Seznam stanic RNLI - List of RNLI stations
Stanice Royal National Lifeboat Institution (RNLI) jsou základnami flotily RNLI pátracích a záchranných záchranných člunů, které pokrývají pobřežní vody kolem celých Britských ostrovů a také hlavní vnitrozemské vodní cesty.
Služba byla založena v roce 1824 a je provozována převážně dobrovolníky. Její sídlo je v Poole v Dorsetu a je registrovanou charitativní organizací ve Spojeném království a Irské republice .
Klíč
Typy záchranných člunů
Typy lodí dodávaných na každé stanici a způsoby spouštění se liší v závislosti na místních potřebách. Pokud je k dispozici více než jedna loď, jsou někdy umístěny v samostatných budovách na různých místech ve stejném městě. Současné lodě RNLI spadají do tří širokých skupin:
- Záchranné čluny za každého počasí (ALB): Mersey , Severn , Shannon , Tamar a Trent .
- Pobřežní záchranné čluny (ILB): třída D (IB1) , Atlantic 75 , Atlantic 85 a E
- Vznášedlo: H -třída
Metody spouštění
Hlavní způsoby spouštění jsou:
- Přeprava - ALB nebo ILB je tlačen do vody na kočáru traktorem
- Davit - ALB nebo ILB je spuštěn do vody jeřábem
- Launchway - ILB je ručně tlačen do vody na kočáře
- Kotvící na hladině - ALB nebo ILB je držen ve vodě vedle stanice záchranného člunu nebo poblíž, v takovém případě je k dispozici malý palubní člun, aby k němu posádka dosáhla
- Slipway - ALB klouže po skluzu přímo do vody
- Transportér - vznášedla jsou umístěna v zadní části nákladních vozidel, která je mohou přepravovat a vykládat kamkoli
Regiony
Následující seznamy nezahrnují pláže hlídané plavčíkem, které mají také vlastní vybavení, včetně nafukovacích člunů a jetskis . Informace jsou správné do roku 2009, pokud není uvedeno jinak, a jsou uvedeny jako divizní model RNLI. Pokud je to možné, sleduje trasu ve směru hodinových ručiček kolem pobřeží.
- Severní a východní region-Severovýchodní a východní Anglie (Berwick-upon-Tweed-Burnham-on-Crouch)
- Jihovýchodní region - jižní a jihovýchodní Anglie (Southend on Sea - Swanage)
- Jihozápadní region - Jihozápadní Anglie a Normanské ostrovy (Weymouth - Portishead)
- Wales a západní region - Wales a severozápadní Anglie a ostrov Man (Penarth - Silloth)
- Region Scotland - Skotsko
- Region Irsko - Irská republika a Severní Irsko
Seznam stanic podle rozdělení
Východní divize
Stanice | Umístění | Typy záchranných člunů | Způsob spuštění | Jméno a číslo | |
---|---|---|---|---|---|
Hunstanton | Hunstanton , Norfolk |
Atlantic 85 H-class |
Přepravní vozík |
Spirit of West Norfolk (B-848) Hunstanton Flyer (státní služba č. 45) (H-003) |
|
Wells-next-the-Sea | Wells-next-the-Sea , Norfolk |
Mersey třída D (IB1) |
Kočár Kočár |
Doris M Mann z Ampthill (ON 1161) Peter Wilcox (D-797) |
|
Sheringham | Sheringham , Norfolk | Atlantik 85 | Vozík | The Oddfellows (B-818) | |
Cromer | Cromer , Norfolk |
Tamar D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Lester (ON 1287) George a Muriel (D-734) |
|
Happisburgh | Happisburgh , Norfolk | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Friendly Forester II (B-710) Russell Pickering (D-813) |
|
Great Yarmouth a Gorleston | Gorleston , Norfolk |
Trent Atlantic 75 |
Kotvící na hladině Davit |
Samarbeta (ON 1208) Seahorse IV (B-786) |
|
Lowestoft | Lowestoft , Suffolk | Shannon | Kotvící na hladině | Patsy Knight (ON 1312) | |
Southwold | Southwold , Suffolk | Atlantik 85 | Davit | Annie Tranmer (B-868) | |
Aldeburgh | Aldeburgh , Suffolk | Mersey D -class (IB1) |
Odpalovací dráha pro kočár |
Freddie Cooper (ON 1193) Susan Scott (D-808) |
|
Harwich | Harwich , Essex |
Severn Atlantic 85 |
Kotvící na hladině Davit |
Albert Brown (ON 1202) Tierney Harvey a Sonny Reid (B-907) |
|
Walton a Frinton | Walton-on-the-Naze , Essex | Tamar | Kotvící na hladině | Irene Muriel Rees (ON 1299) | |
Clacton-on-Sea | Clacton-on-Sea , Essex | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
David Porter MPS (B-863) Damarkand IV (D-723) |
|
West Mersea | West Mersea , Essex | Atlantik 85 | Vozík | Just George (B-879) | |
Burnham-on-Crouch | Burnham-on-Crouch , Essex | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Plovoucí loděnice Plovoucí loděnice |
Tony a Robert Prittovi (B-849) David a Barbara Chapmanovi (D-807) |
|
Southend-on-Sea | Southend-on-Sea , Essex | Atlantic 85 Třída D (IB1) Třída D (IB1) Třída H |
Davit Davit Launchway Transporter |
Julia & Angus Wright (B-885) Len Thorne GM DFC (D-818) William Henderson (D-771) Vera Ravine (H-004) |
|
Věž | Victoria Embankment , Londýn |
E-class E -class E -class E -class |
Kotvící na hladině Kotvící na hladině |
The Legacy (E-005) Hurley Burley (E-007) Brawn Challenge (E-009) Hearn Medicine Chest (E-010) |
|
Chiswick | Chiswick , Londýn |
E -class E -class E -class |
Kotvící na hladině Kotvící na hladině |
Chelsea důchodce (E-003) Joan a Kenneth Bellamy (E-006) Dougie a Donna B (E-008) |
|
Teddington | Teddington , Middlesex |
Třída D (IB1) Třída D (IB1) Třída D (IB1) |
Launchway Carriage |
Peter Saw (D-785) Olwen a Tom (D-743)) Spirit of Mortimer (D-648) |
|
Gravesend | Gravesend , Kent | Atlantik 85 | Plovoucí kolébka | Olivová Laura Deare II (B-827) | |
Čirost | Sheerness , Kent | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
George & Ivy Swanson (ON 1211) Buster (D-799) |
|
Whitstable | Whitstable , Kente | Atlantik 85 | Vozík | Lewisco (B-877) | |
Margate | Margate , Kent | Atlantik 85 | Vozík | Pivní festival Peterborough III (Relief Boat) | |
Ramsgate | Ramsgate , Kent | Trent Atlantic 85 |
Kotvící na hladině Davit |
Esme Anderson (ON 1197) Claire and David Delves (B-878) |
|
Walmer | Walmer , Kent | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Odpalovací dráha pro kočár |
Donald McLoughlin (B-808) Duggie Rodbard II (D-794) |
|
Dover | Dover , Kent | Severn | Kotvící na hladině | City of London III (ON 1220) | |
Littlestone-on-Sea | Littlestone-on-Sea , Kent | Atlantik 75 | Vozík | Fred Clarke (B-785) | |
Dungeness | Dungeness , Kent | Shannon | Vozík | The Morrell (ON 1309) | |
Žitný přístav | Rye Harbour , East Sussex | Atlantik 85 | Vozík | Hello Herbie (B-842) | |
Hastings | Hastings , East Sussex | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Richard a Caroline Coltonovi (ON 1335) Daphne May (D-699) |
|
Eastbourne | Eastbourne , East Sussex | Tamar D -class (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Diamond Jubilee (ON 1303) Laurence and Percy Hobbs (D-744) |
|
Nové nebe | Newhaven , East Sussex | Severn | Kotvící na hladině | David & Elizabeth Ackland (ON 1243) | |
Brighton | Brighton , Východní Sussex | Atlantik 85 | Plovoucí dům | Náhodná sklizeň (B-852) | |
Přístav Shoreham | Shoreham-by-Sea , West Sussex | Tamar D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Enid Collett (ON 1295) Joan Woodland (D-704) |
|
Littlehampton | Littlehampton , West Sussex | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Renée Sherman (B-891) Ray of Hope (D-769) |
|
Selsey | Selsey , West Sussex | Shannon D -class (IB1) |
Odpalovací dráha pro kočár |
Denise a Eric (ON 1327) Betty a Thomas Moore (D-691) |
|
Haylingův ostrov | Hayling Island , Hampshire | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Derrick Battle (B-829) Jacob (D-779) |
|
Portsmouth | Portsmouth , Hampshire | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Odpalovací dráha pro kočár |
Norma T (B-846) Brianova hrdost (D-716) |
|
Bembridge | Bembridge , Isle of Wight | Tamar D -class (IB1) |
skluz Launchway |
Alfred Albert Williams (ON 1297) Norman Harvey (D-778) |
|
Krávy | Cowes , Isle of Wight | Atlantik 85 | Skluz | Sheena Louise (B-859) | |
Yarmouth | Yarmouth , Isle of Wight | Severn | Kotvící na hladině | Eric & Susan Hiscock (ON 1249) | |
Calshot | Calshot , Hampshire | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Vozík |
Max. Stěny (B-860) Willett (D-748) |
|
Lymington | Lymington , Hampshire | Atlantik 85 | Vozík | David Bradley (B-882) |
Jižní divize
Stanice | Umístění | Typy záchranných člunů | Způsob spuštění | Jméno a číslo | |
---|---|---|---|---|---|
Mudeford | Mudeford , Dorset | Atlantik 85 | Vozík | Mudeford Servant (B-806) | |
Poole | Poole , Dorset | Atlantik 85 | Plovoucí loděnice | Sgt. Bob Martin (státní služba č. 50) (B-826) | |
Swanage | Swanage , Dorset |
Shannon třída D (IB1) |
skluz Launchway |
George Thomas Lacy (ON 1320) Jack Cleare (D-613) |
|
Weymouth | Weymouth , Dorset |
Severn Atlantic 75 |
Kotvící na vodě Launchway |
Ernest & Mabel Braemar (B-774) |
|
Lyme Regis | Lyme Regis , Dorset | Atlantik 85 | Vozík | Spirit of Loch Fyne (B-857) | |
Alderney | Braye Harbour , Alderney |
Trent D -class (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Roy Barker I (ON 1199) | |
Svatý Helier | St. Helier , Jersey | Atlantik 85 | Kotvící na hladině Kotvící na hladině |
David Page (B-816) George Sullivan (ON 1292) |
|
Svatá Kateřina | St. Martin , Jersey | Atlantik 85 | Vozík | Eric W Wilson (B-841) | |
Přístav svatého Petra | St. Peter Port , Guernsey | Severn | Kotvící na hladině | Spirit of Guernsey (ON 1203) | |
Exmouth | Exmouth , Devone |
Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
R. a J. Welburn (ON 1310) George Bearman (D-669) |
|
Teignmouth | Teignmouth , Devon | Atlantik 85 | Vozík | Dvě Annes (B-809) | |
Torbay | Brixham , Devon | Třída Severn D (IB1) |
Kotvící na vodě Launchway |
Alec & Christina Dykes John William Hirst (D-651) |
|
Šipka | Dartmouth , Devon |
Třída D (IB1) Atlantik 75 |
Kočár kotvící na hladině |
Dudley Jane (D-838) Joan Bate (B-794) |
|
Salcombe | Salcombe , Devon | Tamar Atlantic 85 |
Kotvící na vodě Launchway |
The Baltic Exchange III (ON 1289) Gladys Hilda Mustoe (B-905) |
|
Plymouth | Plymouth , Devone | Severn Atlantic 85 |
Kotvící na hladině Plovoucí kolébka |
Sybil Mullen Glover ?? (B-908) |
|
Looe | Looe , Cornwall | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Sheila & Dennis Tongue II (B-894) Ollie Naismith (D-741) |
|
Fowey | Fowey , Cornwall | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na vodě Launchway |
Maurice & Joyce Hardy (ON 1222) Olive Mary (D-817) |
|
Falmouth | Falmouth , Cornwall | Severn Atlantic 75 |
Kotvící vedle Launchway |
Richard Cox Scott Eve Pank (B-756) |
|
Ještěrka | Ještěrka , Cornwall | Tamar | Skluz | Rose (ON 1300) | |
Penlee | Newlyn , Cornwall | Severn Atlantic 85 |
Kotvící na hladině Aquadock |
Ivan Ellen Mollie a Ivor Dent (B-893) |
|
Sennen Cove | Sennen Cove , Cornwall | Tamar D -class (IB1) |
Slipway Slipway |
City of London III (ON 1294) Amy Brown (D-763) |
|
St Mary's | St. Mary's , Isles of Scilly | Severn | Kotvící na hladině | Whiteheads | |
St Ives | St. Ives , Cornwall | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Nora Stachura Donald Dean (D-803) |
|
Svatá Anežka | St. Agnes , Cornwall | Třída D (IB1) | Vozík | XKalibur (D-787) | |
Newquay | Newquay , Cornwall | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Gladys Mildred (B-821) Enid Mary (D-773) |
|
Padstow | Padstow , Cornwall | Tamar | Skluz | Spirit of Padstow (ON 1283) | |
Skála | Skála , Cornwall | Třída D (IB1) | Vozík | Rusper II (D-772) | |
Port Isaac | Port Isaac , Cornwall | Třída D (IB1) | Vozík | Copeland Bell (D-707) | |
Bude | Bude , Cornwall | Třída D (IB1) | Vozík | George Bird (D-756) | |
Clovelly | Clovelly , Devone | Atlantik 85 | Vozík | Toby Rundle (B-871) | |
Appledore | Appledore , Devone | Tamar Atlantic 85 |
Kotvící vodní plavidlo |
Mollie Hunt (ON1296) Glaneley (B-861) |
|
Ilfracombe | Ilfracombe , Devone | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Vysoká nadace Barryho a Peggyho (ON1316) Deborah Brown II (D-717) |
|
Minehead | Minehead , Somerset | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Richard a Elizabeth Deaves (B-824) Christine (D-712) |
|
Burnham-on-Sea | Burnham-on-Sea , Somerset | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Doris Day a Brian (B-914) Burnham Reach (D-801) |
|
Weston-super-Mare | Weston-super-Mare , Severní Somerset | Atlantic 75 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Coventry & Warwickshire (B-769) Anna Stock II (D-696) |
|
Portishead | Portishead, Severní Somerset | Atlantik 85 | Vozík | My Lady Anne (B-884) |
Západní divize
Stanice | Umístění | Typy záchranných člunů | Způsob spuštění | Jméno a číslo | |
---|---|---|---|---|---|
Penarth | Penarth , Vale of Glamorgan |
Atlantic 85 D-class (IB1) |
Kočár Kočár |
Maureen Lilian (B-839) Spirit of Penarth II (D-822) |
|
Barry Dock | Barry , Vale of Glamorgan |
Trent třída D (IB1) |
Kotvící na hladině Aquadock |
Vnitřní kolo II (ON 1245) Frances Mary Corscaden (D-820) |
|
Porthcawl | Porthcawl , Bridgend | Atlantic 85 D-class (IB1) |
Vozík |
Rose Of The Shires (B-832) Jean Ryall (D-714) |
|
Port Talbot | Port Talbot , Neath Port Talbot | Třída D (IB1) | Vozík | Nigel Martin Spender (D-713) | |
Mumláni | Mumlá , Swansea |
Třída D třídy Tamar (IB1) |
Skluzový vozík |
Roy Barker IV (ON 1307) Mark Lott (D-764) |
|
Horton a Port Eynon | Horton , Swansea | Třída D (IB1) | Vozík | Barbara Jane (D-824) | |
Burry Port | Burry Port , Carmarthenshire |
Atlantic 85 D-class (IB1) |
Kočár Kočár |
Missus Barrie (B-915) Diane Hilary (D-749) |
|
Tenby | Tenby , Pembrokeshire | Tamar D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Haydn Miller (ON 1281) Georgina Taylor (D-727) |
|
Úhel | Úhel , Pembrokeshire | Tamar D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Mark Mason (ON 1291) Super GII (D-776) |
|
Malé a široké útočiště | Broad Haven , Pembrokeshire | Třída D (IB1) | Vozík | Jack a Edith May (D-766) | |
St. Davids | St David's , Pembrokeshire | Tamar D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Norah Wortley (ON 1306) Myrtle & Trevor Gurr (D-704) |
|
Fishguard | Fishguard , Pembrokeshire | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na vodě Launchway |
Modrý Peter VII (ON 1198) Edward Arthur Richardson (D-789) |
|
Svetr | Cardigan , Ceredigion |
Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Albatross (B-871) Elsie Ida Meade (D-709) |
|
New Quay | New Quay , Ceredigion |
Mersey D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Frank a Lena Cliffordovi ze Stourbridge (ON 1172) Audrey LJ (D-754) |
|
Aberystwyth | Aberystwyth , Ceredigion | Atlantik 85 | Vozík | Duch přátelství (B-822) | |
Borth | Borth , Ceredigion | Třída D (IB1) | Vozík | Geoffrey Scott (D-760) | |
Aberdovey | Aberdyfi . Gwynedd | Atlantik 85 | Vozík | Hugh Miles (B-896) | |
Barmouth | Barmouth , Gwynedd | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Ella Larsen (ON 1337) Craig Steadman (D-814) |
|
Criccieth | Criccieth , Gwynedd | Atlantic 85 Arancia IRB (A-76) |
Vozík | Doris Joan (B-823) | |
Pwllheli | Pwllheli , Gwynedd | Mersey D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Lilly a Vincent Anthony (ON 1168) Robert J. Wright (D-811) |
|
Abersoch | Abersoch , Gwynedd | Atlantik 85 | Vozík | Peter a Ann Setten (B-886) | |
Porthdinllaen | Porthdinllaen , Gwynedd | Tamar | Skluz | John D. Spicer (ON 1304) | |
Zátoka Trearddur | Trearddur , Anglesey | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Hereford Endeavour (B-847) Clive a Imelda Rawlings (D-753) |
|
Holyhead | Holyhead , Anglesey |
Třída Severn D (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Angel of Holyhead (D-654) Mary and Archie Hooper (D-791) |
|
Moelfre | Moelfre , Anglesey | Tamar D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Kiwi (ON 1305) Enfys (D-689) |
|
Beaumaris | Beaumaris , Anglesey | Atlantik 85 | Vozík | Annette Mary Liddington (B-838) | |
Conwy | Conwy , Conwy | Třída D (IB1) | Vozík | May-Bob (D-765) | |
Llandudno | Llandudno , Conwy | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
William F. Yates (ON 1325) Dr. Barbara Saunderson (D-793) |
|
Rhyl | Rhyl , Denbighshire | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Anthony Kenneth Heard (ON 13-34) Mary Maxwell (D-770) |
|
Pazourek | Flint, Flintshire , Flintshire | Třída D (IB1) | Vozík | The Lady Barbara (D-795) | |
Ramsey | Ramsey , ostrov Man | Mersey | Vozík | Ann a James Ritchie (ON 1171) | |
Douglas | Douglas , Ostrov Man | Třída Tyne | Skluz | Sir William Hillary (ON 1147) | |
Port St Mary | Port St Mary , Ostrov Man | Trent D -class (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Gough Ritchie II (ON 1234) Spirit of Leicester (D-742) |
|
Port Erin | Port Erin , Ostrov Man | Atlantik 85 | Skluz | Muriel a Leslie (B-815) | |
Kůra | Peel , ostrov Man | Mersey | Vozík | Ruby Clery (ON 1181) |
Severní divize
Stanice | Umístění | Typy záchranných člunů | Způsob spuštění | Jméno a číslo | |
---|---|---|---|---|---|
West Kirby | West Kirby , Wirral | Třída D (IB1) | Vozík | Seahorse (D-751) | |
Hoylake | Hoylake , Wirral |
Shannon H-třída |
Přepravní vozík |
Edmund Hawthorn Micklewood (ON 1313) '(B-837) Hurley Spirit (H-005) |
|
Nový Brighton | New Brighton , Wirral | Atlantik 85 | Vozík | Charles Dibdin (státní služba č. 51) ' | |
Lytham St Annes | Lytham St Annes , Lancashire | Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Barbara Anne (ON 1331) Moam (D-800) |
|
Blackpool | Blackpool , Lancashire |
Atlantic 85 D -class (IB1) D -class (IB1) |
Kočár Kočár Kočár |
William a Eleanor (B-867) Basil Eric Brooks (D-732) Eileen Mary George (D-729) |
|
Fleetwood | Fleetwood , Lancashire |
Shannon D -class (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
Kenneth James Pierpoint (ON 1156) Mary Elizabeth Barnes (D-719) |
|
Morecambe | Morecambe , Lancashire |
Třída H Třída D (IB1) |
Přepravní vozík |
Hurley Flyer (H-002) Margaret Mary Timpany (D-722) |
|
Kolečko | Barrow-in-Furness , Cumbria |
Tamar D -class (IB1) |
Skluz Davit |
Grace Dixon (ON 1288) Vision of Tamworth (D-733) |
|
St včely | St Bees , Cumbria | Atlantik 85 | Vozík | Joy Morris MBE (B-831) | |
Workington | Workington , Cumbria |
Shannon D -class (IB1) |
Davitský kočár |
Dorothy May White (ON 1326) John F. Mortimer (D-767) |
|
Silloth | Silloth , Cumbria | Atlantik 85 | Vozík | Elaine a Don Wilkinsonovi (B-828) | |
Berwick-upon-Tweed | Berwick-upon-Tweed , Northumberland | Mersey D -class (IB1) |
Skluz Davit |
Joy a Charles Beeby (ON 1191) Vi & Charles Hogbin (D-777) |
|
Námořní domy | Seahouses , Northumberland | Mersey D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Grace Darling (ON 1173) Peter Downes (D-686) |
|
Craster | Craster , Northumberland | Třída D (IB1) | Vozík | Joseph Hughes (D-703) | |
Amble | Amble , Northumberland |
Shannon D -class (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
Elizabeth a Leonard (ON 1323) Mildred Holcroft (D-736) |
|
Newbiggin | Newbiggin , Northumberland | Atlantik 85 | Vozík | Richard Wake Burdon (B-864) | |
Blyth | Blyth , Northumberland | Třída D (IB1) | Vozík | Alan a Amy (D-746) | |
Cullercoats | Cullercoats , Tyne a Wear | Atlantik 85 | Vozík | Hylton Burdon (B-811) | |
Tynemouth | Tynemouth , Tyne a Wear |
Třída Severn D (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
Spirit of Northumberland (ON 1242) Mark Noble (D-693) |
|
Sunderland | Sunderland , Tyne a Wear | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Davitský kočár |
Wolseley (B-817) Myjo (D-747) |
|
Hartlepool | Hartlepool , hrabství Durham |
Trent Atlantic 85 |
Kotvící na vodě Launchway |
Betty Huntbatch (ON 1274) Solihull (B-881) |
|
Červené auto | Redcar , Severní Yorkshire | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Leicester Challenge III (B-859) Eileen May Loach-Thomas (D-786) |
|
Staithes a Runswick | Staithes , Severní Yorkshire | Atlantik 85 | Vozík | Sheila & Dennis Tongue III (B-897) | |
Whitby | Whitby , Severní Yorkshire | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
George and Mary Webb (ON 1212) Warter Priory (D-810) |
|
Scarborough | Scarborough , Severní Yorkshire |
Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Frederick William Plaxton (ON 1322) John Wesley Hillard III (D-724) |
|
Filey | Filey , Severní Yorkshire | Mersey Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Keep Fit Association (ON 1170) Braund (D-728) |
|
Flamborough | Flamborough , East Riding of Yorkshire | Atlantik 85 | Vozík | Elizabeth Jane Palmer (B-820) | |
Bridlington | Bridlington , East Riding of Yorkshire |
Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Antony Patrick Jones (ON 1329) Windsor Spirit (D-721) |
|
Withernsea | Withernsea , East Riding of Yorkshire | Třída D (IB1) | Vozík | Henley Eight (D-701) | |
Humber | Spurn Point , East Riding of Yorkshire (jediná záchranná stanice RNLI All Weather s posádkou na plný úvazek). | Severn | Kotvící na hladině | Pride of the Humber (ON 1216) | |
Cleethorpes | Cleethorpes , Lincolnshire | Třída D (IB1) | Vozík | James Burgess II (D-757) | |
Mablethorpe | Mablethorpe , Lincolnshire | Atlantic 85 D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Jacqueline Saville (B-887) Stanley Whiteley Chadwick (D-790) |
|
Skegness | Skegness , Lincolnshire |
Shannon D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Joel a April Grunhill (ON 1324) Marie Theresa Bertha Barrass (D-792) |
Skotská divize
Stanice | Umístění | Typy záchranných člunů | Způsob spuštění | Jméno a číslo | |
---|---|---|---|---|---|
Kippford | Kippford , Dumfries a Galloway | Třída D (IB1) | Vozík | Catherine (D-718) | |
Kirkcudbright | Kirkcudbright , Dumfries a Galloway | Atlantik 85 | Skluz | Sheila Stenhouse (B-814) | |
Portpatrick | Portpatrick , Dumfries a Galloway | Tamar | Kotvící na hladině | John Buchanan Barr (ON 1301) | |
Stranraer | Stranraer , Dumfries a Galloway | Třída D (IB1) | Vozík | Stranraer Savior (státní služba č. 49) (D-697) | |
Girvan | Girvan , Ayrshire | Shannon | Kotvící na hladině | Elizabeth a Gertrude Allan (ON 1330) | |
Troon | Troon , Ayrshire |
Trent D -class (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Jim Moffat (ON 1275) Telford Shopping Center (D-684) |
|
Largs | Largs , Ayrshire | Atlantik 85 | Vozovka | RA Wilson (B-854) | |
Helensburgh | Helensburgh , Argyll a Bute | Atlantik 85 | Odpalovací rampa | Angus a Muriel Mackayovi (B-903) | |
Tighnabruaich | Tighnabruaich , Argyll a Bute | Atlantik 85 | Vozík | James a Helen Masonovi (B-862) | |
Campbeltown | Campbeltown , Argyll a Bute |
Třída Severn D (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Ernest a Mary Shaw (ON 1241) Alastair Greenlees (D-737) |
|
Arran | Lamlash , Isle of Arran | Atlantik 85 | Vozík | Rachael Hedderwick (B-876) | |
Tobermory | Tobermory , Argyll a Bute | Severn | Kotvící na hladině | Elizabeth Fairlie Ramsay (ON 1270) | |
Oban | Oban , Argyll a Bute | Trent | Kotvící na hladině | Mora Edith MacDonald (ON 1227) | |
Islay | Islay , Argyll a Bute | Severn | Kotvící na hladině | Helmut Schroder z Dunlossit II (ON 1219) | |
Mallaig | Mallaig , Highland | Severn | Kotvící na hladině | Henry Alston Hewat (ON 1250) | |
Ostrov Barra | Barra , Vnější Hebridy | Severn | Kotvící na hladině | Edna Windsor (ON 1230) | |
Kyle z Lochalshu | Kyle z Lochalsh , Highland | Atlantik 85 | Vozík | Duch Freda Olsena (B-856) | |
Portree | Portree , Highland | Trent | Kotvící na hladině | Stanley Watson Barker (ON 1214) | |
Leverburgh | Leverburgh , Harris | Shannon | Kotvící na hladině | Stella a Humfrey Berkeley (??) | |
Lochinver | Lochinver , Sutherland | Severn | Kotvící na hladině | Julian a Margaret Leonardovi (ON 1271) | |
Stornoway | Stornoway , Vnější Hebridy | Severn | Kotvící na hladině | Tom Sanderson (ON 1238) | |
Thurso | Thurso , Vysočina | Severn | Kotvící na hladině | The Taylors (ON 1273) | |
Longhope | Longhope , Orkneje | Tamar | Kotvící na hladině | Helen Comrie (ON 1284) | |
Kirkwall | Kirkwall , Orkneje | Severn | Kotvící na hladině | Margaret Foster (ON 1231) | |
Stromness | Stromness , Orkneje | Severn | Kotvící na hladině | Violet, Dorothy a Kathleen (ON 1236) | |
Lerwick | Lerwick , Shetlandy | Severn | Kotvící na hladině | Michael a Jane Vernonovi (ON 1221) | |
Aith | Aith , Shetlandy | Severn | Kotvící na hladině | Charles Lidbury (ON 1232) | |
Knot | Wick , Highland | Trent | Kotvící na hladině | Roy Barker II (ON 1224) | |
Invergordon | Invergordon , Highland | Trent | Kotvící na hladině | Douglas Aikman Smith (ON 1206) | |
Kessock | North Kessock , Highland | Atlantik 85 | Vozík | Robert a Isobel Mowatovi (B-872) | |
Loch Ness | Loch Ness , Highland | Atlantik 85 | Plovoucí kolébka | Sheila + Dennis Tongue IV (B-902) | |
Buckie | Buckie , Morayi | Severn | Kotvící na hladině | William Blannin (ON 1268) | |
Macduff | Macduff , Aberdeenshire | Atlantik 85 | Mobilní davit | Lydia Macdonald (B-804) | |
Fraserburgh | Fraserburgh , Aberdeenshire | Trent | Kotvící na hladině | Willie & May Gall (ON 1259) | |
Peterhead | Peterhead , Aberdeenshire | Tamar | Kotvící na hladině | The Misses Robertson of Kintail (ON 1282) | |
Aberdeen | Aberdeen , Aberdeenshire | Třída Severn D (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
Bon Accord (ON 1248) James Bissett Simpson (D-694) |
|
Montrose | Montrose , Angusi |
Shannon D -class (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
Ian Grant Smith (ON 1317) Nigel A Kennedy (D-764) |
|
Arbroathe | Arbroath , Angusi | Mersey D -class (IB1) |
skluz Launchway |
Inchcape (ON 1194) Duncan Fergusson (D-621) |
|
Broughty Ferry | Broughty Ferry , Dundee | Trent D -class (IB1) |
Kotvící vodní skluzavka |
Elizabeth Glamis (ON 1252) Sheila Barrie (D-698) |
|
Anstruther | Anstruther , Fife | Mersey D -class (IB1) |
Kočár Kočár |
Kingdom of Fife (ON 1174) Akira (D-802) |
|
Kinghorn | Kinghorn , Fife | Atlantik 85 | Vozík | Tommy Niven (B-836) | |
Queensferry | South Queensferry , Edinburgh | Atlantik 85 | Vozík | Jimmy Cairncross (B-851) | |
Severní Berwick | North Berwick , East Lothian | Třída D (IB1) | Vozík | Evelyn M (D-758) | |
Dunbar | Dunbar , East Lothian | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na hladině Davit |
John Neville Taylor (ON 1266) Jimmy Miff (D-708) |
|
Eyemouth | Eyemouth , Berwickshire | Trent | Kotvící na hladině | Barclaycard Crusader (ON 1209) |
Irská divize
Stanice | Umístění | Typy záchranných člunů | Způsob spuštění | Jméno a číslo | |
---|---|---|---|---|---|
Portrush | Portrush , hrabství Antrim |
Severn třída D (IB1) |
Kotvící vodní skluzavka |
William Gordon Burr (ON 1257) David Roulston (státní služba č. 52) (D-738) |
|
Red Bay | Red Bay , hrabství Antrim | Atlantik 75 | Vozík | Geoffrey Charles (B-843) | |
Larne | Larne , hrabství Antrim |
Trent D -class (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Dr. John McSparran (ON 1246) Terry (D-783) |
|
Bangor | Bangor , hrabství Down | Atlantik 85 | Vozík | Jessie Hillyard (B-805) | |
Donaghadee | Donaghadee , hrabství Down | Trent | Kotvící na hladině | Saxon (ON 1267) | |
Portaferry | Portaferry , hrabství Down | Atlantik 85 | Vozík | Modrý Peter V (B-833) | |
Newcastle | Newcastle , hrabství Down |
Mersey D -class (IB1) |
Kočár ? |
Eleanor a Bryant Girling (ON 1188) Aldergrove II (D-637) |
|
Kilkeel | Kilkeel , hrabství Down | Atlantik 85 | Davit | Frank William Walton (B-812) | |
Clogherova hlava | Clogherhead , hrabství Louth | Shannon | Vozík | Michael O'Brien (ON 1338) | |
Skerries | Skerries , hrabství Dublin | Atlantik 85 | Vozík | Louis Simson (B-866) | |
Howth | Howth , hrabství Dublin | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na vodě Launchway |
Roy Barker III (B-1258) Aideen Cresswell (D-796) |
|
Dún Laoghaire | Dún Laoghaire , hrabství Dublin | Trent D -class (IB1) |
Kotvící na vodě Launchway |
Anna Livia (ON 1200) Realt na Mara (D-731) |
|
Wicklow | Wicklow , hrabství Wicklow |
Tyne D -class (IB1) |
Skluzový vozík |
Annie Blaker (ON 1153) [47-035] Dennis-Audrey (D-806) |
|
Arklow | Arklow , hrabství Wicklow | Trent | Kotvící na hladině | Ger Tigchelaar (ON 1223) | |
Courtown | Courtown , hrabství Wexford | Třída D (IB1) | Odpalovací rampa | Caird An Chuain (D-711) | |
Wexfordu | Wexford , hrabství Wexford | Třída D (IB1) | Vozík | Alfred William Newman (D-782) | |
Přístav Rosslare | Přístav Rosslare , hrabství Wexford | Severn | Kotvící na hladině | Donald a Barbara Broadheadovi (ON 1276) | |
Kilmore Quay | Kilmore Quay , hrabství Wexford | Tamar | Kotvící na hladině | Killarney (ON 1298) | |
Fethard | Fethard-on-Sea , hrabství Wexford | Třída D (IB1) | Vozík | Naomh Dubhan (D-819) | |
Dunmore East | Dunmore East , hrabství Waterford | Trent | Kotvící na hladině | Elizabeth a Ronald (ON 1215) | |
Tramore | Tramore , hrabství Waterford | Třída D (IB1) | Vozík | Nákup Isabelly (D-781) | |
Helvick Head | Helvick Head , hrabství Waterford | Atlantik 85 | Odpalovací rampa | Robert Armstrong (B-873) | |
Youghal | Youghal , hrabství Cork | Atlantik 85 | Vozík | Gordon a Phil (B-890) | |
Ballycotton | Ballycotton , hrabství Cork | Trent | Kotvící na hladině | Austin Lidbury (ON 1233) | |
Crosshaven | Crosshaven , hrabství Cork | Atlantik 85 | Davit | John a Janet (B-892) | |
Kinsale | Kinsale , hrabství Cork | Atlantik 85 | Kotvící na hladině | ?? (B-909) | |
Courtmacsherry Harbour | Courtmacsherry , hrabství Cork | Trent | Kotvící na hladině | Frederick Storey Cockburn (ON 1205) | |
Baltimore | Baltimore , hrabství Cork |
Tamar Atlantic 85 |
Kotvící vodní plavidlo |
Alan Massey (ON 1302) Rita Daphne Smyth (B-910) |
|
Castletownbere | Castletownbere , hrabství Cork | Severn | Kotvící na hladině | Annette Hutton (ON 1277) | |
Union Hall | Union Hall , hrabství Cork | Atlantik 75 | Vozík | Námořní národ (B-767) | |
Valentia | Ostrov Valentia , hrabství Kerry | Severn | Kotvící na hladině | John a Margaret Doig (ON 1218) | |
Fenit | Fenit , hrabství Kerry | Trent | Kotvící na hladině | Robert Hywell Jones Williams (ON 1239) | |
Kilrush | Kilrush , hrabství Clare | Atlantik 85 | Vozík | Edith Louise Eastwick (B-844) | |
Lough Derg | Dromineer , Lough Derg , hrabství Tipperary | Atlantik 75 | Kotvící na hladině | Elsinore (B-781) | |
Aranské ostrovy | Aranovy ostrovy , hrabství Galway | Severn | Kotvící na hladině | David Kirkaldy (ON 1217) | |
Galway | Galway , hrabství Galway | Atlantik 85 | Davit | Binny (B-853) | |
Clifden | Clifden , hrabství Galway | Atlantik 85 Shannon |
Kočár kotvící na hladině |
Joyce King (B-869) Brianne Aldington (ON 1328) |
|
Ostrov Achill | Cloghmore , hrabství Mayo | Trent | Kotvící na hladině | Sam a Ada Moody (ON 1240) | |
Ballyglass | Ballyglass , hrabství Mayo | Třída Severn D (IB1) |
Kotvící vodní plavidlo |
Bryan a Gordon (ON 1235) The Western (D-687) |
|
Sligo Bay | Rosses Point , hrabství Sligo | Atlantik 85 | Vozík | Sheila & Dennis Tongue (B-888 | |
Bundoran | Bundoran , hrabství Donegal | Atlantik 85 | Vozík | William Henry Liddington (B-834) | |
Enniskillen | Enniskillen , hrabství Fermanagh | Atlantic 85 Rescue WaterCraft |
Kočár Kočár |
John a Jean Lewis (B-912) Romeo One |
|
Carrybridge | Carrybridge , hrabství Fermanagh | Atlantik 85
Záchranné vodní plavidlo |
ILB - Přeprava
RWC - Přeprava |
ILB -Douglas, Euen a Kay Richards (B -904 )
RWC - Romeo 2 |
|
Arranmore | Arranmore , hrabství Donegal | Severn | Kotvící na hladině | Myrtle Maud (ON 1244) | |
Lough Swilly | Buncrana , hrabství Donegal | Shannon Atlantic 85 |
Kotvící vodní plavidlo |
Derek Bullivant (ON 1315) Minnie a Ernest George Barry (B-819) |