Síť běžkařů - CrossCountry network
CrossCountry je společnost provozující vlaky, která od 11. listopadu 2007 provozuje britskou železniční franšízu Cross Country.
Základní trasy jsou:
Ne | Trasa | Kolejová vozidla | |
---|---|---|---|
1 | Penzance , Plymouth a Paignton do Edinburghu Waverley , Glasgow Central a Aberdeen (přes Leeds ) | Cestující a vysokorychlostní vlaky | |
2 | Southampton Central & Reading to Newcastle (přes Doncaster ) | Cestovatelé | |
3 | Bristol Temple Meads do Manchesteru Piccadilly | Cestovatelé | |
4 | Bournemouth do Manchester Piccadilly (přes Coventry ) | Cestovatelé | |
5 | Cardiff Central do Nottinghamu (zastavuje se) | Turbohvězdy | |
6 | Birmingham New Street do Nottinghamu | Turbohvězdy | |
7 | Birmingham New Street na letiště Stansted | Turbohvězdy | |
8 | Birmingham New Street do Leicesteru (zastavuje se) | Turbohvězdy |
Existují také rozšíření k normálnímu vzoru služby:
- do Penzance z Plymouthu
- do Glasgow Central z Edinburghu Waverley
- do Aberdeenu z Edinburghu Waverley
- do Cardiffu z Bristol Temple Meads
- do Paigntonu z Bristol Temple Meads
- do Guildfordu z Readingu
- do Southamptonu Central z Readingu