Netravati Express - Netravati Express
Přehled | |
---|---|
Typ služby | Mail / Express |
Národní prostředí | Maharashtra , Goa , Karnataka , Kerala |
První služba | 1. března 1998 (změněna trasa přes Konkan z Koči do Kurly) 10. února 2001 (rozšířeno na Thiruvananthapuram Central ) |
Současný operátor | Jižní železnice |
Trasa | |
Start | Lokmanya Tilak Terminus (LTT) |
Zastaví | 45 |
Konec | Thiruvananthapuram Central (TVC) |
Ujetá vzdálenost | 1,804 km (1121 mil) |
Průměrná doba jízdy | 30 hodin 10 minut |
Četnost služeb | Denně |
Číslo vlaku | 16345/16346 |
Palubní služby | |
Třídy) | 1 AC 2Tier, 6 AC 3Tier, 10 Sleeper, 2 General, 1 Spíž, 2 End-on Generation |
Uspořádání sedadel | Ano |
Spánek | Ano |
Stravovací zařízení | Ano |
Pozorovací zařízení | Velká okna |
Technický | |
Kolejová vozidla | Trenéři LHB |
Provozní rychlost | 47 km / h (29 mph) Průměr se zastávkami |
Netravati Express (16345/46) je denní Express vlak spojující hlavní města Kerala a Maharashtra. Působí mezi Thiruvananthapuram Central a Lokmanya Tilak Terminus . Vlak jede po železnici Konkan .
Dějiny
Zpočátku vlak Bombay Kurla (LTT) -Mangalore / Cochin Netravati (Cochin-Kurla) Express se pendloval mezi Mumbai do Mangalore / Kochi jako odkaz přes vnitrozemí Pune , Gulbarga , Dharmavaram , Krishnarajapuram , Palakkad cesta dělící na Shornur Junction. Vlaky na staré trase dříve trvaly 48 hodin, než se do Mangalore dostali z Bombaje. Poté, co byla v roce 1998 uvedena do provozu trať Konkan Railway , byla trasa změněna přes Konkan Railway a doba provozu Mangaluru – Mumbai byla drasticky snížena na 16 hodin. 1. března 1998 byl přes Konkan spuštěn Express Bombay Kurla (LTT) –Mangalore / Cochin Netravati (Cochin – Kurla), což z něj učinilo první plánovanou dopravu, která vedla po délce Konkanské železnice. Link express byl vyroben jediný vlak do Kochi a dále prodloužena do Thiruvananthapuram (což je hlavní město Kerala ) od 10. února 2001.
Pozadí
Mangaluru město se nachází na břehu řeky Netravati . Jelikož tento koncový bod vlaků byl v té době Mangaluru, byl název vlaku nastaven jako Netravati Express.
Trakce
WDP-4D patří do Golden Rock , nebo WDM-3D z Erode kůlny položení vlak z Lokmanya Tilak Terminus na Mangaluru Junction po kterém Royapuram nebo erodovat bázi WAP-7 položení vlak pro zbytek své cesty.
Směrování
Netravati Express 16345/46 jezdí z Lokmanya Tilak Terminus, Thane , Panvel , Roha , Khed , Chiplun , Ratnagiri , Kudal , Thivim , Karmali , Madgaon Junction , Canacona , Karwar , Kumta , Murdeshwar , Bhatkal , Byndoor Mookambika Road , Kundapura , Udup , Surathkal , Mangalore Junction , Kasaragod , Kanhangad , Charvattur , Payyanur , Kannapuram , Kannur , Thalassery , Vadakara , Kozhikode , Parappanangadi , Tirur , Kuttipuram , Shoranur Junction , Thrissur , Divine Nagar , Aluva , Ernakulam Junction , Cherthala , Alappuzha , Ambalappuzha , Haripad , Kayamkulam Junction , Karunagappalli , Kollam Junction , Varkala Sivagiri , Thiruvananthapuram Central.
Složení trenéra
Vlak byl modernizován na moderní shrnovač LHB 26. září 2019, s MPS 130 km / h. Vlak se skládá z 22 osobních vozů:
- 1 trenér AC II. Úrovně
- 6 trenérů úrovně III
- 10 trenérů úrovně Sleeper III
- 1 spíž
- 2 Obecní trenéři
- 2 Generátorová auta
Loco | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EOG | UR | A1 | B6 | B5 | B4 | B3 | B2 | B1 | PC | S10 | S9 | S8 | S7 | S6 | S5 | S4 | S3 | S2 | S1 | UR | EOG |
Žádné sdílení rake. Čtyři speciální shrnovače LHB.
Reference
externí odkazy
- Konkan železnice
- Trasa vlaku Netravati Express
- [1] Times of India
- [2] Hind