Výbor
|
Židle
|
Žebříček členů
|
Ref
|
|
Podvýbor
|
|
Zemědělství
|
David Scott (D-GA)
|
Glenn Thompson (R-PA)
|
|
|
Biotechnologie, zahradnictví a výzkum
|
Stacey Plaskett (D-VI)
|
Jim Baird (R-IN)
|
|
Komoditní burzy, energie a úvěry
|
Antonio Delgado (D-NY)
|
Michelle Fischbach (R-MN)
|
Ochrana a lesnictví
|
Abigail Spanberger (D-VA)
|
Doug LaMalfa (R-CA)
|
Obecné zemědělské komodity a řízení rizik
|
Cheri Bustos (D-IL)
|
Austin Scott (R-GA)
|
Živočišná výroba a zahraniční zemědělství
|
Jim Costa (D-CA)
|
Dusty Johnson (R-SD)
|
Výživa, dohled a operace oddělení
|
Jahana Hayes (D-CT)
|
Don Bacon (R-NE)
|
Prostředky
|
Rosa DeLauro (D-CT)
|
Kay Granger (R-TX)
|
|
|
Zemědělství, rozvoj venkova, správa potravin a léčiv a související agentury
|
Sanford Bishop (D-GA)
|
Jeff Fortenberry (R-NE)
|
|
Obchod, spravedlnost, věda a související agentury
|
Matt Cartwright (D-PA)
|
Robert Aderholt (R-AL)
|
Obrana
|
Betty McCollum (D-MN)
|
Ken Calvert (R-CA)
|
Rozvoj energetiky a vody a související agentury
|
Marcy Kaptur (D-OH)
|
Mike Simpson (R-ID)
|
Finanční služby a veřejná správa
|
Mike Quigley (D-IL)
|
Steve Womack (R-AR)
|
Vnitřní bezpečnost
|
Lucille Roybal-Allard (D-CA)
|
Chuck Fleischmann (R-TN)
|
Interiér, životní prostředí a související agentury
|
Chellie Pingree (D-ME)
|
David Joyce (R-OH)
|
Práce, zdraví a lidské služby, vzdělávání a související agentury
|
Rosa DeLauro (D-CT)
|
Tom Cole (R-OK)
|
Legislativní větev
|
Tim Ryan (D-OH)
|
Jaime Herrera Beutler (R-WA)
|
Vojenská výstavba, záležitosti veteránů a související agentury
|
Debbie Wasserman Schultz (D-FL)
|
John Carter (R-TX)
|
Státní, zahraniční operace a související programy
|
Barbara Lee (D-CA)
|
Hal Rogers (R-KY)
|
Doprava, bydlení a rozvoj měst a související agentury
|
David Price (D-NC)
|
Mario Díaz-Balart (R-FL)
|
Ozbrojené služby
|
Adam Smith (D-WA)
|
Mike Rogers (R-AL)
|
|
|
Kybernetické, inovativní technologie a informační systémy
|
Jim Langevin (D-RI)
|
Jim Banks (R-IN)
|
|
Inteligence a speciální operace
|
Ruben Gallego (D-AZ)
|
Trent Kelly (R-MS)
|
Vojenský personál
|
Jackie Speier (D-CA)
|
Mike Gallagher (R-WI)
|
Připravenost
|
John Garamendi (D-CA)
|
Doug Lamborn (R-CO)
|
Síly síly a projekce
|
Joe Courtney (D-CT)
|
Rob Wittman (R-VA)
|
Strategické síly
|
Jim Cooper (D-TN)
|
Mike Turner (R-OH)
|
Taktické vzdušné a pozemní síly
|
Donald Norcross (D-NJ)
|
Vicky Hartzler (R-MO)
|
Rozpočet
|
John Yarmuth (D-KY)
|
Jason Smith (R-MO)
|
|
Vzdělání a práce
|
Bobby Scott (D-VA)
|
Virginia Foxx (R-NC)
|
|
|
Občanská práva a lidské služby
|
Suzanne Bonamici (D-OR)
|
Russ Fulcher (R-ID)
|
|
Rané dětství, základní a střední vzdělávání
|
Gregorio Sablan (I-MP)
|
Burgess Owens (R-UT)
|
Zdraví, zaměstnanost, práce a důchody
|
Mark DeSaulnier (D-CA)
|
Rick Allen (R-GA)
|
Investice do vysokoškolského vzdělávání a pracovní síly
|
Frederica Wilson (D-FL)
|
Greg Murphy (R-NC)
|
Ochrana pracovní síly
|
Alma Adams (D-NC)
|
Fred Keller (R-PA)
|
Energetika a obchod
|
Frank Pallone (D-NJ)
|
Cathy McMorris Rodgers (R-WA)
|
|
|
Komunikace a technologie
|
Mike Doyle (D-PA)
|
Bob Latta (R-OH)
|
|
Ochrana spotřebitele a obchod
|
Jan Schakowsky (D-IL)
|
Gus Bilirakis (R-FL)
|
Energie
|
Bobby Rush (D-IL)
|
Fred Upton (R-MI)
|
Životní prostředí a změna klimatu
|
Paul Tonko (D-NY)
|
David McKinley (R-WV)
|
Zdraví
|
Anna Eshoo (D-CA)
|
Brett Guthrie (R-KY)
|
Dohled a vyšetřování
|
Diana DeGette (D-CO)
|
Morgan Griffith (R-VA)
|
Etika
|
Ted Deutch (D-FL)
|
Jackie Walorski (R-IN)
|
|
|
Vyšetřování
San Nicolas |
Darren Soto (D-FL)
|
Jackie Walorski (R-IN)
|
|
Finanční služby
|
Maxine Waters (D-CA)
|
Patrick McHenry (R-NC)
|
|
|
Umělá inteligence (pracovní skupina)
|
Bill Foster (D-IL)
|
Anthony Gonzalez (R-OH)
|
|
Ochrana spotřebitele a finanční instituce
|
Ed Perlmutter (D-CO)
|
Blaine Luetkemeyer (R-MO)
|
Rozmanitost a začlenění
|
Joyce Beatty (D-OH)
|
Ann Wagner (R-MO)
|
Finanční technologie (pracovní skupina)
|
Stephen Lynch (D-MA)
|
Warren Davidson (R-OH)
|
Bydlení, komunitní rozvoj a pojištění
|
Emanuel Cleaver (D-MO)
|
French Hill (R-AR)
|
Ochrana investorů, podnikání a kapitálové trhy
|
Brad Sherman (D-CA)
|
Bill Huizenga (R-MI)
|
Národní bezpečnost, mezinárodní rozvoj a měnová politika
|
Jim Himes (D-CT)
|
Andy Barr (R-KY)
|
Dohled a vyšetřování
|
Al Green (D-TX)
|
Tom Emmer (R-MN)
|
Zahraniční styky
|
Gregory Meeks (D-NY)
|
Mike McCaul (R-TX)
|
|
|
Afrika, globální zdraví, globální lidská práva a mezinárodní organizace
|
Karen Bass (D-CA)
|
Chris Smith (R-NJ)
|
|
Asie, Pacifik, Střední Asie a nešíření
|
Ami Bera (D-CA)
|
Steve Chabot (R-OH)
|
Evropa, energetika, životní prostředí a kybernetika
|
Bill Keating (D-MA)
|
Brian Fitzpatrick (R-PA)
|
Mezinárodní rozvoj, mezinárodní organizace a globální sociální dopad společnosti
|
Joaquin Castro (D-TX)
|
Nicole Malliotakis (R-NY)
|
Blízký východ, severní Afrika a globální boj proti terorismu
|
Ted Deutch (D-FL)
|
Joe Wilson (R-SC)
|
Západní polokoule, civilní bezpečnost, migrace a mezinárodní hospodářská politika
|
Albio Sires (D-NJ)
|
Mark Green (R-TN)
|
Vnitřní bezpečnost
|
Bennie Thompson (D-MS)
|
John Katko (R-NY)
|
|
|
Zabezpečení hranic, usnadnění a operace
|
Nanette Barragán (D-CA)
|
Clay Higgins (R-LA)
|
|
Kybernetická bezpečnost, ochrana infrastruktury a inovace
|
Yvette Clarke (D-NY)
|
Andrew Garbarino (R-NY)
|
Havarijní připravenost, reakce a zotavení
|
Val Demings (D-FL)
|
Kat Cammack (R-FL)
|
Inteligence a protiterorismus
|
Elissa Slotkin (D-MI)
|
August Pfluger (R-TX)
|
Dohled, správa a odpovědnost
|
Lou Correa (D-CA)
|
Peter Meijer (R-MI)
|
Doprava a námořní bezpečnost
|
Bonnie Watson Coleman (D-NJ)
|
Carlos Gimenez (R-FL)
|
Správa domu
|
Zoe Lofgren (D-CA)
|
Rodney Davis (R-IL)
|
|
|
Volby
|
GK Butterfield (D-NC)
|
Bryan Steil (R-WI)
|
|
Kongresová poštovní komise (Frankingova komise)
|
Mary Gay Scanlon (D-PA)
|
Kat Cammack (R-FL)
|
Justiční
|
Jerry Nadler (D-NY)
|
Jim Jordan (R-OH)
|
|
|
Antimonopolní, obchodní a správní právo
|
David Cicilline (D-RI)
|
Ken Buck (R-CO)
|
|
Ústava, občanská práva a občanské svobody
|
Steve Cohen (D-TN)
|
Mike Johnson (R-LA)
|
Soudy, duševní vlastnictví a internet
|
Hank Johnson (D-GA)
|
Darrell Issa (R-CA)
|
Zločin, terorismus a vnitřní bezpečnost
|
Sheila Jackson Lee (D-TX)
|
Andy Biggs (R-AZ)
|
Imigrace a občanství
|
Zoe Lofgren (D-CA)
|
Tom McClintock (R-CA)
|
Přírodní zdroje
|
Raúl Grijalva (D-AZ)
|
Bruce Westerman (R-AR)
|
|
|
Energetické a nerostné zdroje
|
Alan Lowenthal (D-CA)
|
Peter Stauber (R-MN)
|
|
Domorodí obyvatelé Spojených států
|
Teresa Leger Fernandez (D-NM)
|
Don Young (R-AK)
|
Národní parky, lesy a veřejné pozemky
|
Joe Neguse (D-CO)
|
Russ Fulcher (R-ID)
|
Dohled a vyšetřování
|
Katie Porter (D-CA)
|
Paul Gosar (R-AZ)
|
Voda, oceány a divoká zvěř
|
Jared Huffman (D-CA)
|
Cliff Bentz (R-OR)
|
Dohled a reforma
|
Carolyn Maloney (D-NY)
|
Jim Comer (R-KY)
|
|
|
Občanská práva a občanské svobody
|
Jamie Raskin (D-MD)
|
Pete Sessions (R-TX)
|
|
Koronavirová krize (výběr)
|
Jim Clyburn (D-SC)
|
Steve Scalise (R-LA)
|
Hospodářská a spotřebitelská politika
|
Raja Krishnamoorthi (D-IL)
|
Michael Cloud (R-TX)
|
životní prostředí
|
Ro Khanna (D-CA)
|
Ralph Norman (R-SC)
|
Vládní operace
|
Gerry Connolly (D-VA)
|
Jody Hice (R-GA)
|
Národní bezpečnost
|
Stephen Lynch (D-MA)
|
Glenn Grothman (R-WI)
|
Pravidla
|
Jim McGovern (D-MA)
|
Tom Cole (R-OK)
|
|
|
Zrychlené postupy
|
Jamie Raskin (D-MD)
|
Michelle Fischbach (R-MN)
|
|
Legislativní a rozpočtový proces
|
Joe Morelle (D-NY)
|
Michael Burgess (R-TX)
|
Pravidla a organizace domu
|
Norma Torres (D-CA)
|
Guy Reschenthaler (R-PA)
|
Věda, vesmír a technologie
|
Eddie Bernice Johnson (D-TX)
|
Frank Lucas (R-OK)
|
|
|
Energie
|
Jamaal Bowman (D-NY)
|
Randy Weber (R-TX)
|
|
životní prostředí
|
Mikie Sherrill (D-NJ)
|
Stephanie Bice (R-OK)
|
Vyšetřování a dohled
|
Bill Foster (D-IL)
|
Jay Obernolte (R-CA)
|
Výzkum a technologie
|
Haley Stevens (D-MI)
|
Michael Waltz (R-FL)
|
Vesmír a letectví
|
Don Beyer (D-VA)
|
Brian Babin (R-TX)
|
Malé podnikání
|
Nydia Velázquez (D-NY)
|
Blaine Luetkemeyer (R-MO)
|
|
|
Smlouvy a infrastruktura
|
Kweisi Mfume (D-MD)
|
Maria Salazar (R-FL)
|
|
Ekonomický růst, daně a přístup ke kapitálu
|
Sharice Davids (D-KS)
|
Dan Meuser (R-PA)
|
Inovace, podnikání a rozvoj pracovní síly
|
Jason Crow (D-CO)
|
Mladá Kim (R-CA)
|
Vyšetřování, dohled a předpisy
|
Dean Phillips (D-MN)
|
Beth Van Duyne (R-TX)
|
Nedostatečné služby, rozvoj zemědělství a venkova
|
Jared Golden (D-ME)
|
Jim Hagedorn (R-MN)
|
Doprava a infrastruktura
|
Peter DeFazio (D-OR)
|
Sam Graves (R-MO)
|
|
|
Letectví
|
Rick Larsen (D-WA)
|
Garret Graves (R-LA)
|
|
Pobřežní stráž a námořní doprava
|
Salud Carbajal (D-CA)
|
Bob Gibbs (R-OH)
|
Ekonomický rozvoj, veřejné budovy a nouzové řízení
|
Dina Titus (D-NV)
|
Daniel Webster (R-FL)
|
Dálnice a tranzit
|
Eleanor Holmes Norton (D-DC)
|
Rodney Davis (R-IL)
|
Železnice, potrubí a nebezpečné materiály
|
Donald Payne Jr. (D-NJ)
|
Rick Crawford (R-AR)
|
Vodní zdroje a životní prostředí
|
Grace Napolitano (D-CA)
|
David Rouzer (R-NC)
|
Záležitosti veteránů
|
Mark Takano (D-CA)
|
Mike Bost (R-IL)
|
|
|
Pomoc se zdravotním postižením a pamětní záležitosti
|
Elaine Luria (D-VA)
|
Troy Nehls (R-TX)
|
|
Ekonomická příležitost
|
Mike Levin (D-CA)
|
Barry Moore (R-AL)
|
Zdraví
|
Julia Brownley (D-CA)
|
Jack Bergman (R-MI)
|
Dohled a vyšetřování
|
Chris Pappas (D-NH)
|
Tracey Mann (R-KS)
|
Modernizace technologie
|
Frank Mrvan (D-IN)
|
Matt Rosendale (R-MT)
|
Způsoby a prostředky
|
Richard Neal (D-MA)
|
Kevin Brady (R-TX)
|
|
|
Zdraví
|
Lloyd Doggett (D-TX)
|
Devin Nunes (R-CA)
|
|
Přehlédnutí
|
Bill Pascrell (D-NJ)
|
Mike Kelly (R-PA)
|
Vyberte Opatření příjmů
|
Mike Thompson (D-CA)
|
Adrian Smith (R-NE)
|
Sociální pojištění
|
John Larson (D-CT)
|
Tom Reed (R-NY)
|
Obchod
|
Earl Blumenauer (D-OR)
|
Vern Buchanan (R-FL)
|
Podpora pracovníků a rodiny
|
Danny Davis (D-IL)
|
Jackie Walorski (R-IN)
|