2003 LG Cup (kulečník) - 2003 LG Cup (snooker)
Informace o turnaji | |
---|---|
Termíny | 4. – 12. Října 2003 |
Místo | Guild Hall |
Město | Prestone |
Země | Anglie |
Organizace | WPBSA |
Formát | Žebříčková událost |
Celkový výherní fond | 617 200 £ |
Podíl vítěze | 82 500 GBP |
Nejvyšší zlom | John Higgins ( 147 ) |
Finále | |
Mistr | Mark Williams |
Druhé místo | John Higgins |
Skóre | 9–5 |
← 2002
2004 →
|
2003 LG Cup byl profesionálním žebříčku snooker turnaj, který se konal mezi 4. a 12. října 2003 v Guild Hall v Prestonu , Anglie.
Mark Williams vyhrál 15. bodovaný titul své kariéry tím, že ve finále porazil Johna Higginsa 9–5. V 11. rámci finále dosáhl Higgins svého 3. maxima v profesionální soutěži.
Chris Small vstoupil do turnaje jako obhájce titulu, ve čtvrtfinále však prohrál s Johnem Parrottem 5: 3 .
Shrnutí turnaje
Obhájce titulu Chris Small byl osádkou číslo 1 a mistr světa Mark Williams nasadil 2. Zbývající místa byla přidělena hráčům na základě světového žebříčku .
Hlavní losování
Finále
Finále: Nejlepší ze 17 snímků. Rozhodčí: Lawrie Annandale. Guild Hall , Preston , Anglie, 12. října 2003. |
||
John Higgins (5) Skotsko |
5- 9 |
Mark Williams (2) Wales |
Odpoledne: 23- 74 (74), 0- 83 (83) , 32- 96 (65) , 142 -0 (142) , 46 -41 , 0- 127 (127) , 84 -33 (84) , 33- 70 Večer: 39- 53 , 91 -8 (91), 147 -0 (147) , 0- 78 (78) , 42- 68 , 64- 69 (Williams 51) |
||
147 | Nejvyšší zlom | 127 |
2 | Století se zlomí | 1 |
4 | 50+ přestávek | 6 |
Kvalifikační
Kvalifikace na turnaj se konala ve dnech 4. až 18. září 2003 v Pontin's ve městě Prestatyn ve Walesu .
- 1. kolo
Nejlepší z 9 snímků
- 2. – 4. Kolo
2. kolo Nejlepší z 9 snímků |
3. kolo Nejlepší z 9 snímků |
4. kolo Nejlepší z 9 snímků |
|||||||||
Paul Wykes | 5 | Dave Finbow | 1 | Stuart Pettman | 5 | ||||||
Luke Simmonds | 4 | Paul Wykes | 5 | Paul Wykes | 4 | ||||||
Darryn Walker | 5 | Marcus Campbell | 5 | Stuart Bingham | 5 | ||||||
Terry Murphy | 4 | Darryn Walker | 3 | Marcus Campbell | 3 | ||||||
Supoj Saenla | 0 | Sean Storey | 1 | Jonathan Birch | 1 | ||||||
Lee Walker | 5 | Lee Walker | 5 | Lee Walker | 5 | ||||||
Ding Junhui | 5 | Bjorn Haneveer | 5 | Mark Davis | 5 | ||||||
Paul Davies | 2 | Ding Junhui | 2 | Bjorn Haneveer | 1 | ||||||
Craig Butler | 5 | Alfie Burden | 5 | Nigel Bond | 2 | ||||||
Stephen Croft | 4 | Craig Butler | 3 | Alfie Burden | 5 | ||||||
Scott MacKenzie | 4 | Shaun Murphy | 5 | Brian Morgan | 4 | ||||||
Kwan Poomjang | 5 | Kwan Poomjang | 4 | Shaun Murphy | 5 | ||||||
Peter Lines | 3 | Shokat Ali | 2 | Michael Judge | 5 | ||||||
Rory McLeod | 5 | Rory McLeod | 5 | Rory McLeod | 4 | ||||||
Johl mladší | 1 | David Roe | 5 | Jamie Burnett | 0 | ||||||
Ricky Walden | 5 | Ricky Walden | 2 | David Roe | 5 | ||||||
Michael Rhodes | 1 | Nick Dyson | 1 | Michael Holt | 5 | ||||||
Andrew Norman | 5 | Andrew Norman | 5 | Andrew Norman | 4 | ||||||
Simon Bedford | 5 | Andy Hicks | 2 | Gary Wilkinson | 1 | ||||||
Jason Prince | 4 | Simon Bedford | 5 | Simon Bedford | 5 | ||||||
Bradley Jones | 2 | Patrick Wallace | 5 | Stephen Maguire | 4 | ||||||
Ian Brumby | 5 | Ian Brumby | 3 | Patrick Wallace | 5 | ||||||
Kurt Maflin | 5 | Jimmy Michie | 5 | Gerard Greene | 5 | ||||||
Martin Gould | 3 | Kurt Maflin | 1 | Jimmy Michie | 4 | ||||||
Billy Snaddon | 5 | Darren Morgan | 2 | Barry Hawkins | 5 | ||||||
Luke Fisher | 2 | Billy Snaddon | 5 | Billy Snaddon | 2 | ||||||
Ryan Day | 3 | Mike Dunn | 5 | Fergal O'Brien | 4 | ||||||
Adrian Rosa | 5 | Adrian Rosa | 4 | Mike Dunn | 5 | ||||||
Adrian Gunnell | 5 | Nick Walker | 2 | James Wattana | 5 | ||||||
Atthasit Mahitthi | 4 | Adrian Gunnell | 5 | Adrian Gunnell | 2 | ||||||
Ian Sargeant | 5 | Rod Lawler | 2 | Barry Pinches | 5 | ||||||
Tom Ford | 3 | Ian Sargeant | 5 | Ian Sargeant | 3 |
Století se zlomí
Kvalifikační fáze století
|
|
Televizní jeviště po staletí
|
|