Mistrovství světa FIFA U -17 2015 - 2015 FIFA U-17 World Cup
Copa Mundial de Fútbol Sub-17 de 2015 | |
---|---|
Podrobnosti o turnaji | |
Hostitelská země | Chile |
Termíny | 17. října - 8. listopadu |
Týmy | 24 (od 6 konfederací) |
Místo konání | 8 (v 8 hostitelských městech) |
Konečné pozice | |
Šampionů | Nigérie (5. titul) |
Běžci | Mali |
Třetí místo | Belgie |
Čtvrté místo | Mexiko |
Statistiky turnaje | |
Odehrané zápasy | 52 |
Góly vstřeleny | 151 (2,9 na zápas) |
Účast | 482490 (9279 na zápas) |
Nejlepší střelci | Victor Osimhen (10 gólů) |
Nejlepší hráči | Kelechi Nwakali |
Nejlepší brankář | Samuel Diarra |
Cena fair play | Ekvádor |
2015 FIFA U-17 World Cup byl šestnáctý turnaj Světového poháru FIFA U-17 , které se konalo v Chile od 17. října do 8. listopadu 2015.
Výběr hostitele
Následující čtyři země se ucházejí o pořádání turnaje:
Místa konání
Spolu se navrhuje deset lokalit pro Chile je hostování v 2015 Copa América se chilský fotbalová federace také oznámila své plány na hostování Světového poháru U17 ve stejném roce. Dne 8. dubna 2014 bylo jako hostitel soutěže potvrzeno 8 měst, přičemž Copiapó a Quillota byly vynechány.
Místní organizační výbor také řekl, že hlavní město (Santiago) nebude hostit finále.
La Serena | Coquimbo | |
---|---|---|
Estadio La Portada | Estadio Municipal Francisco Sánchez Rumoroso | |
Kapacita: 18 243 | Kapacita: 18 750 | |
Viña del Mar | Santiago | |
Estadio Sausalito | Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos | |
Kapacita: 22 340 | Kapacita: 48 665 | |
Talca | Chillán | |
Estadio Fiscal de Talca | Estadio Municipal de Chillán Nelson Oyarzún Arenas | |
Kapacita: 8200 | Kapacita: 12 000 | |
Concepción | Puerto Montt | |
Estadio Municipal de Concepción | Estadio Regional de Chinquihue | |
Kapacita: 30 448 | Kapacita: 10 000 | |
Kvalifikované týmy
Kromě hostitelského národa Chile se 23 národů kvalifikovalo ze 6 samostatných kontinentálních soutěží.
- 1. ^ Týmy, které debutovaly.
Naplánujte a nakreslete
Harmonogram turnaje byl odhalen dne 5. května 2015.
Poslední losování se konalo 6. srpna 2015 ve 20:00 místního času v umělecké galerii Centro de las Artes 660 v Santiagu . Pro losování bylo 24 týmů rozděleno do čtyř setí:
- Hrnec 1: Hostitelé a kontinentální šampioni pěti konfederací (kromě UEFA)
- Pot 2: Zbývající týmy z CONCACAF a AFC
- Pot 3: Zbývající týmy z CAF a CONMEBOL
- Hrnec 4: Týmy z UEFA
Týmy ze stejné konfederace nemohly být ve skupinové fázi postaveny proti sobě.
Hrnec 1 | Hrnec 2 | Hrnec 3 | Hrnec 4 |
---|---|---|---|
Kostarika Honduras Spojené státy Austrálie Jižní Korea Sýrie |
Úředníci zápasu
Na turnaj bylo vybráno celkem 21 rozhodčích, 6 pomocných rozhodčích a 42 asistentů rozhodčích.
Konfederace | Rozhodčí | Asistenti rozhodčích | Podpůrný rozhodčí |
---|---|---|---|
AFC | Abdulrahman Al-Jassim |
Taleb Al-Marri Saud Al-Maqaleh |
Hettikamkanamge Perera |
Mohd Amirul Izwan |
Mohd Yusri Mohamad Azman Ismail |
||
Abdulla Hassan Mohamed |
Mohamed Al-Hammadi Hasan Al-Mahri |
||
CAF | Mehdi Abid Charef |
Anouar Hmila Theogene Ndagijimana |
Bamlak Tessema Weyesa |
Malang Diedhiou |
Djibril Camara Aboubacar Doumbouya |
||
Janny Sikazwe |
Arsenio Marengula Jerson Emiliano Dos Santos |
||
CONCACAF | Valdin Legister |
Kedlee Powell Richard Washington |
Óscar Reyna |
Ricardo Montero |
Juan Mora Warner Castro |
||
Héctor Rodríguez |
Cristian Ramírez Walter López Ramos |
||
CONMEBOL | Enrique Cáceres |
Eduardo Cardozo Juan Zorrilla |
Gery Vargas |
Diego Haro |
Raúl López Cruz Víctor Ráez |
||
Wilson Lamouroux |
Alexander Guzman Wilmar Navarro |
||
Roberto Tobar |
Marcelo Barraza Christian Schiemann |
||
OFC | Nick Waldron |
Glen Lochrie Ravinesh Kumar |
Kader Zitouni |
UEFA | Yevhen Aranovskiy |
Ihor Alokhin Oleksandr Korniyko |
Stephan Klossner |
Deniz Aytekin |
Guido Kleve Markus Häcker |
||
Ruddy Buquet |
Guillaume Debart Cyril Gringore |
||
Matej Džbán |
Matej Žunič Gregor Rojko |
||
Danny Makkelie |
Mario Diks Hessel Steegstra |
||
Michael Oliver |
Stuart Burt Gary Beswick |
||
Martin Strömbergsson |
Daniel Gustavsson Mehmet Culum |
Znak a slogan
Znak a slogan turnaje („Una fiesta en nuestra cancha“, párty na našem hřišti) turnaje byl odhalen 7. října 2014.
Jednotky
Každý tým do uzávěrky FIFA jmenoval tým 21 hráčů (z nichž tři musí být brankáři). Jednotky byly vyhlášeny dne 8. října 2015.
Všichni hráči jeho reprezentačního týmu se musí narodit 1. ledna 1998 nebo později.
Skupinová fáze
Vítězové a finalisté každé skupiny a nejlepší čtyři týmy na třetím místě postupují do osmifinále. Pořadí týmů v každé skupině je určeno následovně:
- body získané ve všech zápasech skupiny;
- rozdíl gólů ve všech zápasech skupiny;
- počet vstřelených gólů ve všech zápasech skupiny;
Pokud jsou si dva nebo více týmů na základě výše uvedených tří kritérií rovni, určí se jejich pořadí takto:
- body získané ve skupinových zápasech mezi dotyčnými týmy;
- rozdíl gólů v zápasech skupiny mezi dotyčnými týmy;
- počet vstřelených gólů v zápasech skupiny mezi dotyčnými týmy;
- body fair play (první žlutá karta: minus 1 bod; druhá žlutá/nepřímá červená karta: minus 3 body; přímá červená karta: minus 3 body; žlutá karta a přímá červená karta: minus 4 body);
- losování organizačním výborem FIFA.
Všechny časy jsou místní, standardní čas Chile ( UTC − 3 ).
Skupina A.
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nigérie | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 | 6 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | Chorvatsko | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | +1 | 5 | |
3 | Chile (H) | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 4 | |
4 | Spojené státy | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | −5 | 1 |
Nigérie | 2–0 | Spojené státy |
---|---|---|
Agor 50 ' Osimhen 61 ' |
Zpráva |
Chile | 1–1 | Chorvatsko |
---|---|---|
Y. Leiva 33 ' | Zpráva | Moro 8 ' |
Spojené státy | 2–2 | Chorvatsko |
---|---|---|
Pulisic 20 ' Vazquez 40 ' |
Zpráva |
Majić 65 ' Ivanušec 77 ' |
Chile | 1–5 | Nigérie |
---|---|---|
Allende 81 ' | Zpráva |
Chukwueze 1 ' , 61 ' Nwakali 17 ' ( pen. ) Osimhen 66 ' ( pen. ) , 86 ' |
Chorvatsko | 2–1 | Nigérie |
---|---|---|
Brekalo 50 ' Majić 54 ' |
Zpráva | Osimhen 20 ' |
Skupina B
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jižní Korea | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 | 7 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | Brazílie | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 | 6 | |
3 | Anglie | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | |
4 | Guinea | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 | 1 |
Anglie | 1–1 | Guinea |
---|---|---|
Hinds 61 ' | Zpráva | N. Bangoura 76 ' |
Brazílie | 0–1 | Jižní Korea |
---|---|---|
Zpráva | Jang Jae vyhrál 79 ' |
Anglie | 0–1 | Brazílie |
---|---|---|
Zpráva | Leandrinho 67 ' |
Jižní Korea | 1–0 | Guinea |
---|---|---|
Oh Se-hun 90+2 ' | Zpráva |
Jižní Korea | 0–0 | Anglie |
---|---|---|
Zpráva |
Skupina C.
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mexiko | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 7 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | Německo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | +6 | 6 | |
3 | Austrálie | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | −2 | 4 | |
4 | Argentina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | −7 | 0 |
Austrálie | 1–4 | Německo |
---|---|---|
Waring 54 ' | Zpráva |
Passlack 14 ' Eggestein 25 ' , 39 ' Janelt 65 ' |
Mexiko | 2–0 | Argentina |
---|---|---|
Magaña 10 ' Venegas 77 ' ( pen. ) |
Zpráva |
Austrálie | 0–0 | Mexiko |
---|---|---|
Zpráva |
Argentina | 0–4 | Německo |
---|---|---|
Zpráva |
Janelt 5 ' Eggestein 32 ' Passlack 45+2 ' ( pen. ) Schmidt 67 ' |
Argentina | 1–2 | Austrálie |
---|---|---|
Conechny 67 ' ( pen. ) | Zpráva | Panetta 25 ' , 52 ' |
Skupina D
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mali | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 7 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | Ekvádor | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 | |
3 | Belgie | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 | |
4 | Honduras | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | −6 | 0 |
Mali | 3–0 | Honduras |
---|---|---|
A. Haidara 7 ' Danté 34 ' Malle 56 ' |
Zpráva |
Skupina E
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rusko | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | +4 | 7 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | Kostarika | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | |
3 | Severní Korea | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 | |
4 | Jižní Afrika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 | 1 |
Jižní Afrika | 1–2 | Kostarika |
---|---|---|
Mayo 90 ' | Zpráva |
Masis 7 ' Reyes 63 ' ( pen. ) |
Severní Korea | 0–2 | Rusko |
---|---|---|
Zpráva | Galanin 3 ' Chalov 52 ' |
Jižní Afrika | 1–1 | Severní Korea |
---|---|---|
Mukumela 10 ' ( pen. ) | Zpráva | Kim Wi-song 17 ' ( pen. ) |
Rusko | 2–0 | Jižní Afrika |
---|---|---|
Makhatadze 5 ' ( pen. ) , 89 ' | Zpráva |
Kostarika | 1–2 | Severní Korea |
---|---|---|
Mesén 84 ' | Zpráva |
Pak Yong-gwan 14 ' Jong Chang-bom 90+3 ' |
Skupina F
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Francie | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 4 | +10 | 9 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | Nový Zéland | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | −4 | 4 | |
3 | Paraguay | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 7 | +1 | 3 | |
4 | Sýrie | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | −7 | 1 |
Nový Zéland | 1–6 | Francie |
---|---|---|
McGarry 76 ' | Zpráva |
McGarry 15 ' ( og ) Boutobba 32 ' Maouassa 34 ' Doucouré 42 ' Georgen 45 ' Édouard 90+2 ' |
Nový Zéland | 0–0 | Sýrie |
---|---|---|
Zpráva |
Paraguay | 3–4 | Francie |
---|---|---|
Aranda 45 ' ( pen. ) Villalba 57 ' Paredes 62 ' |
Zpráva |
Boutobba 3 ' Ikoné 22 ' , 71 ' Upamecano 59 ' |
Paraguay | 1–2 | Nový Zéland |
---|---|---|
Ñamandú 43 ' | Zpráva |
Ashworth 11 ' Imrie 90+1 ' |
Pořadí týmů na třetím místě
Do 16. kola postupují také čtyři nejlépe umístěné týmy na třetím místě. Jsou spárovány s vítězi skupin A, B, C a D, podle tabulky zveřejněné v sekci 18 turnajových předpisů.
Poz | Grp | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Výsledek skupinové fáze |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A | Chile | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 4 | Pokročilá fáze vyřazení |
2 | E | Severní Korea | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 | |
3 | D | Belgie | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 | |
4 | C | Austrálie | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | −2 | 4 | |
5 | F | Paraguay | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 7 | +1 | 3 | |
6 | B | Anglie | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 |
pro klasifikaci: 1) body; 2) rozdíl gólů; 3) počet vstřelených gólů; 4) Body fair play; 5) losy losované FIFA.
Vyřazovací fáze
Ve vyřazovacích fázích, pokud je zápas na konci normální hrací doby vyrovnaný, je zápas určen penaltovým rozstřelem ( nehraje se prodloužení ).
Závorka
16. kolo | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | |||||||||||
29. října - Concepción | ||||||||||||||
Island | 2 | |||||||||||||
1. listopadu - Chillán | ||||||||||||||
Polsko | 0 | |||||||||||||
Island | 2 | |||||||||||||
29. října - Talca | ||||||||||||||
Norsko | 4 | |||||||||||||
Norsko | 3 | |||||||||||||
5. listopadu - La Serena | ||||||||||||||
Japonsko | 1 | |||||||||||||
Norsko | 0 | |||||||||||||
28. října - Coquimbo | ||||||||||||||
Dánsko | 3 | |||||||||||||
Jižní Korea | 1 | |||||||||||||
2. listopadu - Concepción | ||||||||||||||
Belgie | 0 | |||||||||||||
Jižní Korea | 1 | |||||||||||||
29. října - Puerto Montt | ||||||||||||||
Dánsko | 2 | |||||||||||||
Kostarika | 0 (4) | |||||||||||||
8. listopadu - Viña del Mar | ||||||||||||||
Dánsko ( pen. ) | 0 (5) | |||||||||||||
Dánsko | 1 | |||||||||||||
29. října - Concepción | ||||||||||||||
Argentina | 2 | |||||||||||||
Německo | 1 | |||||||||||||
2. listopadu - Coquimbo | ||||||||||||||
Mexiko | 0 | |||||||||||||
Německo | 1 | |||||||||||||
28. října - Chillán | ||||||||||||||
Argentina | 2 | |||||||||||||
Argentina | 2 | |||||||||||||
5. listopadu - Concepción | ||||||||||||||
Uruguay | 0 | |||||||||||||
Argentina | 2 | |||||||||||||
28. října - Viña del Mar | ||||||||||||||
Portugalsko | 0 | Třetí místo | ||||||||||||
Holandsko | 1 | |||||||||||||
1. listopadu - Viña del Mar | 8. listopadu - Viña del Mar | |||||||||||||
Chorvatsko | 0 | |||||||||||||
Holandsko | 1 | Portugalsko | 1 | |||||||||||
28. října - Viña del Mar | ||||||||||||||
Portugalsko | 3 | Norsko | 0 | |||||||||||
Portugalsko | 5 | |||||||||||||
Paraguay | 3 | |||||||||||||
Kombinace zápasů v 16. kole
Týmy na třetím místě, které postoupily do osmifinále, se umístily s vítězi skupin A, B, C a D podle tabulky zveřejněné v sekci 18 turnajového řádu.
Třetí týmy se kvalifikují ze skupin: | 1A hraje proti: | 1B hraje proti: | 1C hraje proti: | 1D hraje proti: |
---|---|---|---|---|
abeceda | 3C | 3D | 3A | 3B |
ABCE | 3C | 3A | 3B | 3E |
ABCF | 3C | 3A | 3B | 3F |
ABDE | 3D | 3A | 3B | 3E |
ABDF | 3D | 3A | 3B | 3F |
ABEF | 3E | 3A | 3B | 3F |
ACDE | 3C | 3D | 3A | 3E |
ACDF | 3C | 3D | 3A | 3F |
ACEF | 3C | 3A | 3F | 3E |
ADEF | 3D | 3A | 3F | 3E |
BCDE | 3C | 3D | 3B | 3E |
BCDF | 3C | 3D | 3B | 3F |
BCEF | 3E | 3C | 3B | 3F |
BDEF | 3E | 3D | 3B | 3F |
CDEF | 3C | 3D | 3F | 3E |
16. kolo
Brazílie | 1–0 | Nový Zéland |
---|---|---|
Luís Henrique 90+6 ' ( pen. ) | Zpráva |
Nigérie | 6–0 | Austrálie |
---|---|---|
Osimhen 22 ' , 73 ' , 79 ' Nwakali 25 ' ( pen. ) Essien 86 ' Chukwueze 88 ' |
Zpráva |
Jižní Korea | 0–2 | Belgie |
---|---|---|
Zpráva |
Vancamp 11 ' Verreth 67 ' |
Chorvatsko | 2–0 | Německo |
---|---|---|
Moro 18 ' Lovren 90+1 ' |
Zpráva |
Mali | 3–0 | Severní Korea |
---|---|---|
A. Haidara 8 ' Maïga 37 ' , 48 ' |
Zpráva |
Rusko | 1–4 | Ekvádor |
---|---|---|
Chalov 16 ' | Zpráva |
Pereira 3 ' , 65 ' Corozo 17 ' Nazareno 78 ' |
Francie | 0–0 | Kostarika |
---|---|---|
Zpráva | ||
Pokuty | ||
Édouard Cognat Reine-Adélaïde Boutobba |
3–5 |
Córdoba Juárez Arboine Villegas Reyes |
Čtvrtfinále
Chorvatsko | 0–1 | Mali |
---|---|---|
Zpráva | Koita 20 ' |
Ekvádor | 0–2 | Mexiko |
---|---|---|
Zpráva |
Zamudio 41 ' Salazar 55 ' ( pen. ) |
Semifinále
Mexiko | 2–4 | Nigérie |
---|---|---|
Magaña 7 ' Cortés 59 ' |
Zpráva |
Nwakali 35 ' Okwonkwo 43 ' Ebere 67 ' Osimhen 83 ' ( pen. ) |
Zápas o třetí místo
Belgie | 3–2 | Mexiko |
---|---|---|
Van Vaerenbergh 54 ' Vanzeir 73 ' , 90+3 ' |
Zpráva |
Marín 58 ' ( pen. ) Venegas 88 ' |
Finále
Ocenění
Na konci turnaje byla udělena následující ocenění. Všechny byly sponzorovány společností Adidas .
Zlatá koule | Stříbrná koule | Bronzová koule |
---|---|---|
Kelechi Nwakali | Victor Osimhen | Aly Malle |
Zlatá bota | Stříbrná bota | Bronzová bota |
Victor Osimhen | Johannes Eggestein | Samuel Chukwueze |
10 gólů (2 asistence) | 4 góly (0 asistencí) | 3 góly (3 asistence) |
Zlatá rukavice | ||
Samuel Diarra | ||
Cena Fair Play FIFA | ||
Ekvádor |
V prosinci 2015 byl Nigerijec Samuel Chukwueze zpětně oceněn cenou Bronze boot. Kelechi Nwakali omylem obdržel cenu bezprostředně po turnaji, ale protože v turnaji odehrál více minut (630) než Chukwueze (535), byla cena znovu přidělena.
Konečné pořadí
Podle statistických pravidel ve fotbale se zápasy rozhodnuté v prodloužení počítají jako výhry a prohry, zatímco zápasy rozhodované penaltovým rozstřelem se počítají jako remízy.
Poz | tým | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Konečný výsledek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nigérie | 7 | 6 | 0 | 1 | 23 | 5 | +18 | 18 | Šampionů |
2 | Mali | 7 | 5 | 1 | 1 | 12 | 4 | +8 | 16 | Běžci |
3 | Belgie | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 8 | +1 | 13 | Třetí místo |
4 | Mexiko | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 9 | +5 | 13 | Čtvrté místo |
5 | Ekvádor | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | +4 | 9 | Tým vypadl ve čtvrtfinále |
6 | Brazílie | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 9 | |
7 | Chorvatsko | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | +2 | 8 | |
8 | Kostarika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 5 | |
9 | Francie | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 4 | +10 | 10 | Tým vypadl v 16. kole |
10 | Rusko | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | +1 | 7 | |
11 | Jižní Korea | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 7 | |
12 | Německo | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | +4 | 6 | |
13 | Chile (H) | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | −4 | 4 | |
14 | Severní Korea | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | −4 | 4 | |
15 | Nový Zéland | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | −5 | 4 | |
16 | Austrálie | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 11 | −8 | 4 | |
17 | Paraguay | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 7 | +1 | 3 | Vyřazen ve skupinové fázi |
18 | Anglie | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | |
19 | Jižní Afrika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 | 1 | |
20 | Guinea | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 | 1 | |
21 | Spojené státy | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | −5 | 1 | |
22 | Sýrie | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | −7 | 1 | |
23 | Honduras | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | −6 | 0 | |
24 | Argentina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | −7 | 0 |
Střelci gólů
- 10 gólů
- 4 góly
- 3 góly
- 2 góly
- Nicholas Panetta
- Jorn Vancamp
- Dante Vanzeir
- Leandro
- Marcelo Allende
- Karlo Majić
- Nikola Moro
- Washington Corozo
- Pervis Estupiñán
- Yeison Guerrero
- Jhon Pereira
- Bilal Boutobba
- Odsonne Edouard
- Jonathan Ikoné
- Nicolas Janvier
- Vitaly Janelt
- Felix Passlack
- Amadou Haidara
- Sekou Koita
- Aly Malle
- Boubacar Traoré
- Pablo López
- Claudio Zamudio
- Diego Cortés
- Kevin Magaña
- Julio Villalba
- Georgi Makhatadze
- Brandon Vazquez
- 1 gól
- Tomás Conechny
- Pierce Waring
- Dennis Van Vaerenbergh
- Matyáš Verreth
- Arthur
- Lincoln
- Luís Henrique
- Gonzalo Jara
- Brian Leiva
- Yerko Leiva
- Gabriel Mazuela
- Camilo Moya
- Kevin Masis
- Diego Mesén
- Sergio Ramírez
- Andy Reyes
- Josip Brekalo
- Luka Ivanušec
- Davor Lovren
- Joan Cortez
- Juan Nazareno
- Kaylen Hinds
- Alexis Claude-Maurice
- Mamadou Doucoure
- Alec Georgen
- Faitout Maouassa
- Dayot Upamecano
- Niklas Schmidt
- Naby Bangoura
- Morlaye Sylla
- Foslyn Grant
- Jafeth Leiva
- Abdoul Karim Danté
- Eduardo Aguirre
- Ricardo Marín
- Bryan Salazar
- Hunter Ashworth
- Lucas Imrie
- James McGarry
- Udochukwu Anumudu
- Chukwudi Agor
- Funsho Bamgboye
- Christian Ebere
- Edidiong Essien
- Kingsley Michael
- Orji Okwonkwo
- Jong Chang-bom
- Píseň Kim Wi
- Pak Yong-gwan
- Arturo Aranda
- David Colmán
- Sebastián Ferreira
- Jorge Morel
- Marcelino Ñamandú
- Cristian Paredes
- Ivan Galanin
- Jang Jae-vyhrál
- Ach Se-hun
- Khanyisa Mayo
- Thendo Mukumela
- Anas Al-Aji
- Christian Pulisic
- 1 vlastní gól
- James McGarry (hraje proti Francii)
Marketing
Sponzorství
- Partneři FIFA
- Národní dodavatelé
- Clinica MEDS
- Movistar Chile
- Pullman Bus
- Universidad Santo Tomás
- VTR
Maskot a hymna
Oficiální maskot, mladý chlapec jménem Brochico, a hymna, kterou složil DJ Méndez, byly odhaleny 9. července 2015.
Vysílání
Spojené státy
Fox Sports : Anglický jazyk, Telemundo : Španělský jazyk
Bulharsko
Kanada
TSN .