Seznam provozovatelů více systémů - List of multiple-system operators


z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Provozovatel multiple-Systém ( MSO ) je provozovatelem několika kabelových nebo přímé vysílání satelitní televizní systémy. Kabelový systém ve Spojených státech tím, že Federal Communications Commission definice (FCC), je zařízení sloužící jedinou komunitu nebo odlišný vládní subjekt, každý s vlastním souhlasem franchisového s kabelové společnosti. Ačkoli v nejpřísnějším smyslu jakákoli kabelová společnost, která slouží více komunit je MSO, termín dnes obvykle vyhrazena pro společnosti, které vlastní velké množství kabelových systémů, jako jsou Rogers Communications , Shaw Communications a Videotron v Kanadě; Altice USA , Charter Communications , Comcast a Cox Communications ve Spojených státech; nebo Virgin Media ve Velké Británii.

Nejlepší poskytovatelé multichannel videa služeb ve Spojených státech podle počtu účastníků

  • Obsahuje odhady z SNL Kagan.
Hodnost název MSO Značka Celkový počet odběratelů Technologie
1 AT & T DirecTV teď a DirecTV 25172000 Fiber / IPTV / Satellite
2 Comcast Xfinity 22121000 Kabelová / Fiber / IPTV
3 Charter Communications Spektrum 16646000 Kabelová / Fiber / IPTV
4 Dish Network Dish a Sling TV 13332000 Satelit / Fiber / IPTV
5 Verizon FiOS 4666000 Vlákno
6 Cox Communications Obrys 4132000 Kabelová / Fiber / IPTV
7 Altice USA Altice (dříve Optimum , Suddenlink a Lightpath) 3463000 Kabelová / Fiber
8 Frontier Communications Frontier FiOS a Vantage TV 961000 Fiber / IPTV
9 Mediacom Xtream 829000 Kabel
10 WOW! WOW! TV a WOW! Ultra 518500 Kabel
11 TPG (Včetně RCN , Grande a Wave Broadband ) 529975 Kabel
12 Atlantic Broadband (Včetně Metrocast) 410921 Kabel
13 Windstream kinetický 359000 IPTV
14 Cable One 329386 Kabel
15 CenturyLink Prism TV 325.000 Fiber / IPTV
16 Midco 300,000+ Kabel
17 Armstrong kabelové služby 234573 Kabel
18 Service Electric Cable TV Incorporated 213058 Kabel
19 Blue Ridge Communications 164796 Kabel
20 TDS Telecom TDS TV 145400 Kabelová / IPTV
21 Obecné Communications 140.000 Kabel
22 Cincinnati Bell 137600 Vlákno
23 Buckeye Broadband 130954 Kabel
24 konsolidovaná Communications Digital Video Services (DVS) 117882 IPTV
25 Fiber Google 68715 Vlákno
26 Hawaiian Telcom 32.000 IPTV

Nejlepší poskytovatelé vícekanálový video služby mimo nás, podle počtu účastníků

Země název MSO Počet účastníků
Indie Indie ECN DIGITAL 100.000
Indie Indie Digicable 150.000
Indie Indie DEN Network 25000000
Indie Indie InCablenet 22500000
Indie Indie Hathway Cable 22500000
Evropa Evropa Nebe 21000000
Čína Čína Shandong Cable Network 18000000
Čína Čína Guangdong Cable Network 13000000 (2016 obrázek)
Indie Indie Siti Cable 10525000
Evropa Mainland Europe (7 zemí) UPC Broadband 9100000
Čína Čína Beijing Gehua ~ 5840000
Německo Německo Vodafone Deutschland 8900000
Čína Čína Shanghai Oriental Kabel Net 6700000
Brazílie Brazílie Čistý Serviços de Comunicação 5381000
Spojené království Spojené království a IrskoIrská republika Virgin Media 4772800
Francie Francie Altice France 3,500,000
Jižní Korea Jižní Korea CJ Hellovision 3300000
Japonsko Japonsko J: Com 3300000
Jižní Korea Jižní Korea T-Broad 3200000
Nizozemí Nizozemí Ziggo 3017000
Jižní Korea Jižní Korea CM 2700000
Indie Indie PROTEXT digital 2,500,000
Belgie Belgie Telenet 2300000
Německo Německo Kabel BW 2300000
Kanada Kanada Rogers Cable 2295000
Kanada Kanada Shaw Communications 2241503
Španělsko Španělsko Vodafone Španělsko 1823536
Švédsko Švédsko Com Hem 1760000
Švýcarsko Švýcarsko Cablecom 1,670,000
Kanada Kanada Videotron 1652200
Indie Indie kerala vize 1500000
Portugalsko Portugalsko NOS 1467000
Spojené království Spojené království BT 1400000
Portugalsko Portugalsko MEO 1387000
Dánsko Dánsko YouSee A / S 1200000
Taiwan Taiwan Kbro 1150000
Taiwan Taiwan CNS 1100000
Kanada Kanada Shaw Direct 886106
Kanada Kanada COGECO 859090
Austrálie Austrálie Austar 742000
Polsko Polsko Vectra SA 740000
Taiwan Taiwan TBC 700.000
Taiwan Taiwan TFN media 550.000
Kanada Kanada Eastlink 457075
Španělsko Španělsko Euskaltel 400.000

viz též

Reference