plavec se musel dotknout zdi, než mohl druhý opustit startovní blok.
Evidence
Před touto soutěží byly stávající světové a Pan Pacific záznamy následující:
Světový rekord |
Austrálie (AUS) Michael Klim (48,18) WR Chris Fydler ( 48,48 ) Ashley Callus (48,71) Ian Thorpe (48,30) |
3: 13,67 | Sydney , Austrálie | 16. září 2000 |
Záznam Pan Pacific Championships |
Spojené státy (USA) David Fox ( 49,32 ) Joe Hudepohl ( 49,11 ) Jon Olsen (48,17) Gary Hall, Jr. (48,51) |
3: 15.11 | Atlanta , Spojené státy americké | 12. srpna 1995 |
Výsledek
Všechny časy jsou v minutách a sekundách.
KLÍČ: | q | Nejrychlejší nekvalifikační | Otázka | Kvalifikovaný | ČR | Záznam mistrovství | NR | Národní rekord | PB | Osobní rekord | SB | Sezónní nejlepší |
Zahřívá
Rozjížďky nebyly provedeny, protože se přihlásilo pouze osm týmů.
Finále
Finále se konalo 24. srpna.
Hodnost | pruh | název | Národnost | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|---|
4 |
Ashley Callus (49,26) Todd Pearson (48,92) Grant Hackett (49,05) Ian Thorpe (47,92) |
Austrálie | 3: 15,15 | ||
5 |
Anthony Ervin (50,30) Scott Tucker ( 48,66 ) Nate Dusing ( 48,53 ) Jason Lezak ( 47,92 ) |
Spojené státy | 3: 15,41 | ||
3 |
Yannick Lupien (49,90) Mike Mintenko (49,66) Rick Say (49,73) Brent Hayden (48,40) |
Kanada | 3: 17,69 | ||
4 | 2 |
Guilherme Roth (51,17) Renato Gueraldi (50,42) Rafael Mosca (50,96) André Cordeiro (50,34) |
Brazílie | 3: 22,89 | |
5 | 8 |
Cameron Gibson (51,65) Mark Herring (52,53) Moss Burmester (53,17) Dean Kent (51,78) |
Nový Zéland | 3: 29,13 | |
6 | 1 |
Koh Mun Yew Gerald (53,63) červen Mark Chay Jung (52,09) Tan Lee Yu Gary (51,59) Ng Cheng Xun (55,72) |
Singapur | 3: 33,03 | |
7 | 7 |
Mark Kin Ming Kwok (53,37) Shui Ki Szeto (53,87) Kenneth Kin Lun Doo (52,80) Wing Harbeth Fu ( 53,45 ) |
Hongkong | 3: 33,49 | |
- | 6 |
Hiroaki Akebe (51,20) Yoshihiro Okumura (50,47) Naoki Nagura (49,98) Daisuke Hosokawa (49,78) |
Japonsko | DSQ |