Vysoký šerif z Worcestershire - High Sheriff of Worcestershire
Toto je seznam šerifů a od roku 1998 vysokých šerifů z Worcestershire .
Šerif je nejstarší světskou úřad pod korunou. Dříve byl šerif hlavním policistou v kraji, ale v průběhu staletí byla většina povinností spojených s funkcí přenesena jinam nebo jsou již zaniklé, takže její funkce jsou nyní do značné míry ceremoniální. Podle ustanovení zákona o místní vládě z roku 1972 byla dne 1. dubna 1974 kancelář dříve známá jako šerif retitled High Sheriff .
Podle stejného zákona byly Herefordshire a Worcestershire sloučeny a vytvořily nový kraj Hereford a Worcester , proto byla kancelář šerifa z Worcestershire nahrazena úřadem vysokého šerifa z Herefordu a Worcesteru . Nicméně, v roce 1998 byl nový kraj rozpuštěn, obnovil Herefordshire a Worcestershire a vytvořil kanceláře vysokého šerifa z Herefordshire a vysokého šerifa z Worcestershire.
Středověký
Brzy Norman
- 1066 Cyneweard z Laughern
- C. 1086 Robert kvestor
- C. 1069–1108 Urse d'Abetot
- 1108 – c. 1110 Roger d'Abetot (v exilu 1110)
- C. 1110–1114 Osbert d'Abetot
- 1114–1130 Walter de Beauchamp
- 1130–: William de Beauchamp
Jindřich II (25. října 1154 - 6. července 1189)
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England ; Rev George Miller, Farnosti diecéze Worcester
- William de Bello Campo (William de Beauchamp) 2. – 15
- William de Bello Campo a Hugo de Puckier 16
- Randulph de Launch, 17. – 20
- Robert de Lucy 21
- Michael Belett z Wroxtonu, Oxon, 22–28
- Sir Thomas Lucy, 28
- Rad de Glanvill 29
- Michael Belett z Wroxtonu, Oxon, 30
- Robert Marmion 31–33
- Henry de Clugensby 34
Richard I 6. července 1189 - 6. dubna 1199
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Robert Marmion 1
- William de Bello Campo 2
- William de Bello Campo a Richard de Piplinton 3–4
- William de Bello Campo 5. – 6
- Henry de Longo Campo 7–9
- Ralph de Grafton z Grafton Flyford 10
Jan 1199–1216
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Radulph de Grafton 1–2
- William de Cantelupo a Adam de Worcester 3–5
- Robert de Cantelupo 6. – 7
- William de Cantelupo a Adam Cl'ieus 8
- William de Cantelupo a Walter le Puchier 9-11
- William de Cantelupo a Adam Ruffus 12
- William de Cantelupo a Adam Delwich 13–14
- William de Cantelupo a Philip Kutton 15–17.
Jindřich III. 1216–1272
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Walter de Bello Campo (Walter Beauchamp) a Henry Lunett 2–4
- Walter de Bello Campo a Hugh le Pohier 5. – 7
- Walter de Bello Campo a Thomas Wigorne 9. – 11
- Walter de Bello Campo 12. – 14
- Walter de Bello Campo a Hugh le Pohier 15
- Walter de Bello Campo a William de Malvern 16. – 18
- „Idem (sive Will.“) 19
- Walter de Bello Campo a William de Malvern 20
- William de Bello Campo (William Beauchamp) a William de Blandhall 21. – 22
- William de Bello Campo a Laurence de Wandlesworth 23. – 25
- William de Bello Campo a Simon de London 26
- William de Bello Campo 27–50
- William de Bello Campo a John de Hull 51–52
- William de Bello Campo 53–55
Edward I 1272–1307
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
Edward II 7. července 1307-25. Ledna 1327
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Guido de Bello Campo, přichází Warwick a Robert de Berkenhall
- Guido de Bello Campo, Comes Warwick a Walter de Perthrope 2–5
- Guido de Bello Campo a Robert de Warwick 6–7
- Guido de Bello Campo 8
- Johan de Hernyold 9
- Walter de Bello Campo 10–11
- William Stracy 12–14
- William de Bello Campo 15–16
- Nicholas Russell 17–18
- Walter de Kokesey 19
Edward III 25. ledna 1327 - 1377
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Walter de Kokesey 1–2 (1327–1328)
- Richard de Handeslowe 3–5 (1329–1331)
- Thomas de Bello Campo 6–42 (1333–1369)
- Thomas de Bello Campo 43–51 (1370–1377)
Richard II 1377–99
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Thomas de Bello Campo (Thomas Beauchamp, 12. hrabě z Warwicku) 1–5
- Thomas de Bello Campo 5–17
- Thomas de Bello Campo 18. – 19
- John Washburne 20
- Henry Haggerley 21
- 1398 Robert Russell z Dudley 22
Henry IV Bolingbroke 30. září 1399 - 1413
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Thomas de Bello Campo 1
- 1401 (květen – listopad) John Brace z Droitwiche a Doverdale
- 1401 Thomas de Bello Campo a William Beauchamp z Powicku 2
- 1402 Thomas Hodyngton z Huddingtonu 3
- Richard de Bello Campo, Comes Warwick (Richard Beauchamp) 4–12
Jindřich V. 20. března 1413 - 1422
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
Jindřich VI
- Richard de Bello Campo 1–15
- Norman Washburne, doporučení 16
- Henry Beauchamp 18
- Thomas Lyttelton 26
- Richard Nevyle 28
Edward IV (první vláda) 4. března 1461 - 2. října 1470
- Gualterus Lebka 12
- James Radclyffe 20
Richard III 26. června 1483 - 1485
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Jacob Radcliffe 1
- William Houghton 2
- Humphrey Stafford a Richard Nanfan 3
Jindřich VII. 22. srpna 1485 - 1509
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- Humphrey Stafford
- 1485 Richard Nanfan 1–2
- John Savage I 3–7
- John Savage II, arm. 8–12 (syn výše uvedeného Jana)
- John Savage II, mil. 13–24
John Savage II, mil. 13-24
Raný novověk
Jindřich VIII., 21. dubna 1509 - 1547
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- John Savage, mil. 1–7
- 1516–1528 William Compton , mil. 8–26
- 1528–? 1535 Edward Ferrers (zemřel 1535)
- 1535–1536 Walter Walsh 27–28
- 1538 (březen – listopad) John Russell ze Strenshamu 29
- 1538 Robert Acton z Elmley Lovett a Ribbesford 30
- 1539 Sir Gilbert Talbot z Graftonu 31
- 1540 Sir John Pakington z Hamptonu Lovett 32
- 1541 John Russell ze Strenshamu 33
- 1542 George Throgmorton z Throgmortonu 34
- 1543 Thomas Hunkes z Radbroke 35
- 1544 John Talbot z Graftonu 36
- 1545 Robert Acton z Elmley Lovett a Ribbesford 37
- 1546 John Russell ze Strenshamu 38
Edward VI 28. ledna 1547 - 1553
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- 1547 William Sheldon z Beoley 1
- 1548 Richard Ligon 2
- 1549 William Gower 3
- 1550 William Ligon 4
- 1551 Thomas Russell ze Strenshamu a Witley 5
- 1552 John Talbot z Graftonu 6
Marie I. 19. července 1553 - 1558
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- 1553 Henry Dingley z Charltonu 1
- 1554 John Folliatt 2
- 1555 Thomas Baskerville z Birlinghamu a Wollas Hall, Eckington 3
- 1556 William Sheldon z Beoley 4
- 1557 John Littleton z Frankley 5
- 1558 John Knottesford 6
Alžběta I. 1558 - 1603
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- 1559 Thomas Russell ze Strenshamu a Witley 1
- 1560 William Ligon 2
- 1561 Thomas Packington 3
- 1562 Galfridus Markham 4
- 1563 Thomas Baskerville z Birlinghamu a Wollas Hall, Eckington 5
- 1564 William Jefferyes z Holmu . Kavárna a William Hunkes 6
- 1565 Anthony Daston z Broadwaye 7
- 1566 John Littleton 8
- 1567 William Sheldon z Beoley 9
- 1568 Henry Dingley 10
- 1569 Thomas Russell ze Strenshamu a Witley 11
- 1570 Francis Walsh 12
- 1571 John Rouse z Rous Lench 13
- 1572 John Littleton 14
- 1573 Richard Ligon 15
- 1574 Edmund Colles z Leighu 16
- 1575 Edward Harewell z Biffordu 17
- 1576 Ralph Sheldon z Beoley 18
- 1577 John Russell ze Strenshamu 19
- 1578 Henry Berkley 20
- 1579 Walter Blunt z Kidderminster 21
- 1580 Francis Walsh 22
- 1581 Thomas Folliat z Purtonu 23
- 1582 John Walshburne 24
- 1583 Richard Ligon 25
- 1584 Gilbert Lyttelton z Prestwood Hall 26
- 1585 Thomas Lucy z Warwicku 27
- 1586 William Child of Northwick 28
- 1587 Egid. Přečíst 29
- 1588 George Winter z Huddingtonu 30
- 1589 William Savage 31
- 1590 Edmund Colles z Leigh 32
- 1591 Henry Bromley z hradu Holt 33
- 1592 William Lygon z Madresfieldu 34
- 1593 Sir Thomas Biggs z Lenchwicku 35
- 1594 Sir John Pakington 36
- 1595 Thomas Folliat 37
- 1596 Sir Edward Harewell , KB 38
- 1597 Francis Dingley 39
- 1598 William Walsh z Abberley 40
- 1599 William Child 41
- 1600 John Washborn 42
- 1601 William Savage 43
- 1602 George Blunt 44
- 1603 Thomas Russell 45
James I 24. března 1603-1625
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- 1603 Thomas Russell ze Strenshamu 1
- 1604 Richard Walsh 2
- 1605 William Barnaby z Actonu 3
- 1606 Walter Snage 4
- 1607 Sir John Packington z Westwood Parku 5
- 1608 Arnold Ligon 6
- 1609 Sir Richard Grevis z Moseley 7
- 1610 Sir John Rouse 8
- 1611 Edward Pitts z Kyre Wyard 9
- 1612 John Savage 10
- 1613 Robert Berkeley ze Spetchley 11 nebo Thomas Lyttleton z Frankley Hall
- 1614 Sharington Talbot z Graftonu 12
- 1615 Francis Moore 13
- 1616 William Jefferies 14
- 1617 William Berkeley 15
- 1618 Sir Samuel Sandys z Ombersley 16
- 1619 Walter Blount ze Sodingtonské síně 17)
- 1620 William Kite (nebo Keyte) z Bishamptonu 18 nebo Sir Edmund Wylde z Kempsey (zemřel v kanceláři 1620)
- 1621 Edr Seabright z Besfordu 19
- 1622 John Woodward 20
- 1623 John Culpepper z Kentu
- 1624 Egid. Divoký 22
Karel I. (1625–49)
- Zdroj: Worthies of Thomas Fuller of England
- 1625 Walter Devereux, 5. vikomt Hereford z Leigh Court 1
- 1626 Edward vaří 2
- 1627 Richard Skynner 3
- 1628 Henry Bromley 4
- 1629 William Jeffreys 5
- 1630 Arthur Smithes 6
- 1631 Sir James Pitts 7
- 1632 Thomas Dobrý 8
- 1633 John Keyte z Bishamptonu 9
- 1634 John Savage 10
- 1635 William Russell z Great Witley 11
- 1636 Sir John Rouse z Rous Lench 12
- 1637 Edward Dingley 13
- 1638 Thomas Greaves 14
- 1639 John Winford 15
- 1641 Daniel Dobbyns .
- 1642 William Russell z Great Witley
- 1643 Thomas Dobyns
- 1644 Sir Rowland Berkeley z Cotheridge, č. Worcester
- 1645 Henry Bromley z Holtu
- 1646 Jindřich Ingram z hraběcího dvora
- 1647 William Lygon
- 1648 (duben – listopad) Sir Thomas Rouse, Bt of Rous Lench
- 1648 Sir Henry Herbert z Ribbesfordu, poblíž Bewdley
- 1649 John Hanbury z Feckenhamu
17. století
- 1650: William Cooke
- 1651: William Combe
- 1652: Thomas Dannett
- 1654: John Barker
- 1654: Sir Henry Lyttelton, 2. baronet z Hagley Hall
- 1655:
- 1656: Thomas Foley .
- 166n: William Hancock z Londýna
- 1660: John Winford
- 1661: William Hanwich
- 1662:
- 1663:
- 1664: William Coombe z Relikvie
- 12. listopadu 1665: Sir William Cooks, z Norgrave
- 7. listopadu 1666: Thomas Turvey
- 06.11.1667: Sir Thomas Cook
- 06.11.1668: Thomas Norris
- 11. listopadu 1669: Thomas Symonds
- 1671:? Richard Case of Powick
- 4. listopadu 1670: Edward Dingley
- 09.11.1671: Robert Foley ze Stourbridge
- 11.11.1672: Thomas Foley , z Witley Court
- 5. listopadu 1674: Humphrey Loe
- 15. listopadu 1675: William Smith, z Worcesteru
- 10. listopadu 1676: William Dowdeswell
- 15. listopadu 1677: Richard Vernon
- 14. listopadu 1678: James Pytts , z parku Kyre a zámku Kinnersley , Herefordshire
- 23. listopadu 1678: Richard Nicoletts
- 13. listopadu 1679: Robert Berkley
- 4. listopadu 1680: Richard Nash
- 1682: Thomas Savage z Elmley
- 1683: Sir Thomas Haslewood
- 1684: Henry Jeffreys
- 1685: Richard Liggen
- 1686: Sir Thomas Cokes
- 1687: Thomas Low
- 1688: Sir Walter Kirkham Blount, Bt of Sodington Hall
- 1688: Richard Dowdeswell z Pull Court , Bushley
- 1689: William Gower nahrazen sirem Edwardem Seabrightem
- 1690: Capell Hanbury
- 1690: Robert Berksley
- 1691: William Hancock
- 1692: Alan Cliffe z Witley
- 1693: Samuel Swift
- 1694: Edward Partridge
- 1695: Timothy Bridgeshire
- 1696: Higgon James nahrazen William Lea
- 1696: Grosvenor Dyson
- 1697: John Appletree z Hanbury
- 1697: William Lea z Halesowen Grange
- 1698: William Vernon ml
- 1699: Giles Parsons
18. století
- 1700: Benjamin Jolliffe
- 1701: Higgins James z Astley
- 1702: Thomas Savage
- 1703: Humphrey Soley
- 1704: Phineas Jackson z Claines
- 1705: Samuel Pytts z Kyre Parku
- 1706: Thomas Batch
- 1707: Edward Palmer
- 1708: Thomas Perrott
- 1709: George Gardiner z Eveshamu
- 1710: John Ches (t) le z Wallhouse
- 1711: Rowland Greene Berkeley z Cotheridge Court
- 1712: John Feild
- 1713: William Norton
- 1713:? Thomas Bache z Northfieldu
- 1714: Henry Townsend
- 1715: Richard Lane z Worcesteru
- 1716: Thomas Smith z Tenbury
- 1717: William Amphlett z Astley a později Hadzor
- 1717: George Gardiner z Eveshamu a Shipston-on-Stour
- 1718: William Amphlett
- 1719: John Meysey
- 1720: William Amphlett z Astley a později Hadzor
- 1721: John Wowen ze St. Johns v Bedwardine
- 1722: James Compton
- 1722: Sir Thomas Cookes Winford, 2. baronet z Glasshamptonu a Norgrove
- 1723: Francis Sheldon z Abbertonu
- 1724: Charles Craven
- 1725: Thomas Hunt ze Stourbridge
- 1726: Edmund Skinner z Wichenfordu
- 1727: William Dowdeswell z Pool Court, Bushley
- 1728: John Baker
- 1729: Thomas Bushell
- 1730: Richard Bourne z Actonu, poblíž Ombersley
- 1732: Isaac John Amplett
- 1733: Edmund Lechmere z hradu Hanley
- 1734: Thomas Rous z Rouslenchu
- 1735: George Nash z Markeley
- 1736: Edward Moore z Barnt Green
- 1737: John Mathews z Worcesteru
- 1738: John Perrott z Bellbroughtonu
- 1739: John Hart z Shiptonu
- 1740: Richard Roberts z Pershore
- 1741: Gilbert Wheeler
- 1742: Nicholas Bennet
- 1743: James Newnham ze Zimohradu
- 1744: George Nash z Martley
- 1745: John Ravenhill ze Strenshamu
- 1746: William Amphlett z Hadzoru
- 1747: Joshua Dowler
- 1748: Richard Buckle z Chaseley
- 1749: Adam Hough z Hartley a Comberton
- 1750: Humphrey Low z Bromsgrove
- 1751: George Holland z Tenbury
- 1752: Edward Cope Hopton z Canon Frome, Herefordshire
- 1753: Thomas Phillips ze Stourbridge
- 1754: Francis Clare z Clentu
- 1755: Francis Highway of Drayton, Chaddesley Corbett
- 1756: Joseph Biddle z Eveshamu a Charltonu
- 1757: Thomas Burch Savage hradu Elmlea
- 1758: Charles Trubshaw Withers, ze Samsome Fields, Worcester
- 1759: John Amphlett z Ombersley
- 1760: John Timbrill z Bretfortonu
- 1761: Richard Case of Powick
- 1762: Sir Samuel Hellier, Kt z Rushocku
- 1763: Benjamin Johnson z Worcesteru
- 1764: Robert Martin z Pebworthu
- 1764: Rowland Berkeley z Cotheridge, poblíž Worcesteru
- 1765: Edward Winwood z Lindridge
- 1766: Thomas Cookes z Harvingtonu
- 1767: Sir Herbert Perrott Pakington, 7. baronet , z Westwoodu
- 1768: Thomas Bury, mladší z Abberley
- 1769: Edward Knight z Wolverley
- 1770: John Martin z Overbury
- 1771: Edmund Pytts z Kyre Parku , poblíž Tenbury
- 1772: Charles Watkins-Meysey ze Shakenhurstu
- 1773: John Tristram z Moor Hall
- 1774: John Hurtle ze Sion Hill
- 1775: Samuel West od Earl's Croome
- 1776: Josiah Dineley z Peopletonu
- 1777: Samuel Netherton z Hill End House, Chaseley
- 1778: Edward Whitcombe z Orletonu
- 1779: John Foster z Wordsley
- 1780: Richard Amphlett z Hadsoru
- 1781: John Darke z Bredonu
- 1782: Joseph Berwick z Worcesteru
- 1783: Jonathan Pitts z Kyre Parku
- 1784: Thomas Bund of Wick
- 1785: Richard Bourne Charlett z hradu Elmley
- 1786: George Perrot z Craycombe House
- 1787: Richard Harrison z Temple Langhern
- 1788: John Baker z Waresley
- 1789: John Spooner, z Leigh Court
- 1790: Philip Gresley ze Salwarpe
- 1791: John Pershouse ze Shelsley
- 1791: Henry Wakeman z Perdiswellu
- 1792: Fleetwood Packhurst of Ripple
- 1793: John Steward of Stone
- 1794: Thomas Farley z Relikvie
- 1795: William Waldron ze Stourbridge
- 1796: Thomas Hill of Broom
- 1797: Moses Harpur z Astley
- 1798: John Addenbrook z Wollastonu
- 1799: Edward Dixon z Dudley
19. století
- 5. února 1800: William Smith z Eardistonu
- 11. února 1801: John Zachary z Areley
- 18. února 1801: Thomas Phillips, Broadway
- 03.02.1802 : Thomas Newnham, z Broadwas
- 03.02.1803: John Philips, Winterdyne
- 1. února 1804: Edward Knight, z Wolverley
- 08.05.1804: Thomas Holmes, později Thomas Hunter, z Beoley
- 6. února 1805: John Amphlett z Clentu
- 1. února 1806: Sir Thomas Winnington, 3. Bt , Stanford Court
- 04.02.1807: Thomas Bland, ze Ham Court
- 03.02.1808 : Sir John Pakington, 8. Baronet , z Westwood House
- 15. února 1809: Henry Bromley z Abberley Hall
- 31. ledna 1810: Joseph Smith ze Sion Hill
- 08.02.1811: Thomas Hawkes , z Dudley
- 24. ledna 1812: John Baker z Waresley
- 10.02.1813: Edmund Lechmere-Charlton, z Hanley, Worcestershire
- 4. února 1814: John Knight, z hradu Lea
- 13. února 1815: Edward Dixon, z Dudley
- 1816: Joseph Lea z The Hill, Stourbridge
- 1817: John Taylor ze Strensham Court
- 1818: Samuel Wall z Worcesteru
- 1819: John Jeffreys z Blakebrooke
- 1820: Richard Griffiths z Thorngrove Parku
- 1821: Elias Isaac z Boughtonu
- 1822: Samuel Ryland, dříve z Laurels, poblíž Birminghamu, a poté z Priory, poblíž Warwicku
- 1823: John Williams z Pitmastonu
- 1824: Sir Christopher Sidney Smith, 2. baronet z Eardiston House
- 1825: Thomas Shrawley Vernon ze Shrawley zemřel a byl nahrazen Sirem Thomasem Phillippsem, Bt z Middle Hill
- 1826: James Taylor z Moor Green
- 1827: George Farley z Henwicku
- 1828: George Meredith z Beringtonu
- 1829: Edward Rudge z Abbey Manor House
- 1830: John Scott ze Stourbridge a Great Barr třetí bratranec Samuela Rylanda, vysoký šerif v roce 1822)
- 1831: Osman Ricardo z Bromsberrow Place
- 1832: Joseph John Martin z Ham Court
- 1833: John Brown z hradu Lea
- 1834: John Howard Galton z Hadsor House
- 1835: Sir Edward Blount, 8. baronet , z Mawley Hall
- 1836: Sir Offley Wakeman, 2. baronet , z Perdiswellu
- 1837: Wilson Aylesbury Roberts z Bewdley
- 1838: Robert Berkeley, junior, ze Spetchley
- 1839: William Congreve Russell z Kings Heath
- 1840: James Foster ze Stourbridge
- 1841: Thomas Charles Hornyold, z Blackmore Park
- 1842: Edward Holland z Lenchwicku
- 1843: William Robins, z Hagley
- 1844: John Richards z Wassell Grove
- 1845: Thomas Simcox Lea, z Astley Hall
- 1846: William Hemming z Fox Lydiate House
- 1847: Edward Gresley Stone z Chambers Court
- 1848: Joseph Frederick Ledsam ze Northfieldu
- 1849: John Dent, z Walcotu
- 1850: John Gregory Watkins, z Woodfieldu
- 1851: Sir Thomas Winnington, 4. baronet ze Stanford Court
- 1852: Sir Edmund Hungerford Lechmere, Bart. z The Rhydd
- 1853: Charles Noel z Bell Hall , Belbroughton
- 1854: Edward Bearcroft z Mere Hall , Bromsgrove
- 1855: William Dowdeswell z Pull Court , poblíž Tewksbury
- 1856: Francis Tongue Rufford z Prescot House , poblíž Stourbridge
- 1857: Edward Vincent Wheeler z Kyre House
- 1858: Samuel Baker z Thorngrove, poblíž Worcesteru
- 1859: William Chamberlain Hemming z Spring Grove, Bewdley
- 1860: Ferdinando Dudley Lea Smith z The Grange, Halesowen
- 1861: James Moilliet z Abberley Hall , poblíž Worcesteru
- 1862: Sir Edmund Lechmere, 3. Baronet of The Rhyd , Worcester
- 1863: Richard Hemming z Bentley Manor, Bromsgrove
- 1864: Harman Grisewood z Daylesford House
- 1865: Albert Hudson Royds z Crown East , poblíž Worcesteru
- 1866: Edward Charles Rudge z Abbey Manor, Evesham
- 1867: Richard William Johnson z Bricklehampton Hall
- 1868: Charles Michael Berington z Malvern Court
- 1869: John Vincent Hornyold, z Blackmore Park, Upton-on-Severn
- 1870: Thomas Rowley Hill z Catherine Hill House, Worcester
- 1871: William Hanford Flood of Woollas Hall , poblíž Pershore
- 1872: Henry Sales Scobell z opatství, Pershore
- 1873: Sir Harry Foley Vernon, Bt z Hanbury Hall , Droitwich
- 1874: Joseph Jones z Abberley Hall
- 1875: Edward Waldron Haywood z Redditch
- 1876: George Wallace z Eardistonu, poblíž Tenbury
- 1877: Robert Martin z Overbury Court , Tewkesbury
- 1878: Frederick Elkington z Moseley Hall , Birmingham
- 1879: Edward Bickerton Evans z Whitbourne Hall , poblíž Worcesteru
- 1880: Robert Woodward z hradu Arley , poblíž Bewdley
- 1881: Charles Castle of Hawford House , poblíž Worcesteru
- 1882: George Edward Martin z Ham Court, Upton-on-Severn
- 1883: Henry Walker z Perdiswell Hall, poblíž Worcesteru
- 1884: Henry Bramwell z Crown East Court, Worcester
- 1885: James Dyson Perrins z Davenham Bank, Great Malvern
- 1886: Victor Milward z The Holloway, Redditch
- 1887: William Edward Everitt z Finstall, Bromsgrove
- 1888: John Henry Crane z Oakhamptonu, Astley poblíž Stourport
- 1889: John Brinton z Moor Hall, Stourport
- 1890: William Jones z Abberley Hall , Stourport
- 1891: George Rushout Godson, ze soudu, Tenbury
- 1892: Michael Tomkinson z Franche Hall , poblíž Kidderminsteru
- 1893: Edward Vincent Vashon Wheeler z Newnham Court , Tenbury
- 1894: Sir Francis Salwey Winnington, 5. baronet ze Stanford Court, Worcester
- 1895: Henry Allen Wakeman Newport ze Sandbourne, Bewdley
- 1896: George William Grosvenor z Broome House , poblíž Stourbridge
- 1897: Admirál Richard Frederick Britten z Kenswicku, Worcester
- 1898: John Howard Cartland z převorství, Kings Heath
- 1899: Charles William Dyson Perrins z Davenhamu, Malvern
20. století
- 1900: Sir Benjamin Hingley, 1. baronet , z Hatherton Lodge, Cradley
- 1901: Sir Henry Foley Lambert, Bt, z Enville Hall , poblíž Stourbridge .
- 1902: Edward Alfred Broome z Areley Court , Stourport
- 1903: Sir John Charts Holder, Bt of Pitmaston, Moor Green, Birmingham
- 1904: Walter Holland, z Wood Hall, Norton , poblíž Worcesteru
- 1905: Edward Webb, ze Studley Court, Stourbridge
- 1906: Francis Wigley Greswolde-Williams
- 1907: Edward James Morton z Heathfieldu , Wolverley , Kidderminster
- 1908: Hakewill Tresyllian Williams z Churchill Court, Kidderminster
- 1909: Robert Valentine Berkeley ze Spetchley Park, Worcester
- 1910: George Ferguson šance z Clent Grove
- 1911: Sir George Benjamin Hingley, Bt z High Parku, Droitwich
- 1912: Rowland Hill of The Firs, Kidderminster
- 1913: Herbert James Whiteley, z Thorngrove, poblíž Worcesteru
- 1914: James Ashwin z Bretforton Manor, Honeybourne, Worcestershire
- 1915: Charles Pelham Lane z Moundsley Hall, King's Norton
- 1916: John Bowen z Rochfordu , Strensham Hill, Moseley, Birmingham
- 1917: Joseph Silvers Williams-Thomas z Parkfieldu, Stourbridge
- 1918: podplukovník Alfred Henry Hudson z Wick House, Pershore
- 1919: Frederick John Pearson z The Birches, Hagley, Stourbridge
- 1920: podplukovník Charles Frederick Milward, z The Leys, Alvechurch
- 1921: Harry Edward Dixey z Woodgate, Malvern
- 1922: George Hatton z Hagley Homse, Stourbridge
- 1923: Alfred Harold Wiggin z Bordesley Hall, Alvechurch
- 1924: kapitán Edward George Spencer-Churchill z Northwick Park, Blockley, SO, Worcestershire
- 1925: Owen Francis Grazebrook z Himley House, Dudley
- 1926: Richard Stuart Todd z Clentu
- 1927: Cecil Charles Brinton z Yew Tree House, Belbroughton, poblíž Stourbridge
- 1928: Boultbee Brooks, z Blackwell Court, Bromsgrove
- 1929: Major James Allan Dyson Perrins, z Waresley House, poblíž Kidderminsteru
- 1930: William Humble Eric, vikomt Ednam, MC z Himley Hall, Dudley
- 1931: Sir Richard Christopher Brooke, Bt z Abberley
- 1932: Charles Francis Dyson Perrins z High Parku, Droitwich
- 1933: Robert George Wilmot Berkeley ze Spetchley Parku
- 1934: William Harcourt Webb z Spring Grove, Bewdley
- 1935: Cyril Edward Lloyd z Church House, Broom, poblíž Stourbridge
- 1936: Reginald Seymour Brinton z Croftu, Kidderminster
- 1937: John Greswolde-Williams z Broadwas Court, poblíž Worcesteru
- 1938: Robert Holland-Martin z Overbury Court, Tewkesbury
- 1939: John Ernest Grosvenor ze Sillins, poblíž Redditch
- 1940: Walter Maxwell Hannay z Spring Hill House, Moreton-in-Marsh, Glos
- 1941: William John Thompson z Harborough Hall, Blakedown, Kidderminster
- 1942: William Hugh Stobart Šance na Caspidge, poblíž Bromsgrove
- 1943: Major Harold Petit Rushton z Phepson Manor, Droitwich
- 1944: John Richard Hugh Sumner z Rashwood Court, Droitwich
- 1945: podplukovník Edward Gordon Thin, DSO z Aston Somerville Hall, Broadway
- 1946: Gerald Tomkinson z Heathfieldu, Wolverley, Kidderminster
- 1947: Ernest Charles Lister Bearcroft z Mere Hall, Hanbury, Droitwich
- 1948: Kenneth Henry Wilson z Park Hall, poblíž Kidderminster
- 1949: podplukovník William Herbert Taylor z The Moors, Birlingham, Pershore
- 1950: John Christopher Wilson z Hill House, Wolverley, Kidderminster
- 1951: Hubert Silvers Williams-Thomas of Old Rectory, Broome, Stourbridge
- 1952: brigádní generál Charles Richard Britten, MC Kenswick Manor, poblíž Worcesteru
- 1953: podplukovník Leslie George Gray-Cheape of Sillins, poblíž Redditch
- 1954: Henry Ashwin z Bretforton Manor, Evesham
- 1955: Edward Harry Osmund Carpenter z Holbeache, Trimpley, poblíž Bewdley
- 1956: Gerard Norman Percival-Humphries z Drayton House, Belbroughton, poblíž Stourbridge
- 1957: podplukovník Osbert Walter Dudley Smith z Levant Lodge, Earls Croome, Worcester
- 1958: podplukovník Richard Arthur Wiggin, TD z Oak Hill, Uphampton, Ombersley
- 1959: podplukovník Henry Rodolph Hugh Davies ze Stewardova domu, hrad Elmley, Pershore
- 1960: Eliot Charles Stewart Howard, TD z Duckswich House, Upton-on-Severn
- 1961: Esme Tatton Cecil Brinton z Hillhampton House, Great Witley
- 1962: Berwick Hungerford Lechmere z Whittemere, hrad Hanley
- 1963: Major Michael John Webb z The Croft, Wychbold, poblíž Droitwich
- 1964: podplukovník Henry James Gumming Lattey, TD of Hallow Mount, Hallow
- 1965: James Montagu Carpenter z Eardington Manor, poblíž Bridgnorthu
- 1966: Major John Montagu Smyth z Dripshill House, hrad Hanley, Worcester
- 1967: Robert John Grantley Berkeley ze Spetchley Parku , poblíž Worcesteru
- 1968: kapitán Sir (Herbert) Maurice Huntington-Whiteley, Bt., RN of The Old Hill, Astley, Stourport-on-Severn
- 1969: Christopher Paget Norbury z Sherridge, poblíž Malvern
- 1970: Major Henry Robert Mansel Porter, MBE z Brockhamu, Birlinghamu, poblíž Pershore
- 1971: Hugo Baldwin Huntington-Whiteley z Ripple Hall, Tewkesbury
- 1972: Robin Darell Unwin, TD z Longdon Hall, Tewkesbury, Gloucestershire
- 1973: Thomas Patrick Berington z Little Malvern Court, Malvern
- 1974–1997 Viz vysoký šerif z Herefordu a Worcesteru
- 1998: Simon William Britten Dereham, ze Sapness Farm, Woolhope, Herefordshire.
- 1999: paní Rosalie Joan Dawes, Birtsmorton Court, poblíž Malvern
21. století
- 2000: paní Thomas Honeová z Bosbury House
- 2001: Andrew William Dyson Perrins, z The Hyde
- 2002: plukovník Sir Piers Henry George Bengough KCVO OBE, z Great House
- 2003: Georgina Sarah Henrietta Britten-Long, z Hill Farm
- 2004: James Donald Nicholas, z Welsh Court
- 2005: Andrew William Grant, z Bransford Manor
- 2006: Generálporučík Sir John Paul Foley KBE OBE MC
- 2007: John Sarne Yorke
- 2008: podplukovník Michael Robin Ogilvie Leigh
- 2009: Hon. Gilbert Greenall CBE
- 2010: Elizabeth Hunter
- 2011: Lady Morrison z Madresfield Court
- 2012: Penelope Ann Lewis z Pershore
- 2013: Nicholas Philip Wentworth-Stanley z Broadwaye
- 2014: Michael Hogan z Tenbury
- 2015: Sir Anthony Edward Winnington, 7. baronet
- 2016: Sir Nicholas Lechmere Bt ze Severn End, hrad Hanley, Worcester
- 2017: Stephen A. Betts z Kidderminster
- 2018: Cassian Blaise Luke Lechmere Roberts ze Shelsley Beauchamp
- 2019: Edward Walter Pope Holloway ze Suckley, Worcester
- 2020: podplukovník (v důchodu) Mark Lucian Jackson, OBE z Pershore
Reference
- Sekundární zdroje
- Fuller, Thomas (1840). Historie hodných Anglie . 3 .
- Burke Esq., John (1838). Genealogická a heraldická historie obyčejných občanů Velké Británie a Irska . 3 . s. 665–666.
- Roční registr . 1829 . Citováno 18. září 2013 .
- Burke, Edmund (1844). „Šerifové za rok 1844“ . Roční registr : 160 . Citováno 26. ledna 2008 .
- „Č. 20311“ . London Gazette . 31. ledna 1844. s. 347–348.
- „House of Commons Journal“ . Britská historie online . Vyvolány 10 April 2011 .
- „Soley's Orchard: The Bounds and Humphrey Soley“ (PDF) . Citováno 20. září 2013 .
- „PYTTS, Samuel (c.1674-1729), z Kyre Park, Worcs“ . Historie parlamentu online . Vyvolány 3 May 2013 .
- Burke, Edmund (1781–1792). „Roční rejstřík zájmů členů komor Parlamentu“. Roční registr .
- „Procházet sbírku: House of Commons, Journals“ . Britská historie online . 1648–1699 . Vyvolány 8 April je 2016 .
- Návštěva hrabství Worcestershire . 1684.
externí odkazy
- „Historie Worcestershire heraldiky“ .
- „House of Commons Journal“ . Britská historie online . Vyvolány 10 April 2011 .