Stát
|
název
|
Rodné město
|
Stáří
|
Talent
|
Umístění
|
Ocenění
|
Poznámky
|
Alabama
|
Lee Thornberry
|
Birmingham
|
|
Vokální / taneční, „Honey Bun“ z jižního Pacifiku
|
Nejlepších 10
|
Předběžná cena za talent
|
|
Aljaška
|
Stuart Johnson
|
Douglas City
|
|
Klavír, „Aljašská vlajka“
|
|
|
|
Arizona
|
Donna Riggsová
|
Phoenix
|
|
Vokální / taneční, „Teacher's Pet“
|
|
Nespecifikované zvláštní stipendium
|
|
Arkansas
|
Sally Miller
|
Pine Bluff
|
|
Klasický vokál „Caro Nome“ od Rigoletta
|
Nejlepších 10
|
|
|
Kalifornie
|
Sandra Jennings
|
Riverside
|
|
Piano, " Clair de Lune "
|
3. finalista
|
Předběžná cena za životní styl a fitness
|
|
Kanada
|
Danica d'Hondt
|
Vancouver
|
|
|
|
|
|
Chicago
|
Audra Deckmann
|
Chicago
|
|
Tanec
|
|
Cena finalistů, která není finalistkou
|
|
Colorado
|
Cynthia Cullen
|
Balvan
|
|
Drama „Královna odsouzená k smrti“
|
|
|
|
Connecticut
|
Billie June Turner
|
Nový Kanaán
|
20
|
Balet en Pointe z Les Sylphides
|
Nejlepších 10
|
Předběžná cena za talent
|
|
Delaware
|
Nancy M. Williams
|
Wilmington
|
|
Tancujte na hudební výběry z filmu Gone with the Wind
|
|
|
|
District of Columbia
|
Lee Berkow
|
Washington DC
|
21
|
Vokál, „ Pojď pršet nebo svítit “
|
|
|
|
Florida
|
Dianne Tauscher
|
Orlando
|
|
Balet, „ Kanadský západ slunce “
|
|
|
|
Gruzie
|
Jeanette Ardell
|
Marietta
|
18
|
Lukostřelba
|
|
|
|
Havaj
|
Georgietta Kahalelaukoa Parker
|
Honolulu
|
|
Hula
|
|
|
|
Idaho
|
Bonnie Baird
|
Heyburn
|
|
Klarinet
|
|
Cena finalistů, která není finalistkou
|
|
Illinois
|
Anita Ruth Olson
|
Říční les
|
|
Piano, „Rhapsody in G Minor“ od Johannesa Brahmse
|
|
|
|
Indiana
|
Anita Hursh
|
Bože
|
|
Klavír, „ Polonéza “ od Frédérica Chopina
|
|
Předběžná cena za životní styl a fitness
|
|
Iowo
|
Joanne MacDonald
|
Ames
|
20
|
Dramatická recitace z The White Cliffs of Dover
|
První finalista
|
|
|
Kansas
|
Sharon Whitacre
|
Mise
|
18
|
Akordeon, „3. věta koncertu A“ od Pietra Deira
|
|
|
|
Kentucky
|
Sandra Sue Smith
|
Harlan
|
|
Pantomima / Dance, " Tweedle Dee "
|
|
|
|
Louisiana
|
Alberta Louise Futch
|
Hammond
|
|
Točení ohnivým obuškem
|
|
|
|
Maine
|
Terry Suzanne Tripp
|
Lewiston
|
|
Balet
|
|
|
|
Maryland
|
Mary Roberta Page
|
Bethesda
|
|
Křída skica
|
|
|
|
Massachusetts
|
Patricia Nordling
|
Lexington
|
|
Zpěv / Piano, „ Přesně jako ty “
|
|
|
|
Michigan
|
Trpělivost Pierce
|
Detroit
|
|
Drama „Seznamte se s Christobelem“
|
|
|
|
Minnesota
|
Diane Albers
|
Svatý Pavel
|
|
Klavír, „ Allegro de Concierto “ od Enrique Granadose
|
|
|
|
Mississippi
|
Mary Ann Mobley
|
Brandon
|
21
|
Vocal Medley & Dance, " Un Bel Di " & " There'll be Some Changes Made "
|
Vítěz
|
Předběžná cena za talent
|
|
Missouri
|
Marjorie Critten
|
Kansas City
|
|
Tap Dance, „ Opus č. 1 “
|
|
|
|
Nebraska
|
Sherry Johnson
|
Omaha
|
|
Monolog
|
|
Cena finalistů, která není finalistkou
|
|
Nevada
|
Judy Wadsworth
|
Jiskry
|
|
Dramatický monolog od The Lark
|
|
|
|
New Hampshire
|
Mary Morinová
|
Manchester
|
|
Rutina pantomimy
|
|
Cena finalistů, která není finalistkou
|
|
New Jersey
|
Marilyn Beryl Rockafellow
|
New Monmouth
|
|
Hlasitý
|
|
Cena finalistů, která není finalistkou
|
|
Nové Mexiko
|
Lois Wilson
|
Hobbs
|
18
|
Hlasitý
|
|
|
|
New York
|
Miriam Sanderson
|
Rensselaer
|
|
Francouzský vokál, „Serenáda“ od Sigmunda Romberga
|
|
|
|
New York City
|
Bette June Piller
|
New York City
|
|
Řeč o umění
|
|
|
|
Severní Karolina
|
Betty Evans
|
Greenville
|
|
Zpěv, Piano, Skit, & Dance, „ Počkej, až ji uvidíš “
|
4. finalista
|
Předběžná cena za životní styl a fitness
|
|
Severní Dakota
|
Helen Korfhage
|
Grand Forks
|
|
Klasický vokál, „If Thou Lov'st Me“
|
|
|
|
Ohio
|
Margaret Putman
|
Ada
|
|
Dramatická skica, "Student Nurse"
|
|
|
|
Oklahoma
|
Anita Bryant
|
Tulsa
|
18
|
Vocal, "When the Boys Talk About the Girls"
|
2. finalista
|
|
|
Oregon
|
Mary Ellen Vinton
|
McMinnville
|
|
Piano & Tap Dance, „ Nebudu tančit “
|
|
|
|
Pensylvánie
|
Rosalie Samley
|
Betlém
|
|
Balet, „ Nebudu tančit “
|
|
|
|
Rhode Island
|
Ann Willis
|
Cranston
|
|
|
|
Slečna Drsňák
|
|
Jižní Karolína
|
Gene Wilson
|
Charleston
|
18
|
Zpěv, „ If I Loved You “
|
|
Cena finalistů, která není finalistkou
|
|
Jižní Dakota
|
Carolee Nelson
|
Irene
|
|
Drama
|
|
|
|
Tennessee
|
Patricia Eaves
|
Cookeville
|
|
Dramatický monolog, „Violin prstenová scéna“ z Večer tříkrálový
|
|
|
|
Texas
|
Mary Nell Hendricks
|
Arlington
|
|
Zpěv, „ Seznámení s tebou “
|
Nejlepších 10
|
|
|
Utah
|
Janet Carolyn Secor
|
Salt Lake City
|
|
Klasický balet „Valčík“ ze Šípkové Růženky
|
Nejlepších 10
|
|
|
Vermont
|
Sandra Sinclair
|
South Burlington
|
|
Vocal & Dance, " Getting to Know You You "
|
|
|
|
Virginie
|
Barbara Guthrie
|
Martinsville
|
|
Drama
|
|
|
|
Washington
|
Anne Henderson
|
Spokane
|
|
Pantomima a Charleston Dance
|
|
|
|
západní Virginie
|
Sandra Boyd
|
Fairmont
|
|
Vokální, „ Money Honey “
|
|
|
|
Wisconsin
|
Kay Ross
|
West Allis
|
24
|
Art Presentation with Vocal & Dance
|
|
|
|