Seznam členů Evropského parlamentu za Spojené království, 1984–89 - List of members of the European Parliament for the United Kingdom, 1984–89
Poslanci Evropského parlamentu za Spojené království | |
---|---|
Delegace | (1973) |
1. termín | ( 1979 ) |
2. termín | ( 1984 ) |
3. termín | ( 1989 ) |
4. termín | ( 1994 ) |
5. termín | ( 1999 ) |
6. období | ( 2004 ) |
7. termín | ( 2009 ) |
8. termín | ( 2014 ) |
Ženy | |
Seznam
název | Národní strana | Skupina EP | Volební obvod |
---|---|---|---|
Gordon Adam | Dělnická strana | SOC | Northumbria |
Richard Balfe | Dělnická strana | SOC | London South Inner |
Robert Battersby | Konzervativní strana | ED | Humberside |
Christopher Beazley | Konzervativní strana | ED | Cornwall a Plymouth |
Peter Beazley | Konzervativní strana | ED | Bedfordshire jih |
Lord Bethell | Konzervativní strana | ED | Londýn severozápad |
Beata Brookes | Konzervativní strana | ED | Severní Wales |
Janey Buchan | Dělnická strana | SOC | Glasgow |
Bryan Cassidy | Konzervativní strana | ED | Dorset East & Hampshire West |
Hrad Barbara | Dělnická strana | SOC | Velký Manchester West |
Fred Catherwood | Konzervativní strana | ED | Cambridgeshire a Bedfordshire North |
Kenneth Collins | Dělnická strana | SOC | Strathclyde East |
Richard Cottrell | Konzervativní strana | ED | Bristol |
Christine Crawley | Dělnická strana | SOC | Birmingham východ |
Bob Cryer | Dělnická strana | SOC | Sheffield |
David Curry | Konzervativní strana | ED | Essex severovýchod |
Margaret Daly | Konzervativní strana | ED | Somerset & Dorset West |
John de Courcy Ling | Konzervativní strana | ED | Midlands Central |
Basil de Ferranti | Konzervativní strana | ED | Hampshire Central |
Arthur Wellesley | Konzervativní strana | ED | Surrey West |
Baronka Elles | Konzervativní strana | ED | Temže |
James Elles | Konzervativní strana | ED | Oxford a Buckinghamshire |
Michael Elliott | Dělnická strana | SOC | London West |
Winifred Ewing | Skotská národní strana | EDA | Vysočiny a ostrovy |
Sheila Faith | Konzervativní strana | ED | Cumbria a Lancashire North |
Alex Falconer | Dělnická strana | SOC | Scotland Mid & Fife |
Glyn Ford | Dělnická strana | SOC | Východní Manchester |
Vyhrajte Griffiths | Dělnická strana | SOC | Wales jih |
Michael Hindley | Dělnická strana | SOC | Lancashire East |
Geoff Hoon | Dělnická strana | SOC | Derbyshire |
Paul Howell | Konzervativní strana | ED | Norfolk |
Les Huckfield | Dělnická strana | SOC | Merseyside východ |
Stephen Hughes | Dělnická strana | SOC | Durham |
John Hume | Sociálně demokratická a labouristická strana | SOC | Severní Irsko |
Alasdair Hutton | Konzervativní strana | ED | Skotsko jih |
Caroline Jackson | Konzervativní strana | ED | Wiltshire |
Christopher Jackson | Konzervativní strana | ED | Kent East |
Michael Kilby | Konzervativní strana | ED | Nottingham |
Alfred Lomas | Dělnická strana | SOC | Londýn severovýchod |
John Marshall | Konzervativní strana | ED | Londýn sever |
David Martin | Dělnická strana | SOC | Lothians |
Michael McGowan | Dělnická strana | SOC | Leeds |
Hugh McMahon | Dělnická strana | SOC | Strathclyde West |
Edward McMillan-Scott | Konzervativní strana | ED | York |
Tom Megahy | Dělnická strana | SOC | Yorkshire Jihozápad |
James Moorhouse | Konzervativní strana | ED | Londýn jih a východ Surrey |
David Morris | Dělnická strana | SOC | Wales střední a západní |
Stanley Newens | Dělnická strana | SOC | London Central |
Edward Newman | Dělnická strana | SOC | Velký Manchester Central |
Bill Newton Dunn | Konzervativní strana | ED | Lincolnshire |
Tom Normanton | Konzervativní strana | ED | Cheshire East |
Charles Towneley Strachey | Konzervativní strana | ED | Devon |
Ian Paisley | Demokratická unionistická strana | NI | Severní Irsko |
Ben Patterson | Konzervativní strana | ED | Kent West |
Andrew Pearce | Konzervativní strana | ED | Cheshire West |
Terry Pitt | Dělnická strana | SOC | Midlands West |
Henry Plumb | Konzervativní strana | ED | Cotswolds |
Derek Prag | Konzervativní strana | ED | Hertfordshire |
Peter Price | Konzervativní strana | ED | Londýn jihovýchod |
Christopher Prout | Konzervativní strana | ED | Shropshire a Stafford |
James Provan | Konzervativní strana | ED | Skotsko severovýchod |
Joyce Quinová | Dělnická strana | SOC | Tyne and Wear |
Shelagh Roberts | Konzervativní strana | ED | Londýn jihozápad |
James Scott-Hopkins | Konzervativní strana | EPP | Hereford a Worcester |
Barry Seal | Dělnická strana | SOC | Yorkshire West |
Madron Seligman | Konzervativní strana | ED | Sussex West |
Dr. Alexander Sherlock | Konzervativní strana | ED | Essex Jihozápad |
Richard Simmonds | Konzervativní strana | ED | Wight & Hampshire East |
Anthony Simpson | Konzervativní strana | ED | Northamptonshire |
Llewellyn Smith | Dělnická strana | SOC | Wales jihovýchod |
George Stevenson | Dělnická strana | SOC | Staffordshire East |
Kenneth Stewart | Dělnická strana | SOC | Merseyside West |
Jack Stewart-Clark | Konzervativní strana | ED | Sussex East |
John Taylor | Ulsterská unionistická strana | ED | Severní Irsko |
John Tomlinson | Dělnická strana | SOC | Birmingham West |
Carole jazyk | Dělnická strana | SOC | London East |
Frederick Tuckman | Konzervativní strana | ED | Leicester |
Amédée Turner | Konzervativní strana | ED | Suffolk |
Peter Vanneck | Konzervativní strana | ED | Cleveland a Yorkshire North |
Michael Welsh | Konzervativní strana | ED | Lancashire Central |
Norman West | Dělnická strana | SOC | Yorkshire jih |
Doplňovací volby
1987
- 5. března: Midlands West - John Bird (laboratoř), který nahradil Terryho Pitta, který zemřel 3. října 1986
1988
- 15. prosince: Hampshire Central - Edward Kellett-Bowman (Con), který nahradil Basila de Ferrantiho, který zemřel 24. září 1988
Změna skupiny
- John Taylor (UUP) opustil evropské demokraty dne 20. ledna 1987 a připojil se ke skupině Evropské pravice .