Interstate 510 - Interstate 510
Mezistátní 510 | ||||
---|---|---|---|---|
I-510 zvýrazněn červeně
| ||||
Informace o trase | ||||
Pomocná trasa I-10 | ||||
Udržuje Louisiana DOTD | ||||
Délka | 4,89 km | |||
Existoval | 1992 – dosud | |||
Hlavní křižovatky | ||||
Jižní konec | LA 47 v New Orleans | |||
Severní konec | I-10 / LA 47 v New Orleans | |||
Umístění | ||||
Farnosti | Orleans | |||
Dálniční systém | ||||
|
Interstate 510 ( I-510 ) je krátká vlečka cesta z Interstate 10 ve východní New Orleans , Louisiana , Spojené státy americké . Běží na jih od Interstate 10, protíná se s americkou dálnicí 90 a končí na výměně Almonaster Boulevard poblíž NASA Michoud Assembly Facility . Od tohoto bodu dálnice pokračuje na jih přes Gulf Intracoastal Waterway / Mississippi River Gulf Outlet na Zeleném mostě .
Mezistátní podnětná trasa je částí Paris Road, silnice v metropolitní oblasti New Orleans táhnoucí se od řeky Mississippi k jezeru Pontchartrain z 19. století. Část označená jako I-510 je zcela na devátém oddělení New Orleans , ačkoli oblast, kterou prochází dálnice, je místně známá jako New Orleans East .
Popis trasy
Interstate 510 je souběžný s Louisiana Highway 47 po celé jeho směrování. Ostruha slouží zařízení NASA, farnímu sídlu sv. Bernarda v Chalmette (ačkoli mezistátní část končí několik mil severně od města, dálnice pokračuje jako Pařížská silnice) a bývalé Six Flags New Orleans .
Interstate 510 východy jsou očíslovány z nadřazené trasy na vzdálený konec, jak je běžné u ostruhových Interstates.
Dějiny
To, co se nakonec stalo I-510, bylo původně navrženo v roce 1970 jako náhrada za Paris Road, ale následně bylo kvůli ekologickým problémům odloženo. Do roku 1981 bylo dokončeno prohlášení o dopadu na životní prostředí a stavba podnětu by měla být zahájena v roce 1985. Projekt za 87 milionů dolarů byl oficiálně přestřižen 13. listopadu 1992. I-510 byl jednou plánován jako součást delší Interstate 410, která by také začlenil Interstate 310 kolem jižní části metropolitní oblasti New Orleans .
Opustit seznam
Celá dálnice je v New Orleans ve farnosti Orleans .
mi | km | Výstup | Destinace | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
0,00 | 0,00 | - | LA 47 na sever - Little Woods | Severní konec; výjezd na sever a vstup na jih; Výjezd I-10 246B | |
1A | I-10 - New Orleans , Slidell | Jihový východ na I-10 západ bez znaménka; Výjezd I-10 246A | |||
1.15 | 1,85 | 1B | Lake Forest Boulevard | ||
2.28 | 3.67 | 2A | USA 90 ( Chef Menteur Highway ) | Podepsáno jako 2A (západ) a 2B (východ) na sever | |
2,91 | 4.68 | 2C | Almonaster Boulevard, To Old Gentilly Road | ||
3,04 | 4,89 | - | LA 47 | Jižní konec | |
1 000 mi = 1 609 km; 1 000 km = 0,621 mi
|
Reference
externí odkazy
Mapa trasy :
Soubor KML ( upravit • nápověda )
|