2. Kongres států Konfederace - 2nd Confederate States Congress
2. Kongres států Konfederace | |
---|---|
Typ | |
Typ | |
Domy | Sněmovna reprezentantů Senátu |
Dějiny | |
Založený | 2. května 1864 |
Rozpustil | 18. března 1865 |
Předcházet | 1. místo |
Vedení lidí | |
Shromáždiště | |
Státní kapitol ve Virginii Richmond, Konfederační státy americké ve Virginii | |
Ústava | |
Ústava států Konfederace |
Druhá Confederate States Congress , který se skládá z Confederate States Senátu a Confederate States Sněmovny reprezentantů, se setkal od 2. května 1864, do 18. března 1865, během posledního roku Jefferson Davis ‚s předsednictvím , na Virginia State Capitol v Richmond , Virginie . Její členové byli zvoleni v kongresových volbách v roce 1863 .
Session
Koná se 2. května 1864 až do 18. března 1865 ve státním hlavním městě Virginie v Richmondu ve Virginii. Funkční období druhého kongresu mělo skončit 18. února 1866. Kvůli porážce a rozpuštění Konfederace před touto dobou však kongres po skončení druhého a posledního zasedání nefungoval.
- 1. zasedání - 2. května 1864 až 14. června 1864
- 2. zasedání - 7. listopadu 1864 až 18. března 1865
Vedení lidí
Senát
Dům
Důstojníci
Senát
- Tajemník : James H. Nash, Jižní Karolína
- Ředitel nahrávky: John W. Anderson, Alabama
- Seržant ve zbrani : Lafayette H. Fitzhugh, Kentucky
- Vrátný : James Page, Severní Karolína
- Asistent vrátného : John Wadsworth, Gruzie
Dům
- Úředník : Albert Reese Lamar, Gruzie
- Asistent ředitele : David Louis Dalton, Alabama - zasedání 3 a 4
- Vrátný : Robert Harrison Wynne, Alabama
Členové
Senát
X : sloužil v Senátu prvního kongresu (tj. Byl znovu zvolen nebo pokračoval ve funkci pro tento druhý kongres).
- Senátoři států Konfederace byli voleni státními zákonodárnými silami nebo jmenováni guvernéry států, aby zaplnili příležitostná volná místa, dokud zákonodárce nezvolil nového senátora. Předpokládalo se, že jedna třetina Senátu zahájí s každým Kongresem nová šestiletá období po prvním.
- Před jmény v níže uvedeném seznamu jsou čísla tříd Senátu, která označují cyklus jejich termínů. Senátoři třídy 1 měli sloužit šestileté funkční období, počínaje tímto kongresem a končící v roce 1870. Senátoři třídy 2 sloužili tomu, co mělo být čtyřleté funkční období, a to až do konce platnosti tohoto kongresu v roce 1866. Senátoři třídy 3 měli sloužit šestiletému období, které mělo vypršet v roce 1868.
- 3. Robert Jemison, Jr. X.
- 1. Richard Wilde Walker
- 1. Robert Ward Johnson X
- 3. Charles Burton Mitchel X ( zemřel 20. září 1864)
- Augustus Hill Garland ( usedl na místo 8. listopadu 1864 - jmenován na volné místo )
- 1. James McNair Baker X
- 2. Augustus Emmet Maxwell X
- 3. Henry Cornelius Burnett X
- 1. William Emmet Simms X
- 2. Thomas Jenkins Semmes X
- 3. Edward Sparrow X
- 2. Waldo Porter Johnson X
- 1. ( neobsazeno kvůli neschopnosti zákonodárného sboru Missouri setkat se a zvolit senátora )
- George Graham Vest ( usedl na místo 12. ledna 1865 - jmenován na obsazení neobsazeného místa )
- 2. Robert Woodward Barnwell X
- 3. James Lawrence Orr X
- 3. RMT Hunter X
- 2. Allen Taylor Caperton X
Sněmovna reprezentantů
Před jmény členů Sněmovny reprezentantů jsou uvedena jejich okresní čísla.
X : znovu vybráno
Alabama
- 1. Thomas Jefferson Foster X
- 2. William Russell Smith X
- 3. Kongres odmítl usadit zvoleného zástupce W. RW Cobba , uznávaného unionisty; okres nebyl zastoupen;
- 4. Marcus Henderson Cruikshank
- 5. Francis Strother Lyon X
- 6. William Parish Chilton, Sr. X
- 7. David Clopton X
- 8. James L. Pugh X
- 9. James Shelton Dickinson
Arkansas
- 1. Felix Ives Batson X
- 2. Rufus King Garland, Jr.
- 3. Augustus Hill Garland X ( rezignoval na funkci senátora CS 8. listopadu 1864 )
- David Williamson Carroll ( usedl na místo 11. ledna 1865 - zvolen, aby zaplnil volné místo 24. října 1864)
- 4. Thomas Burton Hanly X.
Florida
Gruzie
- 1. Julian Hartridge X
- 2. William Ephraim Smith
- 3. Mark Harden Blandford
- 4. Clifford Anderson
- 5. John Troup Shewmake
- 6. Joseph Hubbard Echols
- 7. James Milton Smith
- 8. George Nelson Lester
- 9. Hiram Parks Bell
- 10. Warren Akin, st.
Kentucky
- 1. Willis Benson Machen X
- 2. George Washington Triplett
- 3. Henry English Číst X
- 4. George Washington Ewing X
- 5. James Chrisman X
- 6. Theodore Legrand Burnett X
- 7. Horatio Washington Bruce X
- 8. Humphrey Marshall
- 9. Eli Metcalfe Bruce X
- 10. James William Moore X
- 11. Benjamin Franklin Bradley
- 12. John Milton Elliott X
Louisiana
- 1. Charles Jacques Villeré X
- 2. Charles Magill Conrad X
- 3. Duncan Farrar Kenner X
- 4. Lucius Jacques Dupré X
- 5. Benjamin Lewis Hodge ( zemřel 12. srpna 1864)
- Henry Gray ( usedl na místo 28. prosince 1864 - zvolen za účelem obsazení volného místa 17. října 1864)
- 6. John Perkins, Jr. X.
Mississippi
- 1. Jehu Amaziah Orr
- 2. William Dunbar Držitel X
- 3. Izrael Victor Welch X
- 4. Henry Cousins Chambers X
- 5. Otho Robards Singleton X
- 6. Ethelbert Barksdale X
- 7. John Tillman Lamkin
Missouri
- Podle práva Konfederace měli obyvatelé Missouri právo volit třináct zástupců. Stát nikdy nerealizoval přerozdělení a nadále používal svých stávajících sedm okresů.
- 1. Thomas Lowndes Snead
- 2. Nimrod Lindsay Norton
- 3. John Bullock Clark, st.
- 4. Aaron H. Conrow X
- 5. George Graham Vest X ( odstoupil 12. ledna 1865, aby se stal senátorem CS )
- 6. Peter Singleton Wilkes
- 7. Robert Anthony Hatcher
Severní Karolina
- 1. William Nathan Harrell Smith X
- 2. Robert Rufus Bridgers X
- 3. James Thomas Leach
- 4. Thomas Charles Fuller
- 5. Josiah Turner
- 6. John Adams Gilmer
- 7. James Madison Leach ( nově zvolený zástupce Samuel H. Christian zemřel, v březnu 1864, než se usadil. Leach byl zvolen 21. dubna 1864.)
- 8. James Graham Ramsay
- 9. Burgess Sidney Gaither
- 10. George Washington Logan
Jižní Karolína
- 1. James Hervey Witherspoon, Jr.
- 2. William Porcher Miles X
- 3. Lewis Malone Ayer, Jr. X.
- 4. William Dunlap Simpson X
- 5. James Farrow X
- 6. William Waters Boyce X
Tennessee
- 1. Joseph Brown Heiskell X
- 2. William Graham Swan X
- 3. Arthur St. Clair Colyar
- 4. John Porry Murray
- 5. Henry Stuart Foote X (uprchl do Kanady před dokončením semestru)
- 6. Edwin Augustus Keebel
- 7. James McCallum
- 8. Thomas Menees X
- 9. John DeWitt Clinton Atkins X
- 10. John Vines Wright X
- 11. Michael Walsh Cluskey ( nově zvolený zástupce David Maney Currin zemřel 25. března 1864, než se usadil. Poté byl zvolen Cluskey. )
Texas
- 1. Stephen Heard Darden ( nově zvolený zástupce John Allen Wilcox zemřel 7. února 1864, než se usadil. Darden byl zvolen v srpnu 1864.)
- 2. Caleb Claiborne Herbert X
- 3. Pobočka Anthony Martin
- 4. Franklin Barlow Sexton X
- 5. John Robert Baylor
- 6. Simpson Harris Morgan
Virginie
- 1. Robert Latane Montague
- 2. Robert Henry Whitfield ( rezignoval 2. března 1865)
- 3. Williams Carter Wickham
- 4. Thomas Saunders Gholson
- 5. Thomas Stanley Bocock X
- 6. John Goode, Jr. X.
- 7. William Cabell Rives ( rezignoval 7. března 1865)
- 8. Daniel Coleman DeJarnette, Sr. X
- 9. David Funsten X
- 10. Frederick William Mackey Holliday
- 11. John Brown Baldwin X
- 12. Waller Redd Staples X
- 13. LaFayette McMullen
- 14. Samuel Augustine Miller X
- 15. Robert Johnston X
- 16. Charles Wells Russell X
Delegáti
Nehlasující členové Sněmovny reprezentantů.
Cherokee Nation
Výbory Senátu
Účty
- Allen Taylor Caperton , Virginie, předseda
- William Emmett Simms , Kentucky
- William Theophilus Dortch , Severní Karolína
Nároky
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky, předseda
- James McNair Baker , Florida
- John William Clark Watson , Mississippi - relace 2
- Waldo Porter Johnson , Missouri
- William Simpson Oldham, Sr. , Texas - relace 2
komerce
- William Simpson Oldham, Sr. , Texas, předseda
- Richard Wilde Walker , Alabama
- Augustus Emmett Maxwell , Florida
- William Theophilus Dortch , Severní Karolína
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
Zapojení a registrace
- William Theophilus Dortch , Severní Karolína, předseda
- Augustus Emmett Maxwell , Florida
- Allen Taylor Caperton , Virginie
- Richard Wilde Walker , Alabama - relace 1
-
John William Clark Watson , Mississippi - relace 1
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky - dočasný, 1. blok
- Waldo Porter Johnson , Missouri - dočasný, zasedání 1 a 2
Finance
- Robert Woodward Barnwell , Jižní Karolína, předseda
- Thomas Jenkins Semmes , Louisiana
- Robert Mercer Taliaferro Hunter , Virginie
- William Alexander Graham , Severní Karolína
-
Robert Jemison, Jr. , Alabama - relace 1
- James Lawrence Orr , Jižní Karolína - dočasné, sezení 2
- William Simpson Oldham, Sr. , Texas - dočasný, relace 2
Zahraniční vztahy
- James Lawrence Orr , Jižní Karolína, předseda
- William Emmett Simms , Kentucky
- Waldo Porter Johnson , Missouri
- Louis Trezevant Wigfall , Texas
- Allen Taylor Caperton , Virginie
Indické záležitosti
- Robert Ward Johnson , Arkansas, předseda
- Augustus Emmet Maxwell , Florida
- Waldo Porter Johnson , Missouri
- William Simpson Oldham, Sr. , Texas
- Allen Taylor Caperton , Virginie
Justiční
- Benjamin Harvey Hill , Gruzie, předseda
- Richard Wilde Walker , Alabama
- Thomas Jenkins Semmes , Louisiana
- John William Clark Watson , Mississippi
-
Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
- William Simpson Oldham, Sr. , Texas - dočasný, relace 2
Vojenské záležitosti
- Edward Sparrow , Louisiana, předseda
- Robert Ward Johnson , Arkansas
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky
- Gustavus Adolphus Henry, Sr. , Severní Karolína
-
Louis Trezevant Wigfall , Texas
- Augustus Hill Garland , Arkansas - dočasné, sezení 2
Námořní záležitosti
- Albert Gallatin Brown , Mississippi, předseda
- James McNair Baker , Florida
- Herschel Vespasian Johnson , Gruzie
- William Emmett Simms , Kentucky
- William Alexander Graham , Severní Karolína
Patenty
- Augustus Emmett Maxwell , Florida, předseda
- Benjamin Harvey Hill , Gruzie
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
Pošty a pošty
- Charles Burton Mitchel , Arkansas ( zemřel 20. září 1864) - relace 1
- James McNair Baker , Florida
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
- William Simpson Oldham, Sr. , Texas
- Robert Jemison, Jr. , Alabama - relace 1
-
Augustus Hill Garland , Arkansas - relace 2
- Richard Wilde Walker , Alabama - dočasný, sezení 2
- Allen Taylor Caperton , Virginie - dočasné, sezení 2
Tisk
- John William Clark Watson , Mississippi, předseda
- James Lawrence Orr , Jižní Karolína
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
Veřejné budovy
- Richard Wilde Walker , Alabama
- James McNair Baker , Florida
- William Emmett Simms , Kentucky
Veřejné pozemky
- James McNair Baker , Florida, předseda
- Robert Ward Johnson , Arkansas
- Gustavus Adolphus Henry, Sr. , Severní Karolína
Pravidla
- James Lawrence Orr , Jižní Karolína, předseda
- Robert Ward Johnson , Arkansas
- Thomas Jenkins Semmes , Louisiana
Území
- Louis Trezevant Wigfall , Texas, předseda
- Charles Burton Mitchel , Arkansas ( zemřel 20. září 1864) - relace 1
- Robert Woodward Barnwell , Jižní Karolína
Sněmovna výborů
Účty
- John Troup Shewmake , 5. Gruzie
- Izrael Victor Welch , 3. Mississippi
- James Farrow , 5. Jižní Karolína
- James McCallum , 7. Tennessee
- Robert Johnston , 15. Virginie
Nároky
- James Shelton Dickinson , 9. Alabama
- Warren Akin, st. , 10. Gruzie
- George Washington Triplett , 2. Kentucky
- Izrael Victor Welch , 3. Mississippi
- William Nathan Harrell Smith , 1. Severní Karolína
- James Farrow , 5. Jižní Karolína
- Joseph Brown Heiskell , 1. Tennessee
- Frederick William Mackey Holliday , 10. Virginie
- George Washington Ewing , 4. Kentucky - relace 2
- Nimrod Lindsay Norton , 2. Missouri - relace 2
- Caleb Claiborne Herbert , 2. Texas - relace 2
komerce
- James Shelton Dickinson , 9. Alabama
- Julian Hartridge , 1. Gruzie
- Theodore Legrand Burnett , 6. Kentucky
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana
- John Tillman Lamkin , 7. Mississippi
- Thomas Charles Fuller , 4. Severní Karolína
- James Farrow , 5. Jižní Karolína
- John DeWitt Clinton Atkins , 9. Tennessee
- John Goode, Jr. , 6. Virginie
- Lewis Malone Ayer, Jr. , 3. Jižní Karolína - relace 2
- David Williamson Carroll , 3. Arkansas - relace 2
- Caleb Claiborne Herbert , 2. Texas - relace 2
Volby
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- Hiram Parks Bell , 9. Gruzie
- James Chrisman , 5. Kentucky
- William Dunbar Holder , 2. Mississippi
- John Adams Gilmer , 6. Severní Karolína
- William Dunlap Simpson , 4. Jižní Karolína
- Joseph Brown Heiskell , 1. Tennessee
- Pobočka Anthony Martin , 3. Texas
- Samuel Augustine Miller , 14. Virginie
- John Bullock Clark, st. , 3. Missouri - relace 2
Registrované účty
- Marcus Henderson Cruikshank , 4. Alabama
- Samuel St. George Rogers , 1. Florida
- Thomas Charles Fuller , 4. Severní Karolína
- Robert Anthony Hatcher , 7. Missouri - dočasný, relace 2
Vlajka a pečeť
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama
- Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
- William Cabell Rives , 7. Virginie ( rezignoval 7. března 1865)
- David Funsten , 9. Virginie - dočasný, relace 2
Zahraniční styky
- Henry Stuart Foote , 5. Tennessee, předseda ( uprchl do Kanady před dokončením semestru )
- William Russell Smith , 2. Alabama
- Horatio Washington Bruce , 7. Kentucky
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana
- Jehu Amaziah Orr , 1. Mississippi
- Josiah Turner , 5. Severní Karolína
- James Hervey Witherspoon, Jr. , 1. Jižní Karolína
- Daniel Coleman DeJarnette, Sr. , 8. Virginie
- William Cabell Rives , 7. Virginie ( rezignoval 7. března 1865)
- John DeWitt Clinton Atkins , 9. Tennessee - relace 2
- Thomas Lowndes Snead , 1. Missouri - relace 2
Indické záležitosti
- Otho Robards Singleton , 5. Mississippi, předseda - zasedání 1
- Thomas Jefferson Foster , 1. Alabama
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
- Samuel St. George Rogers , 1. Florida
- Joseph Hubbard Echols , 6. Gruzie
- James Chrisman , 5. Kentucky
- Josiah Turner , 5. Severní Karolína
- John Porry Murray , 4. Tennessee
- Samuel Augustine Miller , 14. Virginie
- Elias Cornelius Boudinot , Cherokee Nation
- John Robert Baylor , 5. Texas - relace 2
- Peter Singleton Wilkes , 6. Missouri - relace 2
- John Milton Elliott , 12. Kentucky - relace 2
Justiční
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama
- Mark Harden Blandford , 3. Gruzie
- James William Moore , 10. Kentucky
- Lucius Jacques Dupré , 4. Louisiana
- Burgess Sidney Gaither , 9. Severní Karolína
- Edwin Augustus Keebel , 6. Tennessee
- Thomas Saunders Gholson , 4. Virginie
- Charles Wells Russell , 16. Virginie
- Augustus Hill Garland , 3. Arkansas ( rezignoval na funkci senátora CS 8. listopadu 1864 ) - relace 1
- Simpson Harris Morgan , 6. Texas ( zemřel 15. prosince 1864) - relace 2
- Felix Ives Batson , 1. Arkansas - relace 2
- Henry Gray , 5. Louisiana - relace 2
- George Graham Vest , 5. Missouri - relace 2
Lékařské oddělení
- David Clopton , 7. Alabama
- Joseph Hubbard Echols , 6. Gruzie
- Henry English Read , 3. Kentucky
- William Dunbar Holder , 2. Mississippi
- James Graham Ramsay , 8. Severní Karolína
- James Farrow , 5. Jižní Karolína
- James McCallum , 7. Tennessee
- Thomas Menees , 8. Tennessee
- Daniel Coleman DeJarnette, Sr. , 8. Virginie
Vojenské záležitosti
- William Porcher Miles , 2. Jižní Karolína, předseda
- James Lawrence Pugh , 8. Alabama
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- James Milton Smith , 7. Gruzie
- Humphrey Marshall , 8. Kentucky
- Charles Jacques Villeré , 1. Louisiana
- Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
- Robert Rufus Bridgers , 2. Severní Karolína
- William Graham Swan , 2. Tennessee
- Pobočka Anthony Martin , 3. Texas
- Waller Redd Staples , 12. Virginie
- John Bullock Clark, st. , 3. Missouri - relace 2
- Williams Carter Wickham , 3. Virginie - relace 2
Námořní záležitosti
- David Clopton , 7. Alabama, předseda
- Samuel St. George Rogers , 1. Florida
- John Troup Shewmake , 5. Gruzie
- William Dunbar Holder , 2. Mississippi
- James Graham Ramsay , 8. Severní Karolína
- William Waters Boyce , 6. Jižní Karolína
- John Vines Wright , 10. Tennessee
- David Funsten , 9. Virginie
- Robert Henry Whitfield , 2. Virginie ( rezignoval 2. března 1865)
- Michael Walsh Cluskey , 11. Tennessee - relace 2
- Stephen Heard Darden , 1. Texas - relace 2
Ordnance a Ordnance Stores
- Marcus Henderson Cruikshank , 4. Alabama
- William Ephraim Smith , 2. Gruzie
- Benjamin Franklin Bradley , 11. Kentucky
- Ethelbert Barksdale , 6. Mississippi
- George Washington Logan , 10. Severní Karolína
- James Hervey Witherspoon, Jr. , 1. Jižní Karolína
- John Porry Murray , 4. Tennessee
- John DeWitt Clinton Atkins , 9. Tennessee
- Robert Latané Montague , 1. Virginie
- Robert Anthony Hatcher , 7. Missouri - relace 2
- Lewis Malone Ayer, Jr. , 3. Jižní Karolína - relace 2
Patenty
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama, předseda
- Hiram Parks Bell , 9. Gruzie
- Horatio Washington Bruce , 7. Kentucky
- John Tillman Lamkin , 7. Mississippi
- Thomas Charles Fuller , 4. Severní Karolína
- Joseph Brown Heiskell , 1. Tennessee
- Robert Henry Whitfield , 2. Virginie ( rezignoval 2. března 1865)
- John Robert Baylor , 5. Texas - relace 2
Platba a počet ujetých kilometrů
- Theodore Legrand Burnett , 6. Kentucky, předseda
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
-
Joseph Hubbard Echols , 6. Gruzie
- Mark Harden Blandford , 3. Gruzie - dočasný, relace 2
Pošty a pošty
- Thomas Jefferson Foster , 1. Alabama
- Hiram Parks Bell , 9. Gruzie
- Benjamin Franklin Bradley , 11. Kentucky
- John Tillman Lamkin , 7. Mississippi
- James Thomas Leach , 3. Severní Karolína
- James Hervey Witherspoon, Jr. , 1. Jižní Karolína
- James McCallum , 7. Tennessee
- Franklin Barlow Sexton , 4. Texas
- LaFayette McMullen , 13. Virginie
- John Milton Elliott , 12. Kentucky - relace 2
- Peter Singleton Wilkes , 6. Missouri - relace 2
Tisk
- Lucius Jacques Dupré , 4. Louisiana, předseda
- Marcus Henderson Cruikshank , 4. Alabama
- George Washington Logan , 10. Severní Karolína
- William Graham Swan , 2. Tennessee
- John Goode, Jr. , 6. Virginie
Veřejné budovy
- James Lawrence Pugh , 8. Alabama, předseda
- Charles Magill Conrad , 2. Louisiana
- LaFayette McMullen , 13. Virginie
- William Dunbar Holder , 2. Mississippi - relace 2
- Aaron H. Conrow , 4. Missouri - relace 2
Quartermaster's and Commissary departments and Military Transportation
- George Nelson Lester , 8. Gruzie
- Willis Benson Machen , 1. Kentucky
- Henry English Read , 3. Kentucky
- Jehu Amaziah Orr , 1. Mississippi
- James Madison Leach , 7. Severní Karolína ( zvolen 21. dubna 1864)
- William Dunlap Simpson , 4. Jižní Karolína
- Henry Stuart Foote , 5. Tennessee (uprchl do Kanady před dokončením semestru)
- Frederick William Mackey Holliday , 10. Virginie
- Robert Johnston , 15. Virginie
- Aaron H. Conrow , 4. Missouri - relace 2
Pravidla a úředníci domu
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama
- George Nelson Lester , 8. Gruzie
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana
- William Nathan Harrell Smith , 1. Severní Karolína
- Robert Latané Montague , 1. Virginie
Území a veřejné pozemky
- Thomas Jefferson Foster , 1. Alabama
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- William Ephraim Smith , 2. Gruzie
- James Chrisman , 5. Kentucky
- James Thomas Leach , 3. Severní Karolína
- Thomas Menees , 8. Tennessee
- Pobočka Anthony Martin , 3. Texas
- LaFayette McMullen , 13. Virginie
- Augustus Hill Garland , 3. Arkansas ( rezignoval na funkci senátora CS 8. listopadu 1864 ) - relace 1
- George Washington Ewing , 4. Kentucky - relace 2
- Nimrod Lindsay Norton , 2. Missouri - relace 2
Způsoby a prostředky
- Francis Strother Lyon , 5. Alabama, předseda
- Clifford Anderson , 4. Gruzie
- Eli Metcalfe Bruce , 9. Kentucky
- Charles Magill Conrad , 2. Louisiana
- Ethelbert Barksdale , 6. Mississippi
- John Adams Gilmer , 6. Severní Karolína
- Arthur St. Clair Colyar , 3. Tennessee
- Franklin Barlow Sexton , 4. Texas
- John Brown Baldwin , 11. Virginie
- Duncan Farrar Kenner , 3. Louisiana - relace 2
- Rufus King Garland, Jr. , 2. Arkansas - relace 2
Smíšené výbory
Dojmy (relace 1)
- Senátoři
- John William Clark Watson , Mississippi
- William Alexander Graham , Severní Karolína
- Robert Woodward Barnwell , Jižní Karolína
- Zástupci
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
- Julian Hartridge , 1. Gruzie
- Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
- John Brown Baldwin , 11. Virginie
Poznámky
Reference
- Historický atlas kongresů států společníka Ameriky: 1861–1865 , autor: Kenneth C. Martis (Simon a Schuster 1994)