Africký pohár národů 2004 - 2004 African Cup of Nations
2004 NOKIA Africký pohár národů Coupe d'Afrique des Nations 2004 كأس أمم إفريقيا 2004 | |
---|---|
Detaily turnaje | |
Hostitelská země | Tunisko |
Termíny | 24. ledna - 14. února |
Týmy | 16 |
Místo konání | 6 (v 6 hostitelských městech) |
Konečné pozice | |
Šampioni | Tunisko (1. název) |
Druhé místo | Maroko |
Třetí místo | Nigérie |
Čtvrté místo | Mali |
Statistiky turnajů | |
Odehrané zápasy | 32 |
Vstřelené góly | 88 (2,75 na zápas) |
Účast | 553 500 (17 297 na zápas) |
Nejlepší střelec |
Frédéric Kanouté Patrick Mboma Jay-Jay Okocha Francileudo Santos (každý 4 góly) |
Nejlepší hráči | Jay-Jay Okocha |
Africký pohár národů 2004 , známý jako NOKIA Afrického poháru národů, Tunisku 2004 pro důvody sponzorství (také označované jako AFCON 2004 nebo CAN 2004 ), byl 24. ročník Africký pohár národů , dvouletou mezinárodní pánskou fotbalového šampionátu pořádané Konfederací afrického fotbalu (CAF).
Turnaj místo toho hostilo Tunisko. Tunisia získal svůj první titul po porážce one-time mistry Maroko 2-1 ve finále . Nigérie skončila třetí poté, co v play off o třetí místo porazila Mali 2–1. Jako šampión se Tunisko kvalifikovalo na Pohár konfederací FIFA 2005 v Německu . Kamerun obhájci turnajů vyřadili ve čtvrtfinále poté, co nevyhráli svůj zápas proti Nigérii .
Výběr hostitele
Nabídky:
- Benin / Togo
- Malawi / Zambie
- Tunisko
- Zimbabwe
Organizace Afrického poháru národů 2004 byla Tunisku udělena dne 4. září 2000 na zasedání výkonného výboru CAF v egyptské Káhiře . Voliči měli na výběr mezi čtyřmi zeměmi: Malawi a Zambie (společná nabídka), Tunisko a Zimbabwe.
Benin a Togo byli také kandidáty na začátku (společná nabídka), ale dne 4. září 2000 před schůzkou ustoupili.
Toto vydání bylo uděleno Tunisku, které reprezentovalo Afriku na mistrovství světa ve fotbale 1998 ve Francii tím, že získalo většinu hlasů členů výkonného výboru CAF, což je 13 po jeho působivém úspěchu ve vydání z roku 1994.
Je to potřetí, co Tunisko pořádalo Africký pohár po letech 1965 a 1994 Africký pohár národů .
Výsledek | |
---|---|
Národ (y) | Hlasy |
Tunisko | 9 |
Zimbabwe | 3 |
Malawi / Zambie | 1 |
Benin / Togo | Stáhl |
Celkový počet hlasů | 13 |
Sponzorství
20. září 2003 v Tunisu získala Nokia od CAF právo být „hlavním sponzorem“ 24. ročníku, který se proto oficiálně nazývá NOKIA Africký pohár národů, Tunisko 2004.
Sponzor titulu | Oficiální sponzoři | Regionální sponzoři | ||
---|---|---|---|---|
|
Maskot
Chcete-li vybrat maskota turnaje, organizační výbor zahajuje soutěž otevřenou celé tuniské populaci. Jedinými uloženými pravidly musí být tento maskot orel a musí reprezentovat fotbal, Afriku a Tunisko.
Z přibližně padesáti návrhů předložených výboru je zachována práce Maleka Khalfallaha. Je to orel, kterého autor pokřtil Nçayir . Barvy jeho vybavení, červená a bílá, odkazují na barvy tuniské vlajky .
Poslal jsem svůj návrh poštou, aniž bych uvedl své telefonní číslo. Jen jsem se chtěl zúčastnit. A jednoho dne někdo zaklepe na dveře a řekne mi, že musím naléhavě zavolat na číslo. K mému překvapení jsem se dozvěděl, že to byl můj první návrh maskota, který vyhrál soutěž! Poté jsem musel upravit některé podrobnosti požadované organizačním výborem.
- Malek Khalfallah
Zápasový míč
Oficiálním míčem Afrického poháru národů 2004 je Adidas Fevernova . Míč, který byl navržen o dva roky dříve společností Adidas pro mistrovství světa ve fotbale 2002 , byl znovu použit během Afrického poháru národů 2004.
Kvalifikace
49 národů registrovaných do soutěže je rozděleno do třinácti skupin: deset skupin po čtyřech týmech a tři skupiny po třech týmech. Před zahájením kvalifikace propadá výběr z Guineje-Bissau , Svatého Tomáše a Princova ostrova a Džibuti .
První z každé skupiny se kvalifikuje na finálový turnaj v Tunisku a také nejlepší z druhého. Kamerun jako obhájce titulu a Tunisko jako hostitelská země jsou automaticky kvalifikováni do závěrečné fáze soutěže.
První účast
Beninovi a Rwandě se podařilo kvalifikovat na AFCON pro první závěrečnou fázi jejich historie, poté, co skončili na vrcholu své skupiny v kvalifikaci před dvěma bývalými africkými mistry, Súdánem a Ghanou .
Totéž dělá Zimbabwe poté, co ve všech kvalifikačních skupinách obsadil první místo mezi finalisty.
Kvalifikované týmy
Do turnaje se kvalifikovalo následujících šestnáct týmů.
tým | Způsob kvalifikace | Finále vzhled | Poslední vystoupení | Předchozí nejlepší výkon | Pořadí FIFA na začátku akce |
---|---|---|---|---|---|
Tunisko | Hostitelé | 11. | 2002 | Druhém místě (1965, 1996) | 45 |
Kamerun | Držáky | 13 | 2002 | Vítězové (1984, 1988, 2000, 2002) | 14 |
Nigérie | Vítězové skupiny 1 | 13 | 2002 | Vítězové (1980 a 1994) | 35 |
Guinea | Vítězové skupiny 2 | 7. | 1998 | Druhém místě (1976) | 102 |
Benin | Vítězové skupiny 3 | 1. místo | Žádný | Debut | 123 |
Burkina Faso | Vítězové skupiny 4 | 6. | 2002 | Čtvrté místo (1998) | 72 |
Keňa | Vítězové skupiny 5 | 5 | 1992 | Skupinová fáze (1972, 1988, 1990, 1992) | 76 |
Mali | Vítězové skupiny 6 | 4. místo | 2002 | Druhém místě (1972) | 51 |
Maroko | Vítězové skupiny 7 | 11. | 2002 | Vítězové (1976) | 38 |
Senegal | Vítězové skupiny 8 | 9 | 2002 | Druhém místě (2002) | 33 |
DR Kongo | Vítězové skupiny 9 | 14 | 2002 | Vítězové (1968, 1974) | 54 |
Egypt | Skupina 10 vítězů | 19 | 2002 | Vítězové (1957, 1959, 1986, 1998) | 32 |
Jižní Afrika | Vítězové skupiny 11 | 5 | 2002 | Vítězové (1996) | 36 |
Alžírsko | Skupina 12 vítězů | 13 | 2002 | Vítězové (1990) | 63 |
Rwanda | Skupina 13 vítězů | 1. místo | Žádný | Debut | 109 |
Zimbabwe | Vítězové skupiny 14 | 1. místo | Žádný | Debut | 49 |
Místa konání
Šest měst vybraných k pořádání akce je pobřežních.
Radès | Tunis | Sousse | ||
---|---|---|---|---|
Stade 7. listopadu | Stade El Menzah | Stade Olympique de Sousse | ||
Kapacita: 60 000 | Kapacita: 45 000 | Kapacita: 28 000 | ||
Monastir | Sfax | Bizerte | ||
Stade Mustapha Ben Jannet | Stade Taïeb Mhiri | Stade 15 Octobre | ||
Kapacita: 22 000 | Kapacita: 22 000 | Kapacita: 20 000 | ||
Rozhodčí zápasu
Pro Africký pohár národů 2004 byli vybráni následující rozhodčí.
Rozhodčí
|
|
|
|
Čety
Stejně jako ve všech verzích Afrického poháru národů musí každý tým účastnící se turnaje sestávat z 23 hráčů (včetně tří brankářů). Zúčastněné národní týmy musí potvrdit konečný seznam 23 hráčů nejpozději deset dní před začátkem turnaje. V případě, že hráč utrpí zranění, které mu brání v účasti na turnaji, má jeho tým právo nahradit jej jiným hráčem kdykoli až 24 hodin před první hrou týmu.
Formát
Automatický kvalifikační bod obdrželi pouze hostitelé; dalších 15 týmů se kvalifikovalo kvalifikačním turnajem . Na finále bylo 16 týmů rozděleno do čtyř skupin po čtyřech týmech. Týmy v každé skupině hrály jedno kolo každý s každým. Po skupinové fázi postoupily do čtvrtfinále dva nejlepší týmy z každé skupiny. Vítězové čtvrtfinále postoupili do semifinále. Semifinálové poražené hráli v zápase o třetí místo, zatímco semifinálové vítězové hráli ve finále.
Kreslit
Losování proběhlo 20. září 2003 v Tunisu . V závorkách je uveden světový žebříček FIFA k 14. lednu 2004.
Hrnec 1 | Hrnec 2 | Hrnec 3 | Hrnec 4 |
---|---|---|---|
Tunisko (45) (hostitelé) Kamerun (14) (držitelé titulu) Nigérie (35) Senegal (33)
|
Alžírsko (63) Jihoafrická republika (36) Egypt (32) DR Kongo (54)
|
Maroko (38) Burkina Faso (72) Mali (51) Guinea (102)
|
Shrnutí zápasu
16 národních týmů účastnících se turnaje hrálo celkem 32 zápasů od skupinových a postupových zápasů až po vyřazovací zápasy, přičemž týmy byly vyřazeny prostřednictvím různých postupových fází. Dny odpočinku jsou vyčleněny během různých fází, aby se hráči mohli zotavit během turnaje.
Den | Čas | Místo | Etapa | Tým 1 | Výsledek | Tým 2 |
---|---|---|---|---|---|---|
24. ledna 2004 | Předběžné události | |||||
18:00 | Stade 7. listopadu | Zahajovací ceremonie | ||||
První kolo skupinových zápasů | ||||||
19:30 | Stade 7. listopadu | Skupina A | Tunisko | 2–1 | Rwanda | |
25. ledna 2004 | 14:00 | Stade El Menzah | DR Kongo | 1–2 | Guinea | |
16:30 | Stade Taïeb El Mhiri | Skupina C | Zimbabwe | 1–2 | Egypt | |
19:00 | Stade Olympique de Sousse | Kamerun | 1–1 | Alžírsko | ||
26. ledna 2004 | 14:00 | Stade 15 Octobre | Skupina B | Keňa | 1–3 | Mali |
19:00 | Stade El Menzah | Senegal | 0–0 | Burkina Faso | ||
27. ledna 2004 | 14:00 | Stade Mustapha Ben Jannet | Skupina D | Nigérie | 0–1 | Maroko |
18:00 | Stade Taïeb El Mhiri | Jižní Afrika | 2–0 | Benin | ||
28. ledna 2004 | Druhé kolo skupinových zápasů | |||||
14:00 | Stade 15 Octobre | Skupina A | Rwanda | 1–1 | Guinea | |
16:15 | Stade 7. listopadu | Tunisko | 3–0 | DR Kongo | ||
29. ledna 2004 | 16:30 | Stade Taïeb El Mhiri | Skupina C | Kamerun | 5–3 | Zimbabwe |
19:00 | Stade Olympique de Sousse | Alžírsko | 2–1 | Egypt | ||
30. ledna 2004 | 14:00 | Stade 15 Octobre | Skupina B | Senegal | 3–0 | Keňa |
19:00 | Stade El Menzah | Burkina Faso | 1–3 | Mali | ||
31. ledna 2004 | 14:00 | Stade Mustapha Ben Jannet | Skupina D | Nigérie | 4–0 | Jižní Afrika |
18:00 | Stade Taïeb El Mhiri | Maroko | 4–0 | Benin | ||
1. února 2004 | Třetí kolo skupinových zápasů | |||||
14:00 | Stade 7. listopadu | Skupina A | Tunisko | 1–1 | Guinea | |
14:00 | Stade 15 Octobre | Rwanda | 1–0 | DR Kongo | ||
2. února 2004 | 14:00 | Stade El Menzah | Skupina B | Senegal | 1–1 | Mali |
14:00 | Stade 15 Octobre | Burkina Faso | 0–3 | Keňa | ||
3. února 2004 | 14:00 | Stade Mustapha Ben Jannet | Skupina C | Kamerun | 0–0 | Egypt |
14:00 | Stade Olympique de Sousse | Alžírsko | 1–2 | Zimbabwe | ||
4. února 2004 | 18:00 | Stade Olympique de Sousse | Skupina D | Maroko | 1–1 | Jižní Afrika |
18:00 | Stade Taïeb El Mhiri | Nigérie | 2–1 | Benin | ||
5. února 2004 | Dny odpočinku | |||||
6. února 2004 | ||||||
7. února 2004 | Vyřazovací fáze | |||||
14:00 | Stade El Menzah | Čtvrtfinále | Mali | 2–1 | Guinea | |
17:00 | Stade 7. listopadu | Tunisko | 1–0 | Senegal | ||
8. února 2004 | 14:00 | Stade Mustapha Ben Jannet | Kamerun | 1–2 | Nigérie | |
17:00 | Stade Taïeb El Mhiri | Maroko | 3–1 ( aet ) | Alžírsko | ||
9. února 2004 | Dny odpočinku | |||||
10. února 2004 | ||||||
11. února 2004 | 16:00 | Stade 7. listopadu | Semifinále | Tunisko | 1–1 (5–3 p ) | Nigérie |
19:00 | Stade Olympique de Sousse | Maroko | 4–0 | Mali | ||
12. února 2004 | Dny odpočinku | |||||
13. února 2004 | 20:00 | Stade Mustapha Ben Jannet | Zápas o třetí místo | Nigérie | 2–1 | Mali |
14. února 2004 | 14:30 | Stade 7. listopadu | Finále | Tunisko | 2–1 | Maroko |
Skupinová fáze
Týmy zvýraznily zeleně postup do čtvrtfinále.
Všechny časy místní: SEČ ( UTC + 1 )
Tiebreakers
Týmy byly hodnoceny podle bodů (3 body za výhru, 1 bod za remízu, 0 bodů za ztrátu) a pokud byly body rozděleny, byla použita následující kritéria tiebreaking, v daném pořadí, aby se určilo pořadí (nařízení Článek 74):
- Body v přímých zápasech mezi svázanými týmy;
- Gólový rozdíl v přímých zápasech mezi vyrovnanými týmy;
- Góly vstřelené v přímých zápasech mezi vyrovnanými týmy;
- Pokud byly svázány více než dva týmy a po uplatnění všech výše uvedených přímých kritérií byla podmnožina týmů stále svázána, všechna výše uvedená přímá kritéria byla znovu použita výhradně na tuto podmnožinu týmů;
- Gólový rozdíl ve všech zápasech ve skupině;
- Góly vstřelené ve všech zápasech skupiny;
- Losování.
Skupina A
Poz | tým | Pld | Ž | D | L | GF | GA | GD | Body | Kvalifikace |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tunisko | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | +4 | 7 | Postupujte do fáze vyřazení |
2 | Guinea | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | +1 | 5 | |
3 | Rwanda | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | |
4 | DR Kongo | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Rwanda | 1–1 | Guinea |
---|---|---|
K. Kamanzi 90 + 3 ' | T. Camara 49 ' |
Tunisko | 1–1 | Guinea |
---|---|---|
Ben Achour 58 ' | T. Camara 84 ' |
Skupina B
Poz | tým | Pld | Ž | D | L | GF | GA | GD | Body | Kvalifikace |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mali | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | +4 | 7 | Postupujte do fáze vyřazení |
2 | Senegal | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | +3 | 5 | |
3 | Keňa | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3 | |
4 | Burkina Faso | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | -5 | 1 |
Senegal | 0–0 | Burkina Faso |
---|---|---|
Burkina Faso | 1–3 | Mali |
---|---|---|
Minoungou 50 ' |
Kanouté 34 ' Diarra 37 ' S. Coulibaly 78 ' |
Burkina Faso | 0–3 | Keňa |
---|---|---|
Ake 51 ' Oliech 64 ' Baraza 83 ' |
Skupina C
Poz | tým | Pld | Ž | D | L | GF | GA | GD | Body | Kvalifikace |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamerun | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 4 | +2 | 5 | Postupujte do fáze vyřazení |
2 | Alžírsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | |
3 | Egypt | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | |
4 | Zimbabwe | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3 |
Zimbabwe | 1–2 | Egypt |
---|---|---|
P. Ndlovu 46 ' |
T. Abdel Hamid 58 ' Barakat 63 ' |
Kamerun | 5–3 | Zimbabwe |
---|---|---|
M'Boma 31 ' , 44 ' , 65 ' M'Bami 40 ' , 67 ' |
P. Ndlovu 8 ' , 47 ' ( pen. ) Nyandoro 89 ' |
Kamerun | 0–0 | Egypt |
---|---|---|
Skupina D
Poz | tým | Pld | Ž | D | L | GF | GA | GD | Body | Kvalifikace |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maroko | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 | Postupujte do fáze vyřazení |
2 | Nigérie | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | +4 | 6 | |
3 | Jižní Afrika | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | |
4 | Benin | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -7 | 0 |
Jižní Afrika | 2–0 | Benin |
---|---|---|
Nomvethe 58 ' , 76 ' |
Nigérie | 4–0 | Jižní Afrika |
---|---|---|
Yobo 4 ' Okocha 64 ' ( pen. ) Odemwingie 81 ' , 83 ' |
Maroko | 1–1 | Jižní Afrika |
---|---|---|
Safri 38 ' ( pen. ) | Mayo 29 ' |
Vyřazovací fáze
Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||||||
7. února - Radès | ||||||||||
Tunisko | 1 | |||||||||
11. února - Radès | ||||||||||
Senegal | 0 | |||||||||
Tunisko ( p ) | 1 (5) | |||||||||
8. února - Monastir | ||||||||||
Nigérie | 1 (3) | |||||||||
Kamerun | 1 | |||||||||
14. února - Radès | ||||||||||
Nigérie | 2 | |||||||||
Tunisko | 2 | |||||||||
8. února - Sfax | ||||||||||
Maroko | 1 | |||||||||
Maroko ( aet ) | 3 | |||||||||
11. února - Sousse | ||||||||||
Alžírsko | 1 | |||||||||
Maroko | 4 | |||||||||
7. února - Tunis | ||||||||||
Mali | 0 | Třetí místo | ||||||||
Mali | 2 | |||||||||
13. února - Monastir | ||||||||||
Guinea | 1 | |||||||||
Nigérie | 2 | |||||||||
Mali | 1 | |||||||||
Čtvrtfinále
Semifinále
Tunisko | 1–1 ( aet ) | Nigérie |
---|---|---|
Badra 82 ' | Zpráva | Okocha 67 ' |
Pokuty | ||
Badra Santos Mhedhebi Ben Achour Haggui |
5–3 |
Utaka Odemwingie Yobo Udeze |
Zápas o třetí místo
Nigérie | 2–1 | Mali |
---|---|---|
Okocha 16 ' Odemwingie 52 ' |
Přibližně 70 ' |
Finále
Africký pohár národů 2004 |
---|
Tunisko První titul |
Statistika
Střelci
V 32 zápasech bylo nastříleno 88 gólů, průměrně 2,75 gólu na zápas.
- 4 góly
- 3 góly
- 2 góly
- 1 gól
- Abdelmalek Cherrad
- Mamar Mamouni
- Brahim Zafour
- Moussa Latoundji
- Dieudonné Minoungou
- Samuel Eto'o
- Alain Masudi
- Tamer Abdel Hamid
- Mohamed Barakat
- Ahmed Belal
- John Wamalwa Baraza
- Emmanuel Ake
- Titus Mulama
- Dennis Oliech
- Sedonoude Abouta
- Soumaïla Coulibaly
- Mohamed Sissoko
- Dramane Traoré
- Nabil Baha
- Talal El Karkouri
- Abdeslam Ouaddou
- Youssef Safri
- Jawad Zairi
- Garba Lawal
- Joseph Yobo
- João Elias
- Karim Kamanzi
- Said Abed Makasi
- Habib Beye
- Papa Bouba Diop
- Patrick Mayo
- Khaled Badra
- Selim Ben Achour
- Najeh Braham
- Jawhar Mnari
- Joel Lupahla
- Adam Ndlovu
- Esrom Nyandoro
- Vlastní cíl
- Anicet Adjamossi (proti Maroku)
Hodnocení turnajových týmů
Podle statistických konvencí ve fotbale se zápasy rozhodnuté v prodloužení počítají jako výhry a prohry, zatímco zápasy rozhodnuté o nájezdech se počítají jako remízy.
Poz | tým | Pld | Ž | D | L | GF | GA | GD | Body | Konečný výsledek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tunisko (H) | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 4 | +6 | 16 | Šampioni |
2 | Maroko | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 4 | +10 | 13 | Druhé místo |
3 | Nigérie | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 5 | +6 | 12 | Třetí místo |
4 | Mali | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 10 | Čtvrté místo |
5 | Senegal | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | +2 | 5 | Tým vypadl ve čtvrtfinále |
6 | Kamerun | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | +1 | 5 | |
7 | Guinea | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 4 | |
8 | Alžírsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 4 | |
9 | Rwanda | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | Vypadl ve skupinové fázi |
10 | Egypt | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | |
11 | Jižní Afrika | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | |
12 | Keňa | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4 | |
13 | Zimbabwe | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 4 | |
14 | Burkina Faso | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | -5 | 1 | |
15 | DR Kongo | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 0 | |
16 | Benin | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -7 | 0 |
Ocenění
Na závěr turnaje byly uděleny následující ceny:
Muž soutěže | |
---|---|
Jay-Jay Okocha | |
Nejlepší střelec | |
Francileudo Santos (4 góly) |
Tým turnaje CAF AFCON
- Zdroj:
Brankář | Obránci | Záložníci | Vpřed |
---|---|---|---|
Vincent Enyeama |
Walid Regragui Khaled Badra Abdeslam Ouaddou Timothée Atouba |
Karim Ziani Riadh Bouazizi Jay-Jay Okocha John Utaka |
Frédéric Kanouté Francileudo Santos |
Média
Vysílání
Území | Kanál | Čj |
---|---|---|
Tunisko | Tunis 7 | |
Francie | Canal + | |
MENA | UMĚNÍ | |
Subsaharská Afrika | LC 2 International |