40. americký kongres - 40th United States Congress
40. americký kongres | |
---|---|
39. ←
→ 41
| |
4. března 1867 - 4. března 1869 | |
Členové | 68 senátorů 226 zastupitelů 8 nehlasujících delegátů |
Senátní většina | Republikán |
Předseda senátu | Volný |
Domácí většina | Republikán |
Domácí mluvčí |
Schuyler Colfax (R) Theodore M. Pomeroy (R) |
Zasedání | |
Speciální : 1. dubna 1867 - 20. dubna 1867 1 .: 4. března 1867 - 1. prosince 1867 2 .: 2. prosince 1867 - 10. listopadu 1868 3 .: 7. prosince 1868 - 4. března 1869 |
40. Kongres Spojených států bylo setkání legislativní pobočce federální vlády USA, která se skládá ze senátu Spojených států a domu Spojených států zástupců . To se setkal v Washingtonu, DC od 4. března 1867 do 4. března 1869, během třetího a čtvrtého roku od Andrew Johnson ‚s předsednictvím . Rozdělení křesel ve Sněmovně reprezentantů bylo založeno na osmém sčítání lidu USA v roce 1860 . Obě komory měly republikánskou většinu. V Senátu měli republikáni největší většinu, jakou kdy strana měla.
Hlavní události
- 30. března 1867: Nákup Aljašky
- 24. února 1868: Obžaloba Andrewa Johnsona
- 16. května 1868: prezident Johnson osvobozen
- 26. května 1868: prezident Johnson znovu osvobozen
- 03.11.1868: 1868 prezidentské volby : Ulysses S. Grant (R) porazil Horatio Seymour (D)
- 25. prosince 1868: Prezident Johnson udělil bezpodmínečné milosti všem rebelům z občanské války
- 20. ledna 1869: Elizabeth Cady Stantonová byla první ženou, která svědčila před Kongresem
Hlavní legislativa
- Tři vojenské rekonstrukční zákony , pokračování:
- 27. července 1868: zákon o vysídlení z roku 1868 , kap. 249, 15 Stat. 223
Ústavní změny
- 10. července 1868: Čtrnáctý dodatek ústavy Spojených států prohlášen za ratifikovaný
- 26. února 1869: Schválen dodatek k Constutiton zakazující federálním a státním vládám odepřít občanovi právo volit na základě „ rasy , barvy pleti nebo předchozí podmínky služebnosti“ a předložil jej zákonodárcům státu k ratifikaci
- Dodatek byl později ratifikován 3. února 1870 a stal se patnáctým dodatkem ústavy Spojených států
Dohoda
- 29. dubna 1868: Smlouva o Fort Laramie (1868) , 15 Stat. 635 , sign
- 16. února 1869: Smlouva o Fort Laramie (1868) ratifikována
Území organizovaná
- 25. července 1868: Území Wyomingu , Sess. 2, kap. 135, 15 Stat. 178
Shrnutí večírku
Níže uvedený počet identifikuje příslušnost stran na začátku prvního zasedání tohoto kongresu a zahrnuje členy z volných míst a nově přijatých států, když byli poprvé usazeni. Změny vyplývající z následných náhrad jsou uvedeny níže v části „Změny v členství“.
Během tohoto kongresu byly Arkansas , Florida , Alabama , Severní Karolína , Louisiana a Jižní Karolína znovu přijaty k reprezentaci v Senátu i ve Sněmovně. Georgia byla znovu přijata se zastoupením pouze ve Sněmovně.
Senát
Párty (stínování ukazuje kontrolu) |
Celkový | Volný | |||
---|---|---|---|---|---|
Demokratická (D) |
Republikán (R) |
jiný |
|||
Konec předchozího kongresu | 8 | 41 | 5 | 54 | 20 |
Začít | 8 | 45 | 0 | 53 | 21 |
Konec | 9 | 57 | 66 | 8 | |
Konečný hlasovací podíl | 13,6% | 86,4% | 0,0% | ||
Začátek dalšího kongresu | 9 | 57 | 0 | 66 | 8 |
Sněmovna reprezentantů
Párty (stínování ukazuje kontrolu) |
Celkový | Volný | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Demokratická (D) |
Republikán (R) |
Nezávislý republikán (IR) |
Konzervativní republikán (ČR) |
Konzervativní (C) |
jiný |
|||
Konec předchozího kongresu | 41 | 134 | 1 | 0 | 0 | 17 | 193 | 49 |
Začít | 45 | 143 | 1 | 1 | 1 | 0 | 191 | 52 |
Konec | 46 | 172 | 2 | 2 | 223 | 20 | ||
Konečný hlasovací podíl | 20,6% | 77,1% | 0,9% | 0,4% | 0,9% | 0,0% | ||
Začátek dalšího kongresu | 65 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 215 | 28 |
Vedení lidí
Senát
- Předseda : Volné
- Prezident pro tempore : Benjamin Wade (R)
- Předseda republikánské konference : Henry B. Anthony
- Předseda výboru pro demokratickou kampaň : James Rood Doolittle
Sněmovna reprezentantů
-
Mluvčí : Schuyler Colfax (R), do 3. března 1869
- Theodore M. Pomeroy (R), zvolený 3. března 1869. Sloužil 1 den.
Členové
Tento seznam je uspořádán podle komory, pak podle státu. Senátoři jsou seřazeny podle tříd a zástupci podle okresů.
Senát
Senátoři byli voleni státními zákonodárci každé dva roky, přičemž s každým Kongresem jedna třetina začínala nová šestiletá období. V níže uvedeném seznamu před jmény jsou čísla tříd Senátu , která udávají cyklus jejich zvolení. V tomto kongresu třída 1 znamenala, že jejich termín skončil tímto kongresem, což vyžadovalo znovuzvolení v roce 1868 nebo 1869 ; Třída 2 znamenala, že jejich termín začal v posledním kongresu, což vyžadovalo znovuzvolení v roce 1870 nebo 1871 ; a třída 3 znamenala, že jejich termín začal v tomto Kongresu, což vyžadovalo znovuzvolení v roce 1872 nebo 1873 .
Sněmovna reprezentantů
Jména členů Sněmovny reprezentují čísla jejich okrsků.
Změny v členství
Níže uvedený počet odráží změny od začátku prvního zasedání tohoto kongresu.
Senát
- Náhrady: 3
- Demokratická : čistá ztráta 0 mandátů
- Republikán : 0 zisk čistého místa
- Úmrtí: 1
- Rezignace: 2
- Předběžné schůzky: 1
- Počet míst z nově znovu přijatých států: 12
- Celkový počet míst se změnami: 16
Stát (třída) |
Vacator | důvod pro změnu | Nástupce | Datum formální instalace nástupce |
---|---|---|---|---|
Delaware (1) | George R. Riddle (D) | Zemřel 29. března 1867. Nástupce jmenován 5. dubna 1867. Jmenovaný byl následně zvolen 19. ledna 1869, aby dokončil funkční období. |
James A. Bayard Jr. (D) | 5. dubna 1867 |
Kentucky (2) | James Guthrie (D) | Odstoupil 7. února 1868, kvůli špatnému zdraví. Nástupce zvolen 19. února 1868. |
Thomas C. McCreery (D) | 19. února 1868 |
Maryland (3) | Volný | Obsazené volné místo způsobené akcí Senátu v odmítnutí umožnit kvalifikaci Philipu F. Thomasovi . Nástupce zvolen 7. března 1868. |
George Vickers (D) | 7. března 1868 |
Florida (1) | Volný | Florida znovu přijata do Unie | Adonijah Welch (R) | 17. června 1868 |
Arkansas (2) | Volný | Arkansas znovu přijat do Unie | Alexander McDonald (R) | 22. června 1868 |
Arkansas (3) | Benjamin F. Rice (R) | 23. června 1868 | ||
Florida (3) | Volný | Florida znovu přijata do Unie | Thomas W. Osborn (R) | 25. června 1868 |
Louisiana (2) | Volný | Louisiana znovu přijata do Unie | John S.Harris (R) | 8. července 1868 |
Louisiana (3) | William P. Kellogg (R) | 9. července 1868 | ||
Alabama (2) | Volný | Alabama znovu přijat do Unie | Willard Warner (R) | 13. července 1868 |
Alabama (3) | George E. Spencer (R) | |||
Maryland (1) | Reverdy Johnson (D) | Odstoupil 10. července 1868, aby se stal americkým velvyslancem ve Spojeném království Velké Británie a Irska . Nástupce jmenován 13. července 1868. |
William P. Whyte (D) | |
Severní Karolína (2) | Volný | Severní Karolína byla znovu přijata do Unie | Joseph C. Abbott (R) | 14. července 1868 |
Severní Karolína (3) | John Pool (R) | |||
Jižní Karolína (2) | Volný | Jižní Karolína byla znovu přijata do Unie | Thomas J. Robertson (R) | 15. července 1868 |
Jižní Karolína (3) | Frederick A. Sawyer (R) | 16. července 1868 |
Sněmovna reprezentantů
- Náhrady: 10
- Demokratická : 2místná ztráta
- Republikán : 0 zisk čistého místa
- Nezávislý republikán : čistý zisk 1 místo
- Konzervativní : čistý zisk 0 míst
- Úmrtí: 8
- Rezignace: 3
- Sporné volby: 3
- Počet míst ze znovu přijatých států: 32
- Celkový počet míst se změnami: 44
Okres | Vacator | důvod pro změnu | Nástupce | Datum formální instalace nástupce |
---|---|---|---|---|
New Mexico Territory At-large | Volný | Volné místo v termínu | Charles P. Clever (D) | 2. září 1867 |
Arkansas 1 | Volný | Arkansas znovu přijat do Unie | Logan H. Roots (R) | 22. června 1868 |
Arkansas 2 | James M. Hinds (R) | |||
Arkansas 3 | Thomas Boles (R) | |||
Kentucky 9 | Volný | John D. Young předložil přihlašovací údaje, ale nekvalifikoval se. Volby byly napadeny McKee. | Samuel McKee (R) | 22. června 1868 |
Florida ve velkém | Volný | Florida znovu přijata do Unie | Charles M. Hamilton (R) | 1. července 1868 |
Severní Karolína 4 | Volný | Severní Karolína byla znovu přijata do Unie | John T. Deweese (R) | 6. července 1868 |
Severní Karolína 7 | Alexander H. Jones (R) | |||
Severní Karolína 3 | Dockery Olivera H. (R) | 13. července 1868 | ||
Severní Karolína 6 | Nathaniel Boyden (C) | |||
Severní Karolína 1 | John R. French (R) | 15. července 1868 | ||
Louisiana první | Volný | Louisiana znovu přijata do Unie | J. Hale Sypher (R) | 18. července 1868 |
Louisiana 2 | James Mann (D) | |||
Louisiana třetí | Joseph P. Newsham (R) | |||
Louisiana 4 | Michel Vidal (R) | |||
Louisiana 5 | W. Jasper Blackburn (R) | |||
Jižní Karolína 1 | Volný | Jižní Karolína byla znovu přijata do Unie | Benjamin F. Whittemore (R) | 18. července 1868 |
Jižní Karolína 2 | Christopher C. Bowen (R) | |||
Jižní Karolína 4 | James H. Goss (R) | |||
Severní Karolína 5 | Volný | Severní Karolína byla znovu přijata do Unie | Izrael G. Lash (R) | 20. července 1868 |
Alabama 2 | Volný | Alabama znovu přijat do Unie | Charles W. Buckley (R) | 21. července 1868 |
Alabama třetí | Benjamin W. Norris (R) | |||
Alabama 4 | Charles W. Pierce (R) | |||
Alabama 5 | John B. Callis (R) | |||
Alabama 6 | Thomas Haughey (R) | |||
Alabama 1 | Francis W. Kellogg (R) | 22. července 1868 | ||
Gruzie 1 | Volný | Gruzie byla znovu přijata do Unie | Joseph W. Clift (R) | 25. července 1868 |
Gruzie 2 | Nelson Tift (D) | |||
Gruzie 3 | William P. Edwards (R) | |||
Gruzie 4 | Samuel F. Gove (R) | |||
Gruzie pátá | Charles H. Prince (R) | |||
Gruzie 7 | Pierce MB Young (D) | |||
Severní Karolína 2 | Volný | Severní Karolína byla znovu přijata do Unie | David Heaton (R) | 25. července 1868 |
Jižní Karolína 1 | Volný | Jižní Karolína byla znovu přijata do Unie | Manuel S.Corley (R) | 25. července 1868 |
New York 21 | Roscoe Conkling (R) | Odstoupil 4. března 1867, poté, co byl zvolen do amerického Senátu | Alexander H. Bailey (R) | 30. listopadu 1867 |
Kentucky třetí | Elijah Hise (D) | Zemřel 8. května 1867 | Jacob Golladay (D) | 5. prosince 1867 |
Pensylvánie 12 | Charles Denison (D) | Zemřel 27. června 1867 | George W. Woodward (D) | 21. listopadu 1867 |
Ohio 2 | Rutherford B.Hayes (R) | Odstoupil 20. července 1867 poté, co byl jmenován guvernérem Ohia | Samuel F. Cary (IR) | 21. listopadu 1867 |
Missouri 3 | Thomas E. Noell (D) | Zemřel 3. října 1867 | James R. McCormick (D) | 17. prosince 1867 |
Ohio 8 | Cornelius S. Hamilton (R) | Zabit šíleným synem 22. prosince 1867 | John Beatty (R) | 5. února 1868 |
Ohio, 13. místo | George W. Morgan (D) | Prohrané sporné volby 3. června 1868 | Columbus Delano (R) | 3. června 1868 |
Missouri 5 | Joseph W. McClurg (R) | Odstoupil v červenci 1868 | John H. Stover (R) | 7. prosince 1868 |
Pensylvánie 9 | Thaddeus Stevens (R) | Zemřel 11. srpna 1868 | Oliver J. Dickey (R) | 7. prosince 1868 |
Pensylvánie 20. | Darwin A. Finney (R) | Zemřel 25. srpna 1868 | Newton Pettis (R) | 7. prosince 1868 |
Louisiana 2 | James Mann (D) | Zemřel 26. srpna 1868 | Volný | Tento termín není vyplněn |
Arkansas 2 | James M. Hinds (R) | Zavražděn 22. října 1868 | James T. Elliott (R) | 13. ledna 1869 |
New Mexico Territory At-large | Charles P. Clever (D) | Ztracené napadené volby 20. února 1869 | J. Francisco Chaves (R) | 20. února 1869 |
Výbory
Seznamy výborů a jejich vůdců stran, pro členy (Sněmovna a Senát) výborů a jejich úkoly, přejděte do Oficiálního kongresového adresáře v dolní části článku a klikněte na odkaz (1 odkaz), v adresáři za stránkami podmínek služby uvidíte výbory Senátu, Sněmovny (Stálé s podvýbory, Vybrané a Zvláštní) a Společné a po stránkách výborů uvidíte úkoly výboru Sněmovny/Senátu v adresáři, v sekci výbory Sněmovna a Senát v oficiálním kongresovém adresáři, členové výboru v první řadě na levé straně ukazují předsedu výboru a na pravé straně ukazují pořadí člena výboru.
Senát
- Zemědělství (předseda: Simon Cameron ; člen hodnocení: Thomas W. Tipton )
- Položky (předseda: Lot M. Morrill ; Žebříček členů: Cornelius Cole )
- Audit a kontrola podmíněných výdajů Senátu (předseda: Aaron H. Cragin ; člen hodnocení: Charles R. Buckalew )
- Nároky (předseda: Timothy O. Howe ; Žebříček členů: Justin S. Morrill )
- Commerce (Předseda: Zachariah Chandler ; Žebříček: Henry W. Corbett )
- Distribuce veřejných příjmů mezi státy (vyberte)
- District of Columbia (předseda: James Harlan ; člen hodnocení: James W. Patterson )
- Vzdělávání
- Engrossed Bills (Předseda: Joseph S. Fowler ; Žebříček členů: Daniel S. Norton )
- Finance (předseda: John Sherman ; člen hodnocení: Alexander G. Cattell )
- Zahraniční vztahy (předseda: Charles Sumner ; Žebříček členů: Oliver P. Morton )
- Obžaloba prezidenta Andrewa Johnsona (výběr)
- Vyšetřování obžaloby (výběr)
- Indické záležitosti (předseda: John B. Henderson ; Žebříček členů: John M. Thayer )
- Soudnictví (předseda: Lyman Trumbull ; Žebříček členů: Roscoe Conkling )
- Výroby (předseda: William Sprague IV ; Žebříček členů: Cornelius Cole )
- Vojenské záležitosti a milice (předseda: Henry Wilson ; Žebříček členů: Oliver P. Morton )
- Doly a těžba (předseda: John Conness ; člen hodnocení: Richard Yates )
- Námořní záležitosti (předseda: James W. Grimes ; Žebříček členů: Frederick T. Frelinghuysen )
- Deváté sčítání lidu (výběr)
- Ordnance and War Ships (Select) (Chairman: Jacob M. Howard ; Ranking Member: Charles D. Drake )
- Pacific Railroad (předseda: Jacob M. Howard ; Žebříček členů: William M. Stewart )
- Patenty a patentový úřad (předseda: Waitman T. Willey ; člen hodnocení: Orris S. Ferry )
- Důchody (předseda: Peter G. Van Winkle ; Žebříček členů: Thomas W. Tipton )
- Pošta a poštovní komunikace (předseda: Alexander Ramsey ; člen žebříčku: James Harlan )
- Nároky na soukromé pozemky (předseda: Godlove Stein Orth ; Žebříček členů: Daniel S. Norton )
- Veřejné budovy a pozemky (předseda: William P. Fessenden ; člen hodnocení: Orris S. Ferry )
- Public Lands (Předseda: Samuel C. Pomeroy ; Žebříček členů: George H. Williams )
- Reprezentativní reforma (výběr)
- Retrenchment (předseda: George F. Edmunds ; Žebříček: James W. Patterson )
- Revize zákonů (předseda: Roscoe Conkling ; člen hodnocení: N/A)
- Revoluční nároky (předseda: James W. Nye ; člen hodnocení: David T. Patterson )
- Pravidla
- Tarifní regulace (výběr)
- Území (předseda: Richard Yates ; člen hodnocení: Alexander Ramsey )
- Treasury Printing Bureau (výběr)
- Celý
Sněmovna reprezentantů
- Účty (předseda: John M. Broomall ; Žebříček členů: William C. Fields )
- Zemědělství (předseda: Rowland E. Trowbridge ; člen hodnocení: John T. Wilson )
- Prostředky (předseda: Thaddeus Stevens ; člen hodnocení: Benjamin F. Butler )
- Bankovnictví a měna (předseda: Theodore M. Pomeroy ; člen žebříčku: Norman B. Judd )
- Nároky (předseda: John A. Bingham ; Žebříček členů: Amasa Cobb )
- Ražení mincí, váhy a míry (předseda: William D. Kelley ; člen žebříčku: John Hill )
- Obchod (předseda: Elihu B. Washburne ; Žebříček členů: James M. Humphrey )
- District of Columbia (předseda: Ebon C. Ingersoll ; člen hodnocení: Fernando Wood )
- Vzdělávání a práce (předseda: Jehu Baker ; Žebříček členů: Thomas Cornell )
- Volby (předseda: Henry L. Dawes ; člen žebříčku: Burton C. Cook )
- Výdaje na ministerstvu vnitra (předseda: Chester D. Hubbard ; člen hodnocení: Ginery Twichell )
- Výdaje v oddělení námořnictva (předseda: Charles Upson ; člen hodnocení: Francis Thomas )
- Výdaje v oddělení pošty (předseda: William A. Pile ; Žebříček členů: John H. Ketcham )
- Výdaje ministerstva zahraničí (předseda: Samuel M. Arnell ; člen hodnocení: čtenář W. Clarke )
- Výdaje na ministerstvu financí (předseda: James M. Marvin ; člen hodnocení: Bethuel M. Kitchen )
- Výdaje na ministerstvu války (předseda: William Williams ; člen hodnocení: Charles E. Phelps )
- Výdaje na veřejné budovy (předseda: Cadwallader C. Washburn ; člen hodnocení: Stevenson Archer )
- Záležitosti svobodných mužů (předseda: Thomas D. Eliot ; člen hodnocení: Daniel J. Morrell )
- Zahraniční záležitosti (předseda: Nathaniel P. Banks ; Žebříček: Austin Blair )
- Indické záležitosti (předseda: William Windom ; Žebříček: Glenni W. Scofield )
- Neplatné důchody (předseda: Sidney Perham ; člen hodnocení: George F. Miller )
- Soudnictví (předseda: James F. Wilson ; Žebříček členů: William Lawrence )
- Výroba (předseda: Daniel J. Morrell ; Žebříček členů: William Moore )
- Počet najetých kilometrů (předseda: George W. Anderson ; Žebříček členů: Green B. Raum )
- Vojenské záležitosti (předseda: James A. Garfield ; Žebříček členů: Green B. Raum )
- Domobrana (předseda: Halbert E. Paine ; Žebříček členů: Austin Blair )
- Doly a těžba (předseda: William Higby ; člen hodnocení: Morton C. Hunter )
- Námořní záležitosti (předseda: Frederick A. Pike ; Žebříček členů: Thomas W. Ferry )
- Pacific Railroads (předseda: Hiram Price ; Žebříček členů: Oakes Ames )
- Patenty (předseda: Thomas A. Jenckes ; Žebříček členů: Henry PH Bromwell )
- Pošta a poštovní komunikace (předseda: John F. Farnsworth ; Žebříček členů: John Lynch )
- Nároky na soukromé pozemky (předseda: Godlove Stein Orth ; Žebříček členů: Alexander H. Bailey )
- Veřejné budovy a pozemky (předseda: John Covode ; člen hodnocení: William Moore )
- Veřejné výdaje (předseda: Calvin T. Hulburd ; člen hodnocení: John Coburn )
- Public Lands (Předseda: George W. Julian ; Žebříček členů: George W. Anderson )
- Revize a nedokončené podnikání (předseda: Luke P. Polsko ; Žebříček členů: William Windom )
- Revoluční nároky (předseda: Hamilton Ward ; člen hodnocení: Daniel Polsley )
- Revoluční důchody a válka 1812 (Předseda: Benjamin F. Půjčka ; Žebříček: Lewis Selye )
- Silnice a kanály (předseda: Burton C. Cook ; Žebříček členů: Grenville M. Dodge )
- Pravidla (vyberte) (Předseda: Schuyler Colfax ; Žebříček členů: James G. Blaine )
- Standardy oficiálního chování
- Území (předseda: James M. Ashley ; Žebříček členů: James Mullins )
- Způsoby a prostředky (předseda: Robert C. Schenck ; člen hodnocení: John A. Logan )
- Celý
Smíšené výbory
- Podmínky indiánských kmenů (speciální)
- Zapsané účty (předseda: zástupce Stephen F. Wilson ; místopředseda: zástupce William S. Holman )
- Knihovna (předseda: John D. Baldwin ; místopředseda: Rep. Rufus P. Spalding )
- Tisk (předseda: zástupce Addison H. Laflin ; místopředseda: zástupce Henry L. Cake )
- Ordnance (Select) (Předseda: Rep. John A. Logan ; Místopředseda: Rep. Robert C. Schenck )
- Reorganizujte státní službu na ministerstvech
- Opuštění (předseda: zástupce Charles H. Van Wyck ; místopředseda: zástupce Thomas A. Jenckes )
- Revidujte a vyrovnávejte platy zaměstnanců každé domácnosti
- Zkoumat účty za opravy a zařízení výkonného sídla (předseda: zástupce Rufus P. Spalding ; místopředseda: zástupce Adam J. Glossbrenner )
Kavkaz
- Demokratická (dům)
- Demokratická (Senát)
Zaměstnanci
Ředitelé legislativních poboček
- Architekt Kapitolu : Edward Clark , jmenován 30. srpna 1865
- Kongresový knihovník : Ainsworth Rand Spofford
Senát
- Kaplan Senátu : Edgar H. Gray ( baptista )
-
Tajemník Senátu : John W. Forney , do 4. června 1868
- George C. Gorham , zvolený 4. června 1868
- Seržant ve zbrani Senátu : George T. Brown
Sněmovna reprezentantů
- Kaplan domu : Charles B. Boynton ( kongregacionalista )
- Úředník domu : Edward McPherson
- Strážce domu : Charles E. Lippincott
- Posel reproduktoru : William D. Todd
- Postmaster domu : William S. King
- Čtenáři : Edward W. Barber (D) a William K. Mehaffey (R)
- Seržant v náručí domu : Nehemiah G. Ordway
Viz také
- Seznam členů Sněmovny reprezentantů USA na 40. kongresu podle seniority
- 1866 volby ve Spojených státech (volby vedoucí k tomuto kongresu)
- 1868 volby ve Spojených státech (volby během tohoto kongresu, vedoucí k příštímu kongresu)
Poznámky
Reference
- Martis, Kenneth C. (1989). Historický atlas politických stran v Kongresu Spojených států . New York: Macmillan Publishing Company.
- Martis, Kenneth C. (1982). Historický atlas okrsků USA . New York: Macmillan Publishing Company.
- Byrd, Robert C .; Wolff, Wendy (1. října 1993). Senát, 1789-1989: Historická statistika, 1789-1992 (svazek 4 Bicentennial ed.). Vládní tisková kancelář USA . ISBN 9780160632563.
externí odkazy
- Stanovy zeširoka, 1789-1875
- Senate Journal, prvních čtyřicet tři zasedání Kongresu
- House Journal, prvních čtyřicet tři zasedání Kongresu
- Biografický adresář Kongresu USA
- Sněmovna reprezentantů USA: Historie domu
- Senát USA: Statistiky a seznamy
- Adresář kongresu pro 40. kongres, 2. zasedání .
- Kongres, Spojené státy (1869). Adresář kongresu pro 40. kongres, 3. zasedání .