Ruský šampionát XVII - Russian Championship XVII
Championship XVII Rus byl sedmnáctý sezóna ruského šampionátu ligy, hlavní rugby ligy turnaje pro polo-profesionální kluby v Rusku, který se koná v roce 2007. Osm týmů z celého Ruska se zúčastnilo soutěže. Ligu řídí Ruská federace Rugby League.
Obsah
Formát
Round Robin Stage
Týmy hrají navzájem jednou doma a poté jednou venku.
Fáze play-off
Týmy, které během Round Robin Stage skončily na 1. a 2. místě, hrají, dokud nezískají dvě vítězství za 1. místo. Také týmy, které během kulaté fáze skončily na 3. a 4. místě, hrají, dokud nezískají dvě vítězství za 3. místo.
Týmy
- Lokomotiv Moskva
- Kazanské šipky
- Vereya Bears
- Energie Kazan
- Kosmos Krasnoznamensk
- Crystal Rostov
- Neva Petrohrad
- Empire Penza
Výsledky každý s každým
1. kolo: (Víkend 21. a 22. dubna):
Arrows - Neva Petrohrad 30-0
Vereya - Crystal 108-0
Empire - Cosmos 64-6
2. kolo: (Víkend 28. a 29. dubna):
Lokomotiva - Šipky 40-10
Kosmos - Energie 25-30
Křišťál - Impérium 24-46
Neva Petrohrad - Vereya 0-78
3. kolo: (Víkend 5. a 6. května):
Empire - Neva Petrohrad 64-2
Energy - Crystal 30-0
Vereya - Lokomotiva 17-32
4. kolo: (Víkend 12. a 13. května):
Šipky - Vereya 12-12
Empire - Lokomotiva 6-56
Neva Petrohrad - Energie 32-40
5. kolo: (Víkend 19. a 20. května):
Impérium - Šipky 22-14
Energie - Lokomotiva 12-54
Kosmos - Krystal 56-18
6. kolo: (Víkend 2. a 3. června):
Neva Petrohrad - Kosmos 30-6
šípů - Energie 24-20
Vereya - Impérium 36-2
7. kolo: (Víkend 9. a 10. června):
Energie - Vereya 10-64
Cosmos - Lokomotiva 3-104
Crystal - Neva Petrohrad 68-18
8. kolo: (Víkend 16. a 17. června):
Crystal - Šipky 0-30
Kosmos - Vereya 1-112
Neva Petrohrad - Lokomotiva 6-40
9. kolo: (Víkend 23. a 24. června):
Impérium - Energie 32-14
Lokomotiva - Krystaly 58-4
Šipky - Kosmos 60-16
10. kolo: (Víkend 21. a 22. července):
Neva Petrohrad - Arrows 4-52
Crystal - Vereya 10-74
Cosmos - Empire
17-59
11. kolo: (Víkend 28. a 29. července):
Šipky - Lokomotiva 4-24
Vereya - Neva Petrohrad 84-12
Energie - Kosmos 46-6
Empire - Crystal 30-0
12. kolo: (Víkend 4. a 5. srpna):
Lokomotiva - Vereya 40-6
Neva Petrohrad - Empire 6-76
Crystal - Energie 0-30
13. kolo: (Víkend 11. a 12. srpna):
Vereya - Arrows 56-12
Lokomotiva - Empire 72-20
Energy - Neva Petrohrad 124-4
14. kolo: (Víkend 18. a 19. srpna):
Lokomotiva - Energie 108-5
šípů - Impérium 14-15
Křišťál - Kosmos 54-8
15. kolo: (Víkend 1. a 2. září):
Empire - Vereya 23-40
Cosmos - Neva Petrohrad 52-10
Energy - Šipky 12-36
16. kolo: (Víkend 8. a 9. září):
Lokomotiva - Kosmos 98-3
Vereya - Energie 74-5
Neva Petrohrad - Krystal 22-34
17. kolo: (Víkend 15. a 16. září):
Lokomotiva - Neva Petrohrad 30-0
Vereya - Kosmos 112-4
Šipky - Křišťál 30-0
18. kolo: (Víkend 22. a 23. září):
Energie - Impérium 14-26
Crystal - Lokomotiva 0-64
Kosmos - Šipky 23-40
Stůl
tým | Ž | D | L | PF | PA | PD | Bodů | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv | 14 | 0 | 0 | 820 | 79 | +741 | 42 |
2 | Vereya | 11 | 1 | 2 | 873 | 163 | +710 | 37 |
3 | Říše | 10 | 0 | 4 | 485 | 315 | +170 | 34 |
4 | Kazaň | 8 | 1 | 5 | 368 | 244 | +124 | 31 |
5 | Energie | 6 | 0 | 8 | 392 | 485 | -93 | 26 |
6 | Krystal | 3 | 0 | 11 | 214 | 604 | -390 | 20 |
7 | Kosmos | 1 | 0 | 13 | 223 | 819 | -596 | 16 |
8 | Petrohrad | 1 | 0 | 13 | 142 | 726 | -584 | 16 |
Bodový systém
3 body - vyhrajte
2 body - získejte
1 bod - ztráta
0 bodů - propadá
Výsledky play-off
První týden
Zápasy hrané 29. září.
Lokomotiva Moskva 58-14 Vereya (1. proti 2.)
Empire Penza 21-16 Kazan Arrows (3. proti 4.)
Druhý týden
Zápasy hrané 4. října.
Vereya 6-26 Lokomotive Moskva (2. v 1.)
Kazan Arrows 18-17 Empire Penza (4. v 3.)
Týden
Zápasy hrané 9. října.
Empire Penza 28-24 Kazan Arrows (3. v. 4.)
Stůl
tým | Ž | D | L | PF | PA | PD | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moskva | 2 | 0 | 0 | 84 | 20 | +64 |
2 | Vereya | 0 | 0 | 2 | 20 | 84 | -64 |
3 | Empire Penza | 2 | 0 | 1 | 66 | 58 | +08 |
4 | Kazanské šipky | 1 | 0 | 2 | 58 | 66 | -08 |