Florida State Seminoles atletika - Florida State Seminoles track and field
Florida State Seminoles atletika | |
---|---|
Založený | 1948 |
Univerzita | Floridská státní univerzita |
Hlavní trenér | Bob Braman (19. sezóna) |
Konference | ACC |
Umístění | Tallahassee , FL |
Přezdívka | Seminoly |
Barvy | Granát a zlato |
Halové národní mistrovství NCAA | |
Ženy: 1984 | |
Venkovní národní mistrovství NCAA | |
Muži: 2006, 2007, 2008 Ženy: 1985 | |
Konferenční halové mistrovství | |
Muži: 1994, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2014, 2018, 2019, 2020 Ženy: 2009, 2014, 2018, 2021 | |
Konferenční venkovní mistrovství | |
Muži: 1950, 1951, 1972, 1973, 1974, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2018, 2021 ženy: 1989, 1990, 1991, 2000, 2009, 2014, 2016, 2019, 2021 |
Atletické týmy Florida State University (různě Florida State nebo FSU) jsou v současné době trénovány Bobem Bramanem a soutěží na konferenci na pobřeží Atlantiku .
Mužské družstvo vyhrálo čtrnáct mistrovských turnajů v krytých konferencích, třicet čtyři venkovních mistrovství v konferencích a dvě venkovní národní mistrovství. Ženský tým vyhrál čtyři halové konferenční mistrovství, devět venkovních konferenčních šampionátů, čtyři halové národní mistrovství a tři venkovní národní mistrovství.
Dějiny
Mužský tým Track & Field FSU mužů vyhrál v letech 2005-2007 třikrát po sobě národní mistrovství NCAA. Od roku 2006 hlavní trenér Bob Braman a zástupce hlavního trenéra Harlis Meaders pomáhali vést individuální šampiony na 200 m (Walter Dix), trojskok (Rafeeq Curry) a vrh koulí ( Garrett Johnson ) k postupným venkovním národním titulům. Mezi jednotlivci se umístili Walter Dix na 100 m, Ricardo Chambers na 400 m a Tom Lancashire na 1500 m. Dalšími body do národního mistrovství byli Michael Ray Garvin na 200 m (8.), Andrew Lemoncello na 3000 m steeplechase (4.), Rafeeq Curry ve skoku dalekém (6.) a Garrett Johnson v disku (5.). V roce 2007, kdy FSU vyhrál svůj druhý rovný pánský Track & Field NCAA národní šampionát, když se Dix stal prvním člověkem, který držel individuální titul ve štafetě 100 m, 200 m a 4 x 100 m současně.
Tyto Florida State Seminoles mají novou dráhu a postavit komplex budov na jižním konci Mike dlouhá trať, na Mcintosh Track and Field Building, pojmenoval Michael A. Mcintosh.
Dne 7. února 2010, Seminoles vyklidil jejich 2007 Pánské Outdoor Track and Field NCAA šampionát v důsledku akademického podvádění skandál.
Sportovci poznámky
Sportovec | Pozoruhodnost |
---|---|
Gonzalo Barroilhet | Olympijský desetibojař z Chile |
Kim Batten | Skokan do dálky a stříbrný olympijský medailista |
Jonathan Borlée | Belgický sprinter, který soutěžil na Letních olympijských hrách 2008 , 2012 olympijských her léta a letní olympijské hry 2016 |
Kevin Borlée | Belgický sprinter, který soutěžil na Letních olympijských hrách 2008 , 2012 olympijských her léta a letní olympijské hry 2016 |
Marvin Bracy | Pozoruhodný americký sprinter |
Ricardo Chambers | Specialista na jamajské 400 m |
Charles Clark | Pozoruhodný americký sprinter |
Bradley Cooper | Olympijský vrhač disků a koulař |
Rafeeq Curry | NCAA Champion, 9x NCAA All-American, 2011 USA Indoor Champion, a reprezentoval Ameriku na Letních olympijských hrách 2008 |
Walter Dix | Na Letních olympijských hrách 2008 získal dvě bronzové medaile |
Brian Dzingai | Olympijský sprinter ze Zimbabwe |
Hannah Anglie | Britský běžec na dálku, letní olympijské hry 2012 |
Michelle Finnová | Pozoruhodný americký sprinter |
Randy Givens | Štafetový běžec, účastnil se Letních olympijských her 1984 |
Kemar Hyman | Kajmanský sprinter |
Lacy Janson | Voltižér na Letních olympijských hrách 2012 |
Garrett Johnson | Americký vrhač, 2006 NCAA Champion a Rhodes Scholar |
Thomas Lancashire | Reprezentoval Velkou Británii na Letních olympijských hrách 2008 na 1500 m |
Andrew Lemoncello | Olympijský běžec z Británie |
Ngonidzashe Makusha | Olympijský skokan do dálky ze Zimbabwe , vítěz The Bowerman 2011 |
Walter McCoy | štafeta a zlatá olympijská medailistka |
Stephen Newbold | Pozoruhodný bahamský sprinter |
Marita Payne | Kanadský sprinter, získal dvě stříbrné medaile na Letních olympijských hrách 1984 |
Dorian Scott | Jamajský vrhač, soutěžil na Letních olympijských hrách 2012 |
Kendal Williams | Dvojnásobný zlatý medailista na Mistrovství světa juniorů 2014 v atletice |
Kimberly Williams | Jamajský trojnásobný jumper, soutěžil na 2012 olympijských her léta a 2016 olympijských her léta |
Mistrovství
Konferenční mistrovství jednotlivců
Muži
Krytý
60 metrů Dash
- Walter Dix
- 2005
- Maurice Mitchell
- 2010, 2011
- Kemar Hyman
- 2012
- Marvin Bracy
- 2013
- Dentarius Locke
- 2014
- Kendal Williams
- 2015
55 metrů pomlčka
- Phillip Riley
- 1994
200 metrů Dash
- Jonathan Carter
- 1994
- Brian Dzingai
- 2004
- Walter Dix
- 2005, 2007
- Ricardo Chambers
- 2006
- Michael Ray Garvin
- 2008
- Charles Clark
- 2009, 2010
- Maurice Mitchell
- 2011, 2012
- Stephen Newbold
- 2013
400 metrů Dash
- Sean Campbell
- 2004
- Ricardo Chambers
- 2005, 2006, 2007
- Charles Clark
- 2008
- Stephen Newbold
- 2012
Finále na 800 metrů
- Jake Burton
- 2015
Mile Run
- Maarten van den Heuvel
- 2003
- Tom Lancashire
- 2005, 2006, 2007
- Daniel Roberts
- 2008
Běh na 3000 metrů
- Joep Tigchelaar
- 2004
- Andrew Lemoncello
- 2005, 2006, 2007
- Luke Gunn
- 2008
Běh na 5 000 metrů
- Joep Tigchelaar
- 2003
- Andrew Lemoncello
- 2006, 2007
60 metrů vysoké překážky
- Drew Brunson
- 2008
55metrové překážky
- Phillip Riley
- 1994
Relé 4x400 metrů
- 2003, 2004, 2005
Vzdálené polohové relé
- 2004, 2005, 2007
Skok vysoký
- Kevin Crist
- 1993
- Christian Bland
- 2000
- James Harris
- 2013, 2014
Skok do dálky
- Kelsey Nash
- 1994
- Darius Jones
- 1999
- Ngoni Makusha
- 2009, 2011
- Brian Chibudu
- 2010
- Paul Madzivire
- 2012, 2014
-
Jalen Ramsey
- 2015
Trojskok
- Kelsey Nash
- 1994
- Joe Allen
- 2000
- Mario Lowe
- 2001, 2002
- Rafeeq Curry
- 2003, 2004, 2005, 2006
- Jonathan Reid
- 2014
Vrh koulí
- Garrett Johnson
- 2003, 2006
- Michael Putman
- 2011, 2012
Skok o tyči
- Jeff Bray
- 1992, 1993
- Jason Dean
- 1999
- Jeff Atkinson
- 2002, 2003
- Patrick Gerberich
- 2004
- Gonzalo Barroilhe
- 2012
Vrhání váhy
- Joseph Lawrence
- 1999
Sedmiboj
- Gonzalo Barriolhet
- 2008, 2009
Venkovní
100 metrů Dash
- Jonathan Carter
- 1994
- Craphonso Thorpe
- 2003
- Walter Dix
- 2005
- Maurice Mitchell
- 2010
- Ngoni Makusha
- 2011
- Kemar Hyman
- 2012
- Dentarius Locke
- 2014
200 metrů Dash
- Craphonso Thorpe
- 2003
- Brian Dzingai
- 2004
- Walter Dix
- 2005, 2007
- Charles Clark
- 2008, 2009
- Maurice Mitchell
- 2010, 2011, 2012
400 metrů Dash
- Sean Campbell
- 2004
- Ricardo Chambers
- 2005, 2006, 2007
- Kevin Borlée
- 2010
- Brandon O'Connor
- 2011
- Michael Cherry
- 2015
800 metrů Dash
- Maarten van den Heuvel
- 2001
- Sean Campbell
- 2002
- Tom Lanchashire
- 2005
- Otniel Teixeira
- 2014
Běh na 1500 metrů
- Maarten van den Heuvel
- 2002, 2003
- Tom Lancashire
- 2005, 2006, 2007
- Ciaran O'Lionaird
- 2011
Běh na 5 000 metrů
- Andrew Lemoncello
- 2005
- Ciaran O'Lionaird
- 2011
Běh na 10 000 metrů
- Joep Tigchelaar
- 2002, 2003, 2004
- Andrew Lemoncello
- 2005
- Steve Gabart
- 2009
3000 metrů steeplechase
- Andrew Lemoncello
- 2006, 2007
- Luke Gunn
- 2008
110 metrů překážek
- Phillip Riley
- 1994, 1996
400 metrů překážek
- John Rothwell
- 1993
- Matt Mason
- 2001
- Byron Taylor
- 2002
- Danyne Brownová
- 2003
- Elliott Wood
- 2005
- Javier Garcia-Tunon
- 2009
Relé 4x100 metrů
- Bolden, Dix, Garvin, Clark
- 2005, 1007, 2009, 2010, 2011
- John Franklin, Dentarius Locke, Jalen Ramsey, James Harris
- 2014
- Ramsey, Greene, Williams, pátek
- 2015
Relé 4x400 metrů
- 1999, 2000, 2001, 2004, 2005, 2008, 2009, 2010
Skok vysoký
- Kevin Crist
- 1992
- Shawn Brown
- 2001
- James Harris
- 2014
Skok do dálky
- James Milton
- 1992
- Zyris Hill
- 1999
- Joe Allen
- 2000,2001
- Kolby Jones
- 2002
- Rafeeq Curry
- 2006
- Ngoni Makusha
- 2008, 2011
- Brian Chibudu
- 2010
- Jalen Ramsey
- 2015
- Stefan Brits
- 2016
Trojskok
- Kelsey Nash
- 1992
- Joe Allen
- 2001
- Mario Lowe
- 2002
- Rafeeq Curry
- 2005, 2006
Skok o tyči
- Jeff Bray
- 1992, 1993, 1994
- Jeff Atkinson
- 2003
- Matt Hurley
- 2007
Vrh koulí
- Ryan Carson
- 1994
- Garrett Johnson
- 2003, 2006
- Dorian Scott
- 2005
Diskus
- Markýz Johnson
- 2001
- Michael Putman
- 2011
Oštěp
- Lou Angelo
- 1994
- Justin Johnston
- 1995, 1997
Desetiboj
- Dore Louis
- 1998
Ženy
Krytý
60 metrů Dash
- Tonya Carterová
- 2000
- Marecia Pemberton
- 2014
55 metrů pomlčka
- Sheryl Covington
- 1993, 1994
200 metrů Dash
- Sheryl Covington
- 1994
- Tonya Carterová
- 2000
400 metrů Dash
- Samantha George
- 2000
800 metrů Dash
- Erica Shepardová
- 1996, 1997
- Rikke Ronholt
- 1998
- Laura Gerberová
- 1999
Mile Run
- Natalie Hughesová
- 2004
- Susan Kuijken
- 2008, 2009
- Pilar McShine
- 2010
- Amanda Winslow
- 2011
- Colleen Quigley
- 2014, 2015
Běh na 3000 metrů
- Amanda Winslow
- 2012, 2013
Běh na 5 000 metrů
- Vicky Gill
- 2004
60 metrů vysoké překážky
- Kim Jones
- 2002, 2003
- Meme Jean
- 2016
Relé 4x400 metrů
- 1994, 1996, 1999, 2003, 2004, 2007
Vzdálené polohové relé
- 2004, 2006, 2008, 2009, 2012
- 2013 (Winslow, Watson, Peel, Quigley)
- 2015 (Peel, Swanepoel, Over, Quigley)
Skok do dálky
- Trinette Johnsonová
- 1993
- Kim Jones
- 2002
- Kimberly Williams
- 2011
- Amy Harisová
- 2012
- Der'Renae Freeman
- 2014
Trojskok
- Kimberly Williams
- 2008, 2009, 2010, 2011
Vrh koulí
- Shannon Cook
- 1997
- Makiba Batten
- 2000
- Kamorean Hayes
- 2009
- Kellion Knibb
- 2015
Skok o tyči
- Lacy Janson
- 2002, 2003, 2005, 2006
Vrhání váhy
- Lakeisha Mosley
- 2000
Venkovní
100 metrů Dash
- Vymazat Bradley
- 1995
- Tonya Carterová
- 2000
- Teresa Bundy
- 2002
- Marecia Pemberton
- 2010
- Shauna pomáhá
- 2016
200 metrů Dash
- Tonya Carterová
- 2000
- Nakeya Crutchfield
- 2002
- Teona Rodgers
- 2010
400 metrů Dash
- Sophia Danversová
- 1997
- Samantha George
- 1999, 2000
- Bretaň St. Louis
- 2009
Běh na 800 metrů
- Erica Shepardová
- 1996, 1997
- Laura Gerberová
- 1999
- Samantha George
- 2000
- Laura Gerberová
- 2003
- Hannah Anglie
- 2008
Běh na 1500 metrů
- Natalie Hughesová
- 2004, 2006
- Pilar McShine
- 2009, 2010
- Colleen Quigley
- 2015
Běh na 5 000 metrů
- Vicky Gill
- 2004
- Susan Kuijken
- 2009
- Jessica Parry
- 2011
- Hannah Brooks
- 2012
3000 metrů steeplechase
- Barbara Parkerová
- 2006, 2007
- Lydia Williemse
- 2009
- Jennifer Dunn
- 2010
- Colleen Quigley
- 2014
110 metrů překážek
- Kim Jones
- 2002, 2003
400 metrů překážek
- Radhiya Teagle
- 1994, 1995
- Sage Watson
- 2015
Relé 4x100 metrů
- 2000, 2002, 2003, 2009
Relé 4x400 metrů
- 1994, 1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2003, 2006, 2007, 2009
Skok vysoký
- Indianne Henry
- 1994
Skok do dálky
- Trinette Johnsonová
- 1992, 1993
- Zuzette Mullingsová
- 1998
- Kim Jones
- 2003
- Kimberly Williams
- 2008, 2009, 2011
-
Amy Harrisová
- 2012
- Der'Renae Freeman
- 2014, 2015, 2016
Trojskok
- Alyce Williams
- 2007
- Kimberly Williams
- 2008, 2009, 2010, 2011
- Michelle Jenije
- 2012
Skok o tyči
- Lacy Janson
- 2002, 2003, 2004, 2006
- Lizbeth Mabryová
- 2011
Vrh koulí
- Shannon Cook
- 1996, 1997
- Makiba Batten
- 2000
Kladivo
- Lakeisha Mose
- 1998, 2000
- Katja Vangsnes
- 2016
Sedmiboj
- Chinette Johnsonová
- 1998, 1999, 2000
- Grete Sadeiko
- 2014
- Melissa-Maree Farrington
- 2016
Diskus
- Kellion Knibb
- 2014
- Kellion Knibb
- 2016
Individuální mistrovství republiky
Muži
Krytý
Sportovec | Rok | událost |
---|---|---|
Danny Smith | 1974, 1975 | 60-ti překážky |
Walter McCoy | 1978 | Běh 600 yardů |
Ross, Boodie, Simmons, McCoy | 1980 | Mílové relé |
Phillip Riley | 1995 | 55 mil. Překážek |
Walter Dix | 2006, 2007 | 200 mil. Pomlčky |
Garrett Johnson | 2006 | Vrh koulí |
Ricardo Chambers | 2007 | 400 mil. Dash |
Gonzalo Barroilhet | 2008 | Heptatholon |
Drew Brunson | 2008 | 60 m překážek |
Ngoni Makusha | 2011 | Skok do dálky |
James Harris | 2014 | Skok vysoký |
Dentarius Locke | 2014 | 60 mil. Dash |
Venkovní
Sportovec | Rok | událost |
---|---|---|
Bradley Cooper | 1978 | Diskus |
Mike Roberson | 1980 | 200 mil. Pomlčky |
Walter Dix | 2005, 2006, 2007, 2008 | 100 milionů Dash, 200M Dash |
Rafeeq Curry | 2006 | Trojskok |
Garrett Johnson | 2006 | Vrh koulí |
Ricardo Chambers | 2007 | 400 mil. Dash |
Bolden, Dix, Garvin, Clark | 2007 | Relé 4x100M |
Ngoni Makusha | 2008, 2009, 2011 | Skok do dálky, 100 mil. Dash |
Charles Clark | 2008, 2009 | 200 mil. Pomlčky |
Jonathan Borlée | 2009 | 400 mil. Dash |
Williams, K. Borlée, Clark, J. Borlée | 2009 | Relé 4x400M |
Maurice Mitchell | 2011, 2012 | 200 mil. Pomlčky |
Hyman, Makusha, Mitchell, J. Byram | 2011 | Relé 4x100M |
Ženy
Krytý
Sportovec | Rok | událost |
---|---|---|
Garcia, Bennett, Payne, Givens | 1981 | Relé 4x200M |
Wood, O.Brown, Borovicka, Coomber | 1982 | Relé 4x800M |
O. Brown, Cliette, Davis, Levy | 1984 | Relé 4x400M |
Michelle Finnová | 1985 | 55 Dash |
Esmeralda Garcia | 1985 | Trojskok |
Tonya Carterová | 2000 | 60 Dash |
Lacy Janson | 2003 | Skok o tyči |
Kimberly Williams | 2009, 2010, 2011 | Trojskok |
Venkovní
Sportovec | Rok | událost |
---|---|---|
Garcia, Bennett, Payne, Givens | 1981 | Relé 4x100M |
Tonja Brownová | 1982 | 400 m překážek |
Marita Payne | 1982, 1984 | 400 mil. Dash |
Wright, Payne Cliette, Givens | 1983 | Relé 4x100M, relé 4x400M |
Finn, Payne, Cliette, Givens | 1984 | Relé 4x100M |
Davis, Cliette, Givens, Payne | 1984 | Relé 4x400M |
Randy Givens | 1984 | 100 milionů Dash, 200M Dash |
Michelle Finnová | 1985 | 100 mil. Pomlčky |
Esmeralda Garcia | 1985 | Trojskok |
Levy, Davis, Thompson, Finn | 1987 | Relé 4x100M |
Teresa Bundy | 2002 | Trojskok |
Lacy Janson | 2006 | Skok o tyči |
Susan Kuijken | 2009 | Běh na 1500 m |
Kimberly Williams | 2009 | Skok do dálky, trojskok |
Colleen Quigley | 2015 | 3000 m steeplechase |
Kala Funderburk | 2015 | 400 mil. Dash |
Vyznamenání
- Indoor (muži)
- Nejcennější umělec ACC
- Phillip Riley (1994)
- Tom Lancashire (2005)
- Ricardo Chambers (2006)
- Mistrovství ACC MVP
- Dráha
- Maurice Mitchell (2010, 2011, 2012)
- Stephen Newbold (2013)
- Pole
- Phillip Young (2013)
- Dráha
- Umělec roku ACC
- Dráha
- Andrew Lemoncello (2007)
- Maurice Mitchell (2010, 2011, 2012)
- Dentarius Locke (2014)
- Pole
- Gonzalo Barroilhet (2008)
- Ngoni Makusha (2009)
- Dráha
- Nováček roku ACC
- Rafeeq Curry (2003)
- Walter Dix (2005)
- Gonzalo Barroilhet (2008)
- Stephen Newbold (2010)
- Trenér roku ACC
- Terry Long (1994, 2003)
- Bob Braman (2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2014)
- Outdoor (muži)
- Nejcennější umělec ACC
- Craphonso Thorpe (2003)
- Tom Lancashire (2005)
- Rafeeq Curry (2006)
- Mistrovství ACC MVP
- Dráha
- Maurice Mitchell (2010, 2011, 2012)
- Dentarius Locke (2013, 2014)
- Pole
- Michael Putman (2011)
- Dráha
- Umělec roku ACC
- Dráha
- Walter Dix (2007)
- Charles Clark (2009)
- Maurice Mitchell (2011, 2012)
- Dentarius Locke (2013, 2014)
- Pole
- Ngonia Makusha (2011)
- Isaac Grimes (2021)
- Dráha
- Nováček roku ACC
- Matt Mason (2001)
- Garrett Johnson (2003)
- Walter Dix (2005)
- Maurice Mitchell (2009)
- Stephen Newbold (2012)
- Kendal Williams (2015)
- Trenér roku ACC
- Terry Long (2000, 2002, 2003)
- Bob Braman (2005, 2006, 2007, 2011, 2013, 2014, 2015, 2021)
- Indoor (ženy)
- Nejcennější hráč ACC
- Sheryl Covington (1994)
- Umělec roku ACC
- Pole
- Kimberly Williams (2010)
- Michelle Jenije (2012)
- Pole
- Nováček roku ACC
- Kimberly Williams (2008)
- Trenér roku ACC
- Bob Braman (2009, 2014)
- Outdoor (ženy)
- Nejcennější umělec ACC
- Radhiya Teagle (1995)
- Tonya Carter (2000)
- Umělec roku ACC
- Dráha
- Colleen Quigley (2015)
- Pole
- Kimberly Williams (2008, 2009)
- Dráha
- Nováček roku ACC
- Laura Bowerman (2005)
- Lydia Willemse (2006)
- Kimberly Williams (2008)
- Sage Watson (2013)
- Ruta Lasmane (2021)
- Trenér roku ACC
- Bob Braman (2009, 2013)
Všichni Američané
Muži
- Allen Williams
- Mike Kelly
- Doug Brown
- Phillip Parker
- Ken Misner
- Joel Garren
- Danny Smith
- Tyrone Frederick
- Rudolf Falana
- Charlie Harris
- Jesse Forbes
- Michael Roberson
- Don Merrick
- Phares Rolle
- Bradley Cooper
- Walter McCoy
- Kevin Johnson
- Ron Nelson
- John Walker
- Palmer Simmons
- Earl Caruthers
- Robb Gomez
- Leon Hutchins
- Herb Wills
- Reggie Rossová
- Melford Boodie
- Bobby Butler
- Phillip Rolle
- Rohn Stark
- Chip Wells
- Don Frost
- Ronnie Taylor
- Lynn Brownová
- Leon Hutchins
- Leander McKenzie
- Kenny Smith
- Charlie Carr
- Vince Washington
- Kevin Gordon
- Thomas Johnson
- Octavius Clark
- Clark Waddell
- Carter Williams
- Arthur Blake
- Horatio Garcia
- Arthur Blake
- Larry Carr
- Jeff Bray
- Kevin Crist
- Marcus Dixon
- Jonathan Carter
- Kevin Ansley
- Kelsey Nash
- Phillip Riley
- Lou Angelo
- John Rothell
- Justin Johnson
- Byron Kapary
- Warrick Dunn
- Jody Lawrence
- Joe Allen
- Shawn Brown
- Mario Lowe
- Joep Ticheglaar
- Rafeeq Curry
- Willie Johnson
- Dorian Scott
- Brian Dzingai
- Derrick Baker
- Rhoan Sterling
- Cedric Nabe
- Walter Dix
- Ricardo Chambers
- Garrett Johnson
- Andrew Lemoncello
- Tom Lancashire
- Kenny O'Neal
- Greg Bolden
- Michael Ray Garvin
- Charles Clark
- Luke Gunn
- Tywayne Buchanan
- Gonzalo Barroilhet
- Drew Brunson
- Ngoni Makusha
- Rayon Taylor
- Pablo Navarrete
- Brandon Byram
- Brian Chibudu
- Matt Leeder
- Kevin Borlée
- Jonathan Borlée
- Javier Garcia-Tunon
- Pelle Rietveld
- Kevin Williams
- Brandon O'Connor
- Maurice Mitchell
- Michael Putman
- David Ambler
- Andrew LaHaye
- Kemar Hyman
- Phillip Young
- Horatio Williams
- Michael Fout
- Stephen Newbold
- Stefan Brits
- James Harris
- Dentarius Locke
- Morne Moolman
- Breandan O'Neill
- Alonzo Russell
- Paul Madzivire
- Jonathan Reid
- Ricardo Roy
- Michael Cherry
- Kendal Williams
- Zak Seddon
Ženy
- Darien Andreau
- Alice Bennettová
- Margaret Coomber
- Esmeralda Garcia
- Randy Givens
- Marita Payne
- Angela Wrightová
- Debbie Moss
- Scooby Golden
- Janette Woodová
- Tonja Brownová
- Ovrill Dwyer-Brown
- Carolyn Faisonová
- Wendy Markhamová
- Kim Parrish
- Carla Borovická
- Brenda Cliette
- Janet Davisová
- Michelle Finnová
- Kelly Hackler
- Janet Levy
- Nancy Rettie
- Chris McKay
- Brenda Moore
- Andrea Thompsonová
- Kari Keith
- Carol Samuels
- Kim Batten
- Sonya Blades
- Trinette Johnsonová
- Holly Kelly
- Carmelia Shivers
- Patrice Verdun
- Lisa Hortonová
- Carrie Boyd
- Tracey Howze
- Karla Seversová
- Angela Harrisová
- Andi Lyons
- Sheryl Covington
- Indianne Henry
- Sophia Danversová
- Erica Shepardová
- Radhiya Teagle
- Yashiva Edwards
- Maria Embon
- Shannon Cook
- Casey Custer
- Zuzette Mullingsová
- Rikke Ronholt
- Tonya Carterová
- Samantha George
- Makiba Batten
- Laura Gerberová
- Teresa Bundy
- Natalie Hughesová
- Lacy Janson
- Kim Jones
- Vicky Gill
- Laura Gerberová
- Tamara Campbell
- Shauna Quinn
- Evelyne-Cynthia Niako
- LaKendra McColumn
- Alyce Williams
- Susan Kuijken
- Barbara Parkerová
- Kandia Batchelor
- Indie Pettus
- Keyla Smithová
- Hannah Anglie
- Kimberly Williams
- Teona Rodgers
- Tiara Swanagan
- Allyn Laughlin
- Pilar McShine
- Nicole Marcusová
- Candyce McGrone
- Danielle Jeffreyová
- Pasca Cheruiyot
- Jennifer Dunn
- Amy Harrisová
- Amanda Winslow
- Michelle Jenije
- Marecia Pemberton
- Stephanie Simpsonová
- Bretaň St. Louis
- Hannah Brooks
- Violah Lagat
- Astrid Leutert
- Colleen Quigley
- Chelsea Whalen
- Linden Hall
- Sage Watson
- Jessica Parry
- Georgia Peel
- Brianna Cherry-Bronson
- Der'Renae Freeman
- Kellion Knibb
- Hannah Walker
- Pippa Woolvenová
- Anne Zagreová
- Jande Pierce
- Kali Davis-White
Viz také
- Státní seminoly na Floridě
- Florida State Seminoles cross country
- Historie Floridské státní univerzity
- Seznam profesionálních sportovců na Floridské státní univerzitě
Reference
externí odkazy
- Seminoles.com - oficiální webové stránky floridského státního seminolského atletického týmu.