7. ceny mládeže ve filmu - 7th Youth in Film Awards
7. ceny mládeže ve filmu | |
---|---|
Oceněn pro | Úspěchem v 1984 - 1985 období |
datum | 15. prosince 1985 |
Stránky |
Coconut Grove Ambassador Hotel Los Angeles, Kalifornie |
Hostila | Drew Barrymore |
Oficiální webové stránky | YoungArtistAwards.org |
7. Mládež v filmových cen obřadu (nyní známý jako Young Artist Awards ), předložený Mládež v Asociace Film , ctí vynikající mládežnické umělce do věku 21 v oblasti filmu a televize pro sezónu 1984-1985, a vzal místo 15. prosince 1985 v historickém nočním klubu Coconut Grove hotelu Ambassador v Los Angeles v Kalifornii . Hostitelem ceremonie toho roku byla 10letá Drew Barrymore .
Asociace mládeže ve filmu, kterou založila v roce 1978 dlouholetá členka hollywoodské asociace zahraničního tisku , Maureen Dragone , byla první organizací, která uspořádala slavnostní předávání cen, jehož cílem bylo uznat a ocenit příspěvky umělců mladších 18 let v oblasti filmu , televize , divadla a hudby .
Kategorie
★ Tučné označuje vítěze v každé kategorii.
★ Konfliktní zprávy naznačují konflikt informací mezi seznamem vítězů oficiálních webových stránek Young Artist Awards pro daný rok a seznamem vítězů Daily News of Los Angeles zveřejněným den po slavnostním ceremoniálu. Oficiální web Young Artist Award uvádí, že - „Databáze internetových filmů byla použita k zajištění správných informací na tomto webu“. Nicméně, IMDb byla zahájena v roce 1990 (po pěti letech od 7. Mládež v Film Awards se konalo), a je velmi uživatelsky generovaných webových stránek.
Nejlepší mladý umělec ve filmu
Nejlepší herecký výkon mladého herce - film
★ Corey Haim - Silver Bullet (Paramount Pictures)
- Sean Astin - The Goonies (Warner Bros)
- Lukas Haas - Witness (Paramount)
- Ethan Hawke - Explorers (Paramount)
- Barret Oliver - DARYL (hlavní)
- Jason Lively - National Lampoon's European Vacation (Warner Bros)
Nejlepší herecký výkon mladé herečky - film
★ Meredith Salenger - Cesta Natty Gannové (Disney)
- Fairuza Balk - Return to Oz (Disney)
- Drew Barrymore - Kočičí oko (MGM / UA)
- Joyce Hyser - Just One of the Guys (Columbia)
- Amanda Peterson - Explorers (Paramount)
Výjimečný výkon mladého herce - film
★ Corey Haim - prvorozený (Paramount)
- River Phoenix - Explorers (Paramount)
- Jeff Cohen - The Goonies (Warner Bros)
- Corey Feldman - The Goonies (Warner Bros)
- Billy Jacoby - Just One of the Guys (Columbia)
- Gabriel Jarret - Real Genius (tříhvězdičkové obrázky)
- Joey Lawrence - Summer Rental (Paramount)
Výjimečný výkon mladé herečky - film
★ Sydney Penny - Pale Rider (Warner Bros)
- Kerri Green - Summer Rental (Paramount)
- Martha Plimpton - The Goonies (Warner Bros)
- Emma Ridley - Návrat do země Oz (Disney)
Nejlepší mladý umělec v televizním speciálu nebo minisérii
Nejlepší mladý herec v televizním speciálu nebo minisérii
★ (Konfliktní zprávy) Chad Allen - Code of Vengeance (NBC) - (Vítěz vyhlášen Daily News of Los Angeles )
★ (Konfliktní zprávy) River Phoenix - Přežívající: Krizová rodina (ABC) - (Vítěz prohlášen Youngem Web umělce Awards )
- Robert Chestnut - CBS Schoolbreak Special - Contract for Life: The SADD Story (CBS)
- Billy Lombardo - Punky Brewster dvoudílný speciál: „ Fenster Hall “ (NBC)
- Edoardo Ponti - Aurora (NBC)
Nejlepší mladá herečka v televizním speciálu nebo minisérii
★ (Konfliktní zprávy) Laura Jacoby - Noc, kterou zachránili Vánoce (ABC) - (Vítěz deklarovaný webem Young Artist Awards )
★ (Konfliktní zprávy) Carrie Wells - Špatné semeno (ABC) - (Vítěz deklarovaný Daily News of Los Angeles )
- Missy Francis - CBS Schoolbreak Special - Válka mezi třídami (CBS)
- Fran Robinson - PBS WonderWorks - Words By Heart (Wonderworks / PBS)
Výjimečný výkon mladého herce v televizním speciálu nebo minisérii
★ Joshua Miller - Dálnice do nebe (epizoda „Píseň pro Jasona“) (NBC)
- David Faustino - Měl jsem tři manželky (CBS)
- Scott Grimes - It Came Upon the Midnight Clear (Metromedia / KTTV)
- Jamie McEnnan - Deadly Intention (ABC)
- Bryan Price - Dáma ze včerejška (CBS)
- Carl Steven - Heart of a Champion: The Ray Mancini Story (CBS)
Výjimečný výkon mladé herečky v televizním speciálu nebo minisérii
★ Christa Denton - Not My Kid (CBS)
- Bridgette Andersen - Léto k zapamatování (CBS)
- Katy Kurtzman - CBS Schoolbreak Special - Student Court (CBS)
- Heather O'Rourke - Přežít: Rodina v krizi (ABC)
- Priscilla Weems - Místo činu (epizoda „Chůva“) (CBS)
Nejlepší mladý umělec v televizním seriálu
Nejlepší mladý herec v televizním seriálu
★ (Konfliktní zprávy) Emmanuel Lewis - Webster (ABC) - (Vítěz prohlásil Daily News of Los Angeles )
★ (Konfliktní zprávy) Marc Price - Rodinné vazby (NBC) - (Vítěz prohlášen webem Young Artist Awards )
- Danny Cooksey - Diff'rent Strokes (ABC)
- Frederick Koehler - Kate & Allie (CBS)
- Joey Lawrence - dej si pauzu! (NBC)
- Alfonso Ribeiro - Silver Spoons (NBC)
Nejlepší mladá herečka v televizním seriálu
★ (Konfliktní zprávy) Lisa Bonet - The Cosby Show (NBC) - (Vítěz prohlásil Daily News of Los Angeles )
★ (Konfliktní zprávy) Soleil Moon Frye - Punky Brewster (NBC) - (Vítěz prohlášen webem Young Artist Awards )
- Tricia Cast - It's Your Move (NBC)
- Ari Meyers - Kate & Allie (CBS)
- Allison Smith - Kate & Allie (CBS)
- Jill Whelan - The Love Boat (ABC)
Nejlepší mladý herec ve vedlejší roli v televizním seriálu
★ Mackenzie Astin - Fakta o životě (NBC)
- Casey Ellison - Punky Brewster (NBC)
- Michael Pearlman - Charles in Charge (CBS) (omylem připsán na webu Young Artist Awards jako „David Pearlman“)
- Danny Pintauro - Kdo je šéf? (ABC)
- Jonathan Ward - Charles in Charge (CBS)
Nejlepší mladá herečka ve vedlejší roli v televizním seriálu
★ Alyssa Milano - Kdo je šéf? (ABC)
- Ami Foster - Punky Brewster (NBC)
- Cherie Johnson - Punky Brewster (NBC)
- April Lerman - Charles in Charge (CBS)
- Shalane McCall - Dallas (CBS)
Nejlepší mladý umělec v novém televizním seriálu
Nejlepší mladý herec v hlavní roli v novém televizním seriálu
★ Kirk Cameron - Rostoucí bolesti (ABC)
- Taliesin Jaffe - Sláva náčelníkovi (ABC)
- Robby Kiger - Crazy Like a Fox (CBS)
- Kristoff St. John - Charlie & Co. (CBS)
- Jerry Supiran - Small Wonder (Metromedia KTTV)
Nejlepší mladá herečka v novém televizním seriálu
★ (Konfliktní zprávy) Tracey Gold - Growing Pains (ABC) - (Vítěz prohlásil Daily News of Los Angeles )
★ (Konfliktní zprávy) Tracy Wells - Pan Belvedere (ABC) - (Vítěz prohlášen webem Young Artist Awards )
- Tiffany Brissette - Small Wonder (Metromedia KTTV)
- Regina King - 227 (NBC)
- Fran Robinson - Charlie & Co. (CBS)
Nejlepší mladý herec ve vedlejší roli v novém televizním seriálu
★ Jeremy Miller - Rostoucí bolesti (ABC)
- Brice Beckham - Mr. Belvedere (ABC)
- Jaleel White - Charlie & Co. (CBS)
Nejlepší mladá herečka ve vedlejší roli v novém televizním seriálu
★ Emily Schulman - Small Wonder (Metromedia KTTV)
- Maia Brewton - Lime Street (ABC)
- Mandy Ingber - Detektiv v domě (CBS)
Nejlepší mladý umělec v pravidelném denním seriálu
Vynikající mladý herec - pravidelné denní seriál
★ (Konfliktní zprávy) Brandon Call - Santa Barbara (NBC) - (Vítěz prohlášen webem Young Artist Awards )
★ (Konfliktní zprávy) David Mendenhall - Všeobecná nemocnice (ABC) - (Vítěz prohlášen Daily News of Los Angeles )
- Anthony Barton - Capitol (CBS)
- Danny Gellis - Capitol (CBS)
- Trevor Richard - Another World (NBC)
Vynikající mladá herečka - pravidelné denní seriál
★ Kimberly McCullough - General Hospital (ABC)
- Kristian Alfonso - Dny našich životů (NBC)
- Andrea Barber - Dny našich životů (NBC)
- Melissa Brennan - Santa Barbara (NBC)
- Lisa Trusel - Dny našich životů (NBC)
Nejlepší mladý umělec: host v televizním seriálu
Nejlepší mladý herec - host v televizním seriálu
★ Bumper Robinson - Cagney & Lacey (CBS)
- Chad Allen - Webster (ABC)
- Jason Hervey - Wildside (ABC)
- Bobby Jacoby - Highway to Heaven (NBC)
- Taliesin Jaffe - Hell Town (NBC)
- Danny Nucci - Hotel (ABC)
- Danny Ponce - Hell Town (NBC)
- Vonni Ribisi - Highway to Heaven (epizoda „Píseň pro Jasona“) (NBC)
- Donald Thompson - Diff'rent Strokes (NBC)
Nejlepší mladá herečka - host v televizním seriálu
★ Jaclyn Bernstein - The Twilight Zone (epizoda "Dětská zoo) (CBS)
- Rachel Bouchet - Silver Spoons (NBC)
- Wendy Brainard - MacGruder and Loud (ABC)
- Tanya Fenmore - Trapper John, MD (CBS)
- Missy Francis - Hotel (epizoda "Rallying Cry") (ABC)
- Angela Lee - Hotel (epizoda „Detours“) (ABC)
- Jenny Lewis - The Twilight Zone (epizoda "If She Dies") (CBS)
- Marissa Mendenhall - Hunter (epizoda "Lost Pigeons") (NBC)
- Bettina Rae - Variety Show Bobbyho Vintona (Metromedia / KTTV)
- Kristy Swanson - Cagney & Lacey (epizoda "Na ulici", premiéra 5. sezóny) (CBS)
Nejlepší mladý umělec: Animace Voice-Over
Vynikající mladý herec - animovaný komentář
★ David Mendenhall - Medvědi Berenstain (Southern Star-Hanna Barbera / Austrálie)
- Noah Hathaway - CBS Storybreak Special - How to Eat Fried Worms (CBS)
- Christian Jacobs - Disneyho dobrodružství Gummi Bears (Disney)
- Josh Rodine - ABC Weekend Special - The Velveteen Rabbit (Hanna-Barbera)
- Jeremy Schoenberg - Show Charlieho Browna a Snoopyho (Lee Mendelson / Bill Melendez Productions)
- David Wagner - Littles (DIC Enterprises)
Vynikající mladá herečka - animovaný komentář
★ (Konfliktní zprávy) Bettina Bush - Littles and Rainbow Brite (DIC Enterprises) - (Vítěz prohlásil Daily News of Los Angeles )
★ (Konfliktní zprávy) Gini Holtzman - Charlie Brown & Snoopy Show (Mendelson / Melendez) - (Vítěz prohlášen webem Young Artist Awards )
- Cassandra Coblentz - Happily Ever After (Bill Melendez Productions / Wonderworks / PBS)
- Christina Lange - Berenstain Bears (Southern Star-Hanna Barbera / Austrálie)
- Holly Berger - Inspector Gadget (DIC Enterprises)
- Tonia Gayle Smith - Dungeons & Dragons (Marvel Productions)
Nejlepší rodinná zábava
Nejlepší speciální rodinná televize
★ Důvod žít (NBC)
- CBS Schoolbreak Special - Smlouva o život: Příběh SADD (CBS)
- Speciální mimoškolní ABC - No Greater Gift (ABC)
- Přežít: Rodina v krizi (ABC)
- PBS WonderWorks - Words by Heart (PBS)
Nejlepší nový televizní seriál - komedie nebo drama
★ Rostoucí bolesti (ABC)
- Charlie & Company (CBS)
- Pekelné město (NBC)
- Lime Street (ABC)
- Mr. Belvedere (ABC)
- Small Wonder Metromedia (KTTV)
Nejlepší rodinná animovaná série nebo speciální
★ Show Charlieho Browna a Snoopyho (Medelson-Melendez-Schulz)
- Medvědi Berenstain (Southern Star-Hanna Barbera)
- Film Medvědi péče (společnost Samuel Goldwyn)
- He-Man and the Masters of the Universe (filmování)
- Mr. T (Ruby-Spears)
Nejlepší rodinný film - komedie nebo muzikál
★ (Konfliktní zprávy) The Heavenly Kid (Orion Pictures) - (Vítěz prohlášen webem Young Artist Awards )
★ (Konfliktní zprávy) Pee-wee's Big Adventure (Warner Brothers) - (Vítěz prohlášen Daily News of Los Angeles )
- Just One of the Guys (Columbia)
- Real Genius (tříhvězdičkové obrázky)
- Letní půjčovna (Paramount)
Nejlepší rodinný film - dobrodružství
★ Zpět do budoucnosti (univerzální)
- DARYL (Paramount)
- Průzkumníci (Paramount)
- Goonies (Warner Brothers)
- Ladyhawke (Warner Brothers)
Nejlepší rodinný film - drama
★ Cocoon (20th Century Fox)
- The Journey of Natty Gann (Disney)
- Starman (Kolumbie)
- Sylvester (Kolumbie)
- Svědek (Paramount)
Zvláštní ceny Mládež ve filmu
Nejlepší mladý herec v zahraničním filmu
★ Kristjan Markersen (Dánsko) - Otto Is A Rhino (Metronome Productions)
Nejlepší mladá herečka v zahraničním filmu
★ Shiori Sakura (Japonsko) - MacArthurovy děti (Orion Classics)
Nejlepší zahraniční rodinný film
★ Otto je Rhino (Otto er et Nasehorn) (Dánsko) - Režie Rumle Hammerich